Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: noémi1207, Módosítva: 2014. augusztus 21.

Kategória:   Dezodorok

• 48h non-szop védelem: 48h izzadásgátló hatás, 48h testszag elleni védelem
  • nedvszívó Mineralite-tal gazdagítva
  • INVISI CALM: fehér foltok elleni védelem aktív ápolással kombinálva, mely nyugtatja a borotválás, vagy epilálás utáni érzékeny hónaljat.
  • bársonyos illat
  • alhohol-, és parabénmentes

zdoreebaba

2017. július 1.

Szeretem a Garnier dezodorokat és általában a fújósabb változatokat részesitem előnyben. Az InvisiCalm egy kellemes illatú deo spray. A kialakitásába egyből beleszerettem. Táskában könnyen hordható, hiszen az oldalán van egy kis kapocs ON/OFF felirattal, aminek a segitségével el tudjuk zárni a fejet, nehogy a táskába nyomódjon a szer. Elég izzadós tipus vagyok (a hormon gyógyszereknek köszönhetően), de nekem ez a 24 órát simán birta. 48 órával nem teszteltem, mert már saját magamon nem birom a szagokat elviselni. A lényeg, hogy 24 órát bir, kellemes, bársonyos illata van, jól felszivja a nedvességet és nem hagy nyomot a ruhákon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

viviennoo

2017. március 24.

Hát...Tény, hogy erősebben izzadós fajta vagyok, de nekem kb ennek a hatása 1 óráig SE tart :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

ramonanagy0669

2016. augusztus 16.

Több évig használtam, több flakonnal elhasználtam. Nagyon imádtam, de mivel szeretek kipróbálni más termékeket is, ezért hanyagoltam el, de mindig visszatérek hozzá, ha valamelyik termékbe csalódnék :D Ő nálam a tökéletes, és a társai is nagyon jók! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

panka987

2015. november 19.

Én már lassan csak az alapján választok dezodort, hogy ne hagyjon fehér foltot a ruháimon, a többi csak utána jön. Tesztelni szoktam fekete zoknin, jó közelről ráfújok :D Mert hát egyre népszerűbb az anti-white marks jelzés, viszont általában csak oda van írva sajnos. Az Adidas Pro clear deója nagyon nagyon jó, viszont túl rég használom és megszokta a bőröm, már nem olyan hatásos az izzadás ellen. Régen volt egy Garnier deóm, emlékeztem, hogy az sem hagyott foltot, így erre a dezodorra váltottam most. Jött a zokni teszt, először megijedtem, mert óriási fehér foltot hagyott, kb 1 cm-ről fújtam, viszont ahogy száradt (kb 1 perc), 100%-ig eltűnt a fehér! Aztán magamon is kipróbáltam, reggel fújtam, még este is éreztem az illatát, pedig rohantam egész nap, és talán meg is izzadtam egy picit, viszont csak a dezodor illatát éreztem, és az ára is jó ( 549-ért vettem azt hiszem), szóval nálam mindenben maximálisan teljesített!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

kiszpiszok

2015. szeptember 20.

Alapvetően nem vagyok nagyon izzadós, ezért nálam mindenképpen hatásos. Az illata is finom, frissít és sokáig érzem még magamon fújás után. Tetszik a kis zár rajta, bár nem tudom mennyi értelme van:D A legkissebb irritációt sem tapasztaltam, úgyhogy öt csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

sugarplumhellie

2015. június 29.

Én ezt a dezodort használom évek óta többek között, de mindig visszatérek hozzá. Valóban hatásos, az illatát nagyon szeretem és sosem csíp, szóval jár neki a végtelen csilli ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

szimae

2015. február 27.

Sajnos igen kevés dezodor van, ami nem csíp borotválás után, de ez azok közé tartozik. Az ára is egész jó (akciósan). :) Nekem az illatával sem volt problémám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 27.

GabrielaSabatini

2014. november 1.

Nem tudom, hogy ez a termék kapható-e Magyarországon? Én Angliában vettem. 48 órás testszag elleni védelmet ígér, én max. a 24 órán át tartó hatékonyságáról tudok nyilatkozni ;-). Nos, azt jól bírja, pedig nyáron van, hogy erősen izzadok. Borotválás után sem csíp. Finom, friss illata van.
Viszont 2 gondom van vele. Amikor kifújom, totál porfelhőt csinál körülöttem (és lehet, hogy van valami porallergiám...?), úgyhogy lehetőség szerint nagyobb térben és nyitott ablaknál használom, vagy gyorsan kiszaladok a fürdőből a fújás után. :-)))))
A másik gondom az, hogy ha használat után nem várom meg, hogy megszáradjon (pár perc), akkor bizony - ígérete ellenére - igenis hagy fehér csíkot/foltot, amikor belebújok egy sötétszínű felsőbe. Vizes törülközővel áttörölve viszont lejön, csakhát a kapkodós készülődéseim közepette, amikor már egyébként is késésben vagyok, akkor 'marhára' tudok ennek örülni... :-)))

A hatékonysága miatt jár azért a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 1.

A hatékonysága miatt jár azért a 4 csillag.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol