Garnier

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: smurfette, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. október 18.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Sminkeltávolítás, arctisztítás és az egész arcbőr megnyugtatásának egyszerű módja, egyetlen mozdulattal. A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket. Kifejezetten száraz és érzékeny bőrre.

Pinky

2016. január 28.

Dörzsölni kell, és rengeteg folyadékot kell a vattakorongra önteni, hogy elbánjon egy szimpla ceruza plusz spirál sminkkel...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

labelloka

2016. január 18.

Nekem nagy Szerelem! Nagyon jól tisztít és ápol ez a micellás víz, szépen tisztít, nem okoz irritációt sem. Tőlem 5 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

Stim

2015. december 1.

Hatalmas csalódás :((( Az arcomat rettenetesen szárítja, vörös foltos lesz, a homlokom pedig tiszta olajos érzetű lesz a használata után brrrrrr...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 1.

Shanna

2015. november 10.

Nehezen írom le de nekem szárítja a bőröm, így picit csalódás. Második flakon mici vizem,az első a világos kupakú volt ettől a márkától. Érdekes azt szerette a bőröm. Tisztítás terén rendben van, de ritkázom a használatát - amúgyis beköszöntött a tél - így olajosabbra lemosóra váltottam. Próbálom elhasználgatni, bár a szárítása miatt még rá kell vennem magam az újboni használatára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

snowyfairy

2015. november 4.

Update: 3 havi használat után a bőröm ekcémás lett és foltokban hámlani kezdett, de amint abbahagytam a használatát lement az arcomról. Valamelyik összetevőjére allergiás lehetek. Pedig szépen tisztítja a bőrt.

Az én extra érzékeny bőrömnek nagyon bevált ez az arctisztító. Egyáltalán nem csíp, nem szárít, és nem okoz pattanást a használata. Az eddig használt arctisztítóim mind problémát okoztak, de ez egy csodaszer! Tuti újra veszem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

kisslauraolga

2015. október 15.

Tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 15.

Tökéletes.

Sweetwiwien

2015. október 11.

AZ első micellás víz, amit kipróbáltam. Az bőröm meglehetősen érzékeny, ekcémára hajlamos, ezért választottam. A sminket viszonylag jól leszedi dörzsölés nélkül, első körben szörnyen megtetszett, gazdaságosnak is találtam. Azonban nem mostam le az arcomról, és 3-4 nap múlva pattanások jelentek meg az arcomon. Ezek után lemostam használat után, így nem jött több pattanás. Összességében nem rossz kis termék, de nem feltétlen venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 11.

eddina

2015. október 4.

Gondoltam lecserélem a Biodermát....kuka lett. A második használat után kimarta a szemem körül a bőrt, napokig tartott, amíg rendbe jött. Sensitive?! Ez?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 4.

kivike

2015. augusztus 23.

Nagyon jó termék, hatalmas kiszerelés, hónapok óta használom, és még a fele megvan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

Szixooo

2015. augusztus 13.

Csatlakozom az elottem szolokhoz: remek termek. En sminklemosasra hasznalom (az arctisztitast nem vegzem el ennyivel, mert bar szepen leszed minden lathatot, en szeretek lemosokat hasznalni a tokeletes eredmenyert).
Egy kiegeszitest azonban tennek azok szamara, akiknek gondot okoz a szemfestek eltavolitasa:
Alapvetoen harom vattakorongot szoktam hasznalni a szemsmink 'feloldasahoz' (foleg ha a spiral vizallo). Mindharom vattakorongot atitatom micellas vizzel. Az egyik vattakorongot kette tepem, hogy ket felkort kapjak. Ezek kerulnek a szemeim ala; a ket epen maradt korongot pedig a szememre helyezem (kb. mint az uborka karikat :D ), es igy varok 15-20 masodpercet. Ez boven eleg arra, hogy a festek feloldodjon a micellas viztol. Miutan az ido letelt, a korongokat finoman lehuzom a szemeimrol es gyonyorkodom a szempillaspiral tokeletes mintazataban a vattan :D
Aki sajnal erre harom vattakorongot, az megprobalhatja eggyel is - szukebb napokon en is ugy teszek -, de en szemely szerint szeretem az egy extrat a szemem alatt, mert utalom, ha a festekes viz beszivarog a szemembe, es utana fekete csomok lesznek benne :(
De akar hasznalhattok mikroszalas torlokendot is - azt legalabb ki lehet mosni (es ki is kell minden hasznalat utan, hogy ne gyujtse a bacikat).
Remelem segitettem par embernek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

Remelem segitettem par embernek :)