Garnier

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: smurfette, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. október 18.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Sminkeltávolítás, arctisztítás és az egész arcbőr megnyugtatásának egyszerű módja, egyetlen mozdulattal. A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket. Kifejezetten száraz és érzékeny bőrre.

ladri

2017. április 30.

Szeretem, már több flakonnal elhasználtam. Újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 30.

Szeretem, már több flakonnal elhasználtam. Újravevős.

ponilopopolopo

2017. április 10.

Egy mozdulattal levitte a szemsminket is, az alapozót és a rúzst is! Nagyon szeretem, 5 csillagot adnék, ha nem lenne egy kicsit büdi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 10.

Azuria

2017. március 4.

azt mondják ilyet ne használjon az,akinek száraz a bőre,nos,én használom,és semmi bajom tőle,le szoktam utána mosni vízzel de volt amikor nem tettem,akkor sem ragad,nem marad semmi kellemetlen érzés utána..és nagyszerűen leszedi a sminket...bár erre a célra én babaolajat használok,amit amúgyis megveszek,és akkor 2in 1 :D
ezt csak kipróbáltam,de ajánlom annak,aki ezzel szeretne sminket lemosni,nekem bejött

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

belaura

2016. december 26.

Vegyes érzelmeim vannak. Régebben használtam már Garnieres micellás vizet, és meg voltam vele elégedve, de mostanában valamiért nem jön annyira be. Még keresem a tökéletes sminklemosót..
A szempillaspirált és szemhéjtust nehezbben szedi le a szempillatövekből, elég sokat kell használnom hozzá, és így nem túl kedvező az ára sem. (Habár nekem ez mindig problémát okoz, lehet szempillák nélkül egyszerűbb lenne..) Ezt leszámítva jó lenne. Engem nem annyira zavar a ragacsos érzet, de tényleg szárít, használat után néha kipirosodik és feszül tőle a szemhéjam. De egyébként nem okoz más irritációt, illetve egyáltalán nem csíp, ha belemegy a szemembe, ami nagy szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 26.

Feketemacska

2016. október 27.

Minden nap ezzel mosom le a sminket. Alaposan tisztít de nem 100%-os. Én ezután még feketeszappanal arcotmosok, majd hidratálok. A börnyugtató hatást nem érzem, feszül és kicsit kipirosodik a bőröm de a szappanos mosás és a krémezés után ez elmúlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

SzTellsIt

2016. október 27.

Sok jót hallottam/olvastam a micellás vizekből, azért vettem meg, de... sajnos nagyon nem vált be. Ragadós érzetet hagy maga után, nem érzem tisztának a bőrömet. Sminkeltávolításra sokat kell locsolni belőle, mert kicsi nem elég. Sőt a férjemnek sem vált be arctisztításra, úgyhogy áll a polcon :( Lehet még kipróbálom az All in One-t, ha lehet még kapni de ez a verzió sajnos nagy NEM-et kap tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 27.

natulcien

2016. június 22.

Nem ad többet, mint a Baleás konkurens, pedig dupla áron többet várnék.Kellemes, jól tisztít, de nem lettem mámrkahű miatta. A micellás víz minden esetre a napi arcápolási rutinom alap darabja lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 22.

nkmagda

2016. június 22.

Sajnos ez nekem sem vàlt be annyira, nem volt kapható a nivea érzékeny bőrre pont a drogériàban, azért vàlasztottam ezt. Az àra nagyon jó, a kiszerelés is nagyobb a megszokottnál , viszont kb hamarabb fogy mint a niveám, pont azért mert nem olyam hatékony. Viszont pozitív hogy ez sem irritál semennyire sem, ezért 3;pontot kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.

vkati15

2016. június 16.

Arclemosás után használom és így nekem bevált. Nem szárít és lemosás után még mindig szed le koszt és/vagy sminkmaradványt. Ára is nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 16.

kikiri22

2016. június 5.

nagyon jo, nagyo konnyen szedi le még a vizallo sminket it:))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 5.

nagyon jo, nagyo konnyen szedi le még a vizallo sminket it:))