Garnier

Ár:   €7.90   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: trendisima, Módosítva: 2019. június 11.

Ár:   €7.90
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ötvözi a micelláris tisztító víz hatékonyságát és a hidratáló tej tápláló tulajdonságait. A micellák hatákonyan távolítják el a sminket és szennyeződéseket. A hidratáló tej pedig csökkenti a bőr húzódását, teltté és ragyogóvá teszi. Könnyed textúrája nem hagy zsíros felületet.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

danzsu

2020. december 7.

A kedvenc micellásom éppen nem volt az üzletben,ezért választottam ezt a tejes változatot.Egy üveggel elhasználtam,és nem vettem újra... Pedig nem tudok rá rosszat mondani. Száraz bőrömet remekül hidratálta,eltávolította a szennyeződéseket tisztességesen,de valahogy mindíg azt éreztem,hogy marad valami plusz az arcomon. Lehet még visszatérek hozzá,mert tényleg azt nyújtja amit ígér,csak nekem nem kicsit soknak tűnik...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 7.

Bettu

2020. szeptember 4.

Ma úgy mentem micellás vizet venni, hogy tudom, hogy akárhányszor megyek mindig van valami új, de most nem csábulok el, mert nem egyszer megszívtam már.. A sima rózsaszín Garnier micellás vízért mentem..🤷🏼‍♀️😂 Aztán megláttam ezt.
Egyből tudtam, hogy ki kell próbálnom. Igazából ez az amit szeretek, csak pluszban van benne ápoló tej is. :) Így, hogy jön a hidegebb idő, szerintem jobbat is tesz a bőrnek.
Az állaga sűrűbb, mint a simának, nem olyan vizes. Illata nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

Az állaga sűrűbb, mint a simának, nem olyan vizes. Illata nincs.

birodalma

2020. augusztus 22.

Imádom! az első micellás víz,ami után nem zsíros az arcbőröm, Minden este ezt használom arcra,szemre. Nem csípi a szemem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 22.

dorottya96

2020. június 15.

Egy ideje nem használok Garnier termékeket, mert valami baja mindig lesz tőlük a bőrömnek. Most viszont ezen megakadt a szemem, és gondoltam teszek egy próbát-max ez sem válik be. Meglepően kellemeset csalódtam. Kellően ápol, eddig nem is irritált (pedig nálam ez gyakori). A szaga leginkább az eddigi csiganyálas termékeimhez hasonlít - amit azért meg kell szokni, de nincs vele gáz. Állagra is nyálkásnak mondanám, azonban hamar eltűnik. Tonik előtti lépésnél szoktam használni, vagy ha nincs komfortérzete a bőrömnek. Szerintem ez a tejes-micellás kombó egész használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

Laramara

2020. május 18.

Szörnyű, nagyon utálom. Van benne valami, ami csípi szememet, és szárítja a bőröm, mint ha lenne benne alkohol, pedig a leírás szerint nincs benne. A sminket nem hozza le. A szaga inkább férfias, mint kellemes. A lakótársam is kipróbálta, kipirosodott a bőre, és bekönnyezett a szeme tőle. Megy a kukába, pedig mindent ígér, amire szükségem lenne. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

Viktoria07

2020. május 12.

Először a micellás arclemosó gélt próbáltam, aztán gondoltam megnézem ezt a tejes verziót is. Szépen leszedi a sminket, puha lesz tőle a bőr, viszont nálam a tökéletes tiszta érzethez elengedhetetlen a víz:) úgyhogy mellette/ utána lemosom az arclemosó gél-ével is és úgy lesz tökéletes:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

matyasflora

2020. május 8.

Huuhh IMÁDOM! tökéletesen tisztítja az arcot és valóban nem mattítja le az arcot és teszi csikorgóssá, sőt hidratál is egy kicsit legalábbis én azt vettem észre, a sima micellás verziójától is sokkal jobb. Szerintem megtaláltam A sminklemosóm/arctisztítóm. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 8.

Colette221

2020. április 8.

Elfogyott a sminklemosóm és SOS kellett egy másik. Most mindenképp “tejeset” szerettem volna, mert a szempillaspirálomat alig szedte le a sima micellás tesója.
Ez a termék nagyon jó. Pikk-pakk leszed mindent. Újravevős. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 8.

Ez a termék nagyon jó. Pikk-pakk leszed mindent. Újravevős. :)

Hidratálók: Glycerin, Betaine
Vitaminok: Panthenol