Garnier

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: smurfette, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. október 18.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Sminkeltávolítás, arctisztítás és az egész arcbőr megnyugtatásának egyszerű módja, egyetlen mozdulattal. A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket. Kifejezetten száraz és érzékeny bőrre.

Eszterk6

2017. december 4.

Nagyon szeretem. Ez az első micellás vizem, előtte nem használtam még ilyet. Meg vagyok elégedve vele. Szépen leszedi a szennyeződéseket, bár a szemsminket kicsit nehezebben. Nagyon lassan fogy. Akciósan nagyon megéri megvenni mert sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

timine

2017. november 20.

Itteni vélemények alapján ruháztam be rá. Alig vártam hogy elhasználjam a Baleásat és végre ezt kezdjem el használni.. teszi a dolgát, de egyáltalán nem érzem, hogy annyival jobb lenne, és ahhoz képest hogy illatmentes, mégis van valami fura szaga, ami nagyon nem tetszik az orromnak. Keresem még az igazit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

HFanni22

2017. november 17.

Nagyon szeretem. Amióta megjelent a polcokon, azóta használom. Viszont újabban azt tapasztaltam, hogy nem szedi le a szempillaspirálomat rendesen, több kell belőle, hogy úgy tegye a dolgát, mint régen. Változtattak az összetevőkön? Illetve nem szedi le a Rimmel 16H-ás tartós ajakrúzsát sem, csak ha nagyon sok terméket viszek fel rá. Ezért egy picit kezdek kiábrándulni belőle...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 17.

Keetlin

2017. október 26.

Nem rossz termék,de nekem sajnos pirosodik a szemkörnyékem tőle. Ár-értek arányban tudja amit kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

tinkywinky13

2017. október 17.

Ár-érték arányban szuper, könnyen lehozza a szemfestéket és nem is irritál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Ár-érték arányban szuper, könnyen lehozza a szemfestéket és nem is irritál.

Martu0508

2017. október 4.

Összessègèben jò termèk. A sminket leszedi, viszonylag alaposan tisztìt ès nem hagy ragacsos èrzèst maga után. Pirosodni nem pirosodik a bőröm tőle. Napi 2 használat mellett is sokáig elèg (èn a 125 ml-es kiszerelèst vettem nyaralás miatt, mèg van benne jòcskán). Valòszìnűleg ùjra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

nikite24

2017. augusztus 6.

Teljesen rendben van ez a termék. Teszi a dolgát, nem okoz irritációt és az ára is megfelelő. Hű társam az arctisztításban. ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Szila20

2017. július 7.

Én teljes mértékben meg vagyok elégedve ezzel a termékkel. :) Mikor az első tubust használtam, akkor még hagyott maga után egy kis ragacsos érzetet, maximum fél percig, azonban vagy újítottak benne valamit, vagy az én bőröm lett másabb, de ez teljesen elmúlt. Szépen leszedi a sminkmaradványokat (én előbb arclemosót használok, majd áttörölgetem az arcomat a micellás vízzel), ráadásul baromi sokáig elég. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 7.

LondonBee

2017. július 3.

Érzékeny a bőröm, könnyen kiszárad; arctisztító tonikokat nem is tudok használni, még hidratáló krémek mellett sem. Ez a micellás víz, szépen lehozza a szennyeződéseket/sminket, egyáltalán nem szárít, és nem csípi az arcomat. Nem hagy fényes réteget a bőrön, használata után nem húzódik a bőr. Mindenképpen újra- és újra vevős; csak ezt használom. ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Alysse

2017. május 28.

Csak akkor szoktam megvenni, ha éppen akciós (szerencsére gyakran látom 1000 forint körül), nagyon szeretem ezt a micellás vizet. A szemnél sminklemosónak használom, egyébként az arcomat szoktam kicsit átkenni vele, ha száraznak érzem. Kellemes illata van, tényleg nem csíp, nem bánt, feltölt nedvességgel és elég sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 28.