Garnier

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: smurfette, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. október 18.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Sminkeltávolítás, arctisztítás és az egész arcbőr megnyugtatásának egyszerű módja, egyetlen mozdulattal. A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket. Kifejezetten száraz és érzékeny bőrre.

timilla

2015. július 23.

Eddig a vichy és a l'oreal micellás vizeket használtam, pár hónapja vettem a garniert, és teljesen elégedett vagyok vele. Jól tisztít, nem irritál, nem szárít, és az ára is nagyon rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 23.

JuliannArt

2015. július 15.

Rettentően érzékeny bőröm van, főleg az arcomon, kipróbáltam már egy másik márka micellás vizét is, aminek nagyon sokféle termékét használom, de a micellásvizétől égett az arcom, ezért úgy döntöttem kipróbálom ezt is....először csak egy kicsi üveggel vettem kipróbálásra, hogy ha nem jó ne menjen pocsékba annyi....de örömmel tapasztaltam, hogy ez semmilyen irritációt nem okozott, szépen tisztít is. Legközelebb nagyobb kiszerelésben veszem :)

Update: Érdekes tapasztalataim vannak. Mikor elfogyott megvettem a nagyobb kiszerelést, attól viszont már vörös foltok lettek az arcomon. Nem igazán értem mi lehet a baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 15.

Miskulancia

2015. július 7.

Jól végzi a dolgát - csak rögtön egy liter jönne ki belőle a vattára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 7.

Jól végzi a dolgát - csak rögtön egy liter jönne ki belőle a vattára.

kristalyhegy

Korcsoport: >54
2015. július 5.

Akciósan vettem, eddig lrp és yr micellás lemosókat próbáltam, ez jobb náluk. Nem szárít, nem marad utàna olajos, ragacsos érzet, szépen tisztít. Én csak hidratàlót hasznàlok, és rúzst, ezekhez megfelelő. A kiszerelés is klassz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. július 5.

Judiit

2015. május 25.

Szerintem már mindent leírtak az előttem szólók :) . Fantasztikus termék , akcóban még jobb áron . Szerintem maradok is ennél, mert a Biodermával nálam egy szinten van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 25.

szgabi

2015. május 25.

Legalább fél éve használom reggel, este és most fog elfogyni. :) Géles lemosó után használom, lehozza a spirál maradványait is, de persze vízállóhoz olajos kell. Újra fogom venni. Ezelőtt alkoholos tonikokat használtam a zsíros, pattis bőrömre, de hála a krémmániának, már tudom, hogy az alkohol az ellenségem. :) Felületi vízhiányos volt rendesen a zsíros bőröm és ez 30 fölött nem éppen fiatalos bőrképet eredményezett. Ma már csak kinyomott pattikra használok alkoholos cuccokat. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

Mylla

2015. május 25.

Nagyon szeretem 3 hónapja nem bírom kihasználni a nagy kiszerelést napi használat mellett .Érzékeny a lemosókra a bőröm, de ezzel jó barátok lettek.Sajnos a szempillafestékkel nem bír meg birkózni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

Vikucka

2015. április 29.

Kb. 1 hónappal ezelőtt kaptam kipróbálásra (a Garnier osztogatott szét a jelentkezők között párat, és én is kaptam - Észtországban). Nagyon tetszik, mert a sminket simán leviszi és szépen megtisztítja az arcom, viszont nem okos húzódó, kellemetlen, égető érzést. Nekem nagyon érzékeny a bőröm. Szerintem nagyon jó, bár mást nem próbáltam, szóval nagy viszonyítási alapom nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 29.

Regi84

2015. április 25.

Nekem a 'sima' eredeti valtozat nem volt meg belőle, úgyhogy nem tudom összehasonlítani, de ez kifejezetten tetszik. Szépen leszedi a sminket, nem hagy ragacsos érzetet és a 400 ml szerintem elég sokáig elég lesz... Előtte Yves Rocher micellás vizet használtam, de most nem volt márkabolt a közelben, ezért vettem meg ezt, nem bántam meg egyáltalán, sőt nekem sokkal jobban tetszik ez a Garnier.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 25.

danna113

2015. március 19.

Teljesen ugyan az, mint az eredeti (osszetetelre), csak a nevet toldottak meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 19.

Teljesen ugyan az, mint az eredeti (osszetetelre), csak a nevet toldottak meg.