Garnier Intensive 7 Days Ultra Hidratáló Testápoló Tej Mangóolajjal Száraz Bőrre

Garnier

Ár:   1366 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. január 10.

Kategória:   Testápolók

Bőrpuhító testápoló tej L-Bifidusszal (Bifidus-lizátum) és természetes alapú Mangóolajjal, melyet kifejezetten a száraz, érdes bőr hidratálási igényeinek megfelelően választottak ki, a hidratáltság érzetért, ami 7 napig is érezhető, négy hét folyamatos használat után.

Selymes állag; Gyors beszívódás; Nem zsíros

Bőrgyógyászatilag tesztelt; Érzékeny bőrön tesztelt; Színezékmentes.

Joe

2013. augusztus 20.

Nem tetszik,hogy ennyire folyékony,"ragacsosan" és relative lassan szívódik be, úgy értem miután bekenem a bőröm, pár percig lógok a levegőben, hogy ne a hálóingem hidratáljam.
Előzöleg testvajat használtam (amit szerettem és megszoktam - de nem volt a megfelelő üzlet a közelben és a Müllerben ez is akciós volt) szóval lehet,hogy csak a testvajhoz fűzödő pozitív tapasztalataim miatt nem jön be.
Elhasználom,mert ezektől eltekintve tényleg puha lett tőle a bőröm, de újra nem fogom venni.
Egyébként a shea vajas verziót használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

Egyébként a shea vajas verziót használom.

Timóótea

2013. augusztus 17.

jóóó!!:)
kellemes illatú és puhább lett a bőröm..:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 17.

jóóó!!:)
kellemes illatú és puhább lett a bőröm..:)

Alien

2013. augusztus 15.

Nem volt rossz :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 15.

Nem volt rossz :)

THAlien

2013. augusztus 12.

nekem nem volt vele problemam, puhabb es selymesebb lett a borom tole :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

nekem nem volt vele problemam, puhabb es selymesebb lett a borom tole :)

TimiK

2013. július 22.

Jó illata van és tényleg ápol :) Viszont kicsit nehezen szívódik be a bőrömbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 22.

Jó illata van és tényleg ápol :) Viszont kicsit nehezen szívódik be a bőrömbe.

Blanky

2013. július 16.

Összességében meg vagyok elégedve ezzel a testápolóval, de nem a kedvencem, és sosem lesz az. Ennél vannak sokkal jobb testápolóim is, de ha már megvettem, akkor elhasználom szép lassan. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 16.

Szofia

2013. július 12.

Borzasztó! tapadós izzadt érzést kelt meg zuhanyzás után is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 12.

Borzasztó! tapadós izzadt érzést kelt meg zuhanyzás után is

chickweed

2013. július 7.

2 napja van a birtokomban, de máris megszerettem! Finom nyárias illata van, kellemes híg az állaga (hígabb, mint a kakaós társa), ami pont tökéletes a nagy melegben, mert iszonyat hamar beszívódik és kevés is elég belőle. Szépen hidratálja a bőröm úgy értem, de majd update-elek, ha ide kerülök újra. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 7.

Tyn

2013. július 2.

Szerintem egy átlagos kis testápoló, egynek elmegy..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 2.

Szerintem egy átlagos kis testápoló, egynek elmegy..

angyallány

2013. június 27.

Nagyon jó kis testápoló :-). Könnyen beszívódik, egyáltalán nem hagy zsíros érzetet és jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 27.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak