Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Kombinált

A krémet feltöltötte: smurfette, az összetevőket feltöltötte: birokitti, Módosítva: 2018. február 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált

Sminkeltávolítás, arctisztítás és az egész arcbőr megnyugtatásának egyszerű módja, egyetlen mozdulattal. A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket. Kifejezetten kombinált és érzékeny bőrre.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

seoul

2019. március 12.

Kicsit csípte az arcomat, és szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Kicsit csípte az arcomat, és szárít.

aji101

2019. március 11.

Jó, jó, de nem az igazi. A bőröm nem szerette. Szárított. Nem vettem újra. A rózsaszín változata sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

FurcsaKavics

2019. március 5.

A rózsaszín változata után ezt is kipróbáltam, mert miért ne. Azt írja, hogy kombinált bőrre van, a drogéria polcán meg már nem volt más fajta, így ezt vettem meg. Amit a termék ígér, azt hozza is, pluszt nem vettem észre. Kifejezetten szeretem, hogy illatmentes, a nem vízálló sminket egész jól lehozza. Persze tonikkal áttörlöm a pofim utána, mert azzal lesz igazi a sminkmentesítés, magában ez a micellás víz nem elég. Lassan fogy, sokáig elég, akciósan meg nagyon megéri ekkora kiszerelésben. Bármikor újra venném, de szeretek kísérletezni, így kb mindig más fajta van itthon. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

tucy

2019. március 4.

Egy ideje használom mivel mindig elérhetőnek látom bármikor is elfogy! A leírtak alapján valahogy mintha nem is az lenne amit én használok!kombinált arcbőröm van de nem igazán tett ez a micellás víz csodákat! Utobbi időben meg nagyon zavar hogy habzik meg ragadósnak érzem a bőröm tőle...nem utolsó sorban a szempillaspirállal sem tud megbirkozni olyan hatékonyan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

osikitta

2019. február 27.

A Garnier családból én a rózsaszínű micellás lemosót használom inkább, de néha kilengek... Ez is egy ilyen kilengés volt és őszintén meglepődtem, hogy mennyire nem olyan a hatásfoka mint a másiknak. Tisztít, sminkeltávolít, de nagyon szárít. Jobbra számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 27.

raramusic

2019. február 17.

Nekem mind közül ez vált be a legjobban szépen mattít is, kíméletes is. Többedszerre veszem ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

narita

2019. február 12.

Az első micellás víz amit vettem. A sminkeltávolító funkciórol nem tudok nyilatkozni,de jól mattít és friss érzést ad az arcomnak amikor át törlöm vele. Jó sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

IldiWolford

2019. február 10.

Annyira szerettem volna szeretni ezt a terméket. De nagyon sokáig kell pl a szemehez tartani, és utána is dörzsölni kell a pilláim hogy használjon valamit. Sajnos így elég sok szempillát veszítettem ezért a kevés csillag. Nekem az arcomon sem kellemes érzés ezért utána mindig plusz arcmással zárom a rutint. Csalódtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 10.

hubcika

2019. február 3.

Használtam ennek a terméknek az olajos változatát sokáig, egyszer viszont nem volt és helyette ezt vettem, aminek nagyon örülök. Nem hagy kellemetlen érzetet a bőrön leszedi a sminket is. Utána mindig használok tonikot, így tökéletes, maradok ennél a terméknél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

agneeees_

2019. február 1.

Kellemes érzést hagy maga után, száradás követően nem érzem ragacsosnak a bőröm. A szempillaspirállal nehezen bír és én úgy tapasztaltam, hogy nem szed le maradéktalanul minden sminket. Emellett az illatáért sem rajongok, kicsit alkoholos és az érzékeny/kombinált bőrhöz ez nem a legjobb összetevő. Összességében jó termék, de az olajosat jobban kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.