Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Babuin, az összetevőket feltöltötte: BRebi, Módosítva: 2019. május 24.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Micellás Arctisztító víz a sminkeltávolítás, arctisztítás és az egész arcbőr megnyugtatásának (arc, szem, száj) egyszerű módja, egyetlen mozdulattal.

A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket.

Eredmény: tökéletesen tiszta arcbőr, radírozás nélkül. Minden bőrtípusra alkalmas, még az érzékeny bőrűeknek is. Illatanyag-mentes.

A Micellás Arctisztító víz 400 ml kiszerelése körülbelül 200 használatra elegendő. *vattakorong használatával

Nem kell leöblíteni. Szemészetileg és bőrgyógyászatilag tesztelt.

700 ml! Bontatlan Garnier SkinNaturals micellás arclemosó víz érzékeny bőrre 3in1
Ár: 1900 , Eladó: sean
Állapot: 700 ml! Bontatlan, új, Helyszín: --, fizetés: Banki előre utalás utáni küldemény, személyes találkozás nincs

fannnni

2019. december 7.

update: sok hasonlo kategoriaju termek kiprobalasa utan szamomra még mindig ez a legjobb micellás viz. sajnos allatokon tesztelnek, egyebkent ezt venném.

Olyan könnyű, mintha vizet használnék, nagyon barátságos arclemosó, nem vízálló sminkeimet abszolút jól leszedi (vízállókat nem használok, így azt nem tudom), nem irritál, szemet se, nem szárít, nem zsírosít. Nem annyira erőteljes az arctisztító hatása, tehát többször áttörlöm vele az arcomat, de sminklemosónak kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 7.

bogyo95

2019. december 4.

Az itteni vélemények alapján esett rá a választásom. Nem csalódtam. Könnyen leviszi a vízálló sminket. Kifejezetten örülök annak, hogy nem szárít. Jó érzés vele az arctisztítás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

hagane1994

2019. december 1.

április óta használom és még mindig nem fogyott el a nagy flakon + nagyon jól tisztít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Alexa930

2019. november 30.

Habzik, majd ragad, ha vízzel leöblítem a ragacsossága miatt, akkor szárít. A vízálló sminkkel nem bír el. A legrosszabb, hogy pattanásokat okoz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

VMRegina

2019. november 29.

Nekem kicsit olyan fura érzés az arcomon, meg zavaró, hogy habzik. Elhasználtam pár flakonnal belőle mire látaláltam a biodermás micellás vízre. Letisztitja a sminket szépen, de engem zavar h használat után hagy egy réteget az arcomon amit minnél elöbb le kell mosnom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

szzsuzsa0822

2019. november 29.

Ezt a terméket nem lehet már jobban dicsérni. Egyszerűen fenomenális. Nagyon könnyedén leszedi a sminket, nem szárít, nem irritál, még a szemet sem, és nagyon sokáig elég. Évek óta kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

Doranora

Jó termék, nem hagy ragadós érzést. Kiválóan tisztít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 29.

Jó termék, nem hagy ragadós érzést. Kiválóan tisztít

Eugenia30

2019. november 24.

Megérte kipróbálni, mert tényleg nagyon jó termék. Könnyen lehozza a sminket, nem ragad. Használat után érzem, hogy szellőzik a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

Liliwm

2019. november 24.

Nagyon kellemes! :) Bioderma helyett szoktam használni. Nem szárít, nem ragacsos, egy álom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

LittleBlack

2019. november 23.

Remekül tisztít, érzékeny bőrre is jó, nem roncsolja, nem hagy maga után kellemetlen érzetet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.