Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Babuin, az összetevőket feltöltötte: BRebi, Módosítva: 2019. május 24.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Micellás Arctisztító víz a sminkeltávolítás, arctisztítás és az egész arcbőr megnyugtatásának (arc, szem, száj) egyszerű módja, egyetlen mozdulattal.

A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket.

Eredmény: tökéletesen tiszta arcbőr, radírozás nélkül. Minden bőrtípusra alkalmas, még az érzékeny bőrűeknek is. Illatanyag-mentes.

A Micellás Arctisztító víz 400 ml kiszerelése körülbelül 200 használatra elegendő. *vattakorong használatával

Nem kell leöblíteni. Szemészetileg és bőrgyógyászatilag tesztelt.

700 ml! Bontatlan Garnier SkinNaturals micellás arclemosó víz érzékeny bőrre 3in1
Ár: 1900 , Eladó: sean
Állapot: 700 ml! Bontatlan, új, Helyszín: --, fizetés: Banki előre utalás utáni küldemény, személyes találkozás nincs

LittleBlack

2019. november 23.

Remekül tisztít, érzékeny bőrre is jó, nem roncsolja, nem hagy maga után kellemetlen érzetet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

kotoganklau

2019. november 22.

Kiválóan tisztít, teszi a dolgát, érzékeny bőrre s tökéletes. Viszont az árához képest elég gyorsan fogy, emiatt 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 22.

annamariav

2019. november 21.

Egész jól tisztít, bár sokat kell vakarni, hogy teljesen lejöjjön a smink. Nem csípi a szemem, parfümmentes és jó áron van. Sokáig használtam, jelenleg kipróbálok mást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

account001

2019. november 21.

Probléma nélkül elbánik a tartós rúzsaimmal, illetve szempillaspirálokkal is. Nem hagy maga után ragacsos érzetet, kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 21.

adri585

2019. november 18.

Leszedi amit kell egy egyszerű lemosó semmi extra annyi hogy nem csíp ha szemkorul is használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 18.

Tigrincs

2019. november 18.

Ez az első micellás víz, amit kipróbáltam-és az egyetlen. Mindent lehoz, nem szárít, kiadós. Szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

Ansi

2019. november 15.

Azt hiszem egy micellás víztől, szóval elvárható, hogy leszedje a sminket és megtisztítsa az arcot, hiszen szappanos víz, csak szebb a neve :)
Tényleg nem irritálja sem a szemet sem az arcbőrt, én úgy vettem észre száritani sem szárít.
Az illata nem marad meg és valóban kell 2-3 vattakorong egy vízálló szempillaspirálhoz, de azt hiszem ez nem a termék hibája. Kb ugyanannyi ido leszedni, mint megcsinálni a sminket. És hát valamit valamiért :)
Érzékeny bőrüeknek szerintem tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 15.

Érzékeny bőrüeknek szerintem tökéletes.

NyBetti

2019. november 15.

Sminklemosónak használom, arra megfelel. Nem irritálja se a szemem, de az arcbőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Aurora1006

2019. november 13.

Eddigi legjobb micellás vizem,amit ígér mindent teljesít!Semmi irritáció,semmi kiütés,pedig elég érzékeny bőröm van! 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

IrisHolczmann

Korcsoport: < 18
2019. november 13.

Szupii!Teszi a dolgát, nem irritálja az arcom,szépen leszedi a sminket és jól frissít.Drogériában az egyik legjobb, bár talán nekem egy fél fokkal jobban bevált a Nivea fekete teás micellás vize.DE a Garnier lényegesen finomabban tisztít!! Érzékenyebb bőrűeknek inkább őt ajánlom .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. november 13.