Garnier

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: smurfette, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. október 18.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Sminkeltávolítás, arctisztítás és az egész arcbőr megnyugtatásának egyszerű módja, egyetlen mozdulattal. A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket. Kifejezetten száraz és érzékeny bőrre.

kovacszsofia0513

2016. május 1.

Ár érték arányban a legjobb. Én megvagyok vele elégedve. Persze a vízálló sminket nem szedi le, és a tartósabb szempillaspirálokkal is megszenved egy picit. Én többször is újra vettem már.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 1.

dandy

2016. április 29.

A sima változatból és az All in One -ból is elhasználtam több flakonnal, alapvetően elégedett voltam, de mégis nekem a Nivea Sensitive vált be...aztán az egyszer elfogyott és a DM-be volt a Garnierre 50%-s kuponom, így az jött velem, a rózsaszínt dobtam a kosaramba...majd elkezdtem használni, de valami nagyon nem működött, nem szedte le normálisan a sminket, 3-4 vattakorongra is szükség volt, így gyorsan is fogyott...úgy emlékeztem, hogy ez azért nem volt ennyire sz@r...már nagyon pipa voltam rá és akartam venni Niveát, amikor is nyertem egy Biodermát és félretettem a fél üveggel...végszükség esetére. És tegnap itt szembesültem, hogy ennek van érzékeny bőrre való változata, kivágtáztam a fürdőszobába és rájöttem, hogy ez bizony az. Szóval ez meg sem közelíti a sima rózsaszínt. Elraktam, ha egyszer elfogy a Bioderma és az azóta betárazott Nivea, majd előveszem...vagy kidobom a kukába:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 29.

alinn

2016. április 28.

Nem feltétlenül nekem való, de ez részben az én hibám, mikor a kék testvére elfogyott, úgy voltam vele, hogy próbáljunk ki a sima verziót, na és akkor nyúltam mellé az üzletben (kell ezeknek közel egyforma csomagolás... :D), szóval én most arra gyúrok, hogy minél előbb fogyjon el és legközelebb maradok a kéknél, nekem az jobban bejött smink lemosás/gyors tisztítás szempontjából.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

Alicee4

2016. április 18.

Én nekem nagy kedvenc, a sminket is leszedi és az arcom sem szárítja vagy irritálja. Plusz nem fogy el egyhamar, szóval tőlem jár az 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 18.

ViktoriaVrd

2016. április 18.

hát én teljesen abban a hitben voltam, hogy a sima verziót használom, most fogyott el a sok pakk amit még külfölrdől hoztam, és mikor összehasonlitottam a dm-ben vásárolt utánpótlás INCI-jével, tűnt csak fel a turpisság. Na hát én őt nagyon szerettem, nem száritott, szépen lehozta a sminkem, szóval ezek után kiváncsi leszek a normál tesójára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

Mese11

2016. április 10.

Ezt a terméket már csak arctisztítás után használom (smink eltávolítás és arclemosó után). még mindig "talál" smink és olaj maradványokat a bőrömön.Amióta használom szinte teljesen megszűntek a mitesszereim. Nekem egy csoda.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 10.

Ramika24

2016. április 7.

Az alapozot és a szemfesteket leszedni, de a spirált sokáig kell dorzsolni mire levakarom.. valahogy nem az igazi,többet vártam tőle. Maradok a Loreal micellas víznél. Sokkal jobb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

roffni

2016. március 30.

Nemrég vettem, nagyon jól eltávolítja a sminket, de valószínűleg nem fogom többet használni, mert most olvastam, h Dániában pl. betiltották, mert a polyaminopropyl biguanide (PHMB) rákkeltő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 30.

electropanic99

2016. március 19.

Update: Hát... le kellett vennem egy csillagot. Bár száraz lett a bőröm, de ez meg zsírossá tette utána. Nyeh... Marad a Niveas verzió.

2015. május 7.: Megvan az eredeti (rózsaszín) verziója, de az általában húzta a bőröm, egyszerűen nem volt egy kellemes érzés utána. Mindig előtte úgy voltam vele, hogy zsíros / kombinált a bőröm, de az utóbbi időben kezdek rádöbbenni, hogy változik / változott és már érzékeny / száraz fele közelít. (Hiába.. közelebb lettem a 30hoz mint a 20hoz :D) Ennél nem maradt se zsíros érzés, se húzódó bőr utána. Kellemes és minden sminket eltávolít. (Kiv. a 2 fázisú tartós rúzsokat, de azokat kb semmi nem szedi le) Nekem tetszik, szerintem legközelebb és ezt veszek a hagyományos társával ellentétben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 19.

levendulalány

2016. január 29.

Nekem ez valahogy nem az igazi. Eleve rossz kiönteni az üvegből, valahogy kényelmetlen. Sokat kell tenni a vattakorongra, valamint hatásában sem olyan, mint vártam. Nem szeretem használni. Most is inkább a balea micellás kendőjét használom, de azt hiszem, maradok a jól bevált L'oreal micellás víznél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 29.