Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Babuin, az összetevőket feltöltötte: BRebi, Módosítva: 2019. május 24.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Micellás Arctisztító víz a sminkeltávolítás, arctisztítás és az egész arcbőr megnyugtatásának (arc, szem, száj) egyszerű módja, egyetlen mozdulattal.

A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket.

Eredmény: tökéletesen tiszta arcbőr, radírozás nélkül. Minden bőrtípusra alkalmas, még az érzékeny bőrűeknek is. Illatanyag-mentes.

A Micellás Arctisztító víz 400 ml kiszerelése körülbelül 200 használatra elegendő. *vattakorong használatával

Nem kell leöblíteni. Szemészetileg és bőrgyógyászatilag tesztelt.

700 ml! Bontatlan Garnier SkinNaturals micellás arclemosó víz érzékeny bőrre 3in1
Ár: 1900 , Eladó: sean
Állapot: 700 ml! Bontatlan, új, Helyszín: --, fizetés: Banki előre utalás utáni küldemény, személyes találkozás nincs

jnrita95

2019. november 12.

A travel size-t vettem meg nyaralás előtt, épített pilla használata miatt kezdtem el micellás vizet használni. Most kezd elfogyni július óta, biztosan újraveszem! Illatát kb nem is érzem, szépen eltávolítja a sminket. Azóta a micellás arclemosó gélt is elkezdtem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Bettii98

2019. november 9.

Egy átlagos micellás víz, ami agyon van hype-olva. Semmivel sem különb, mint a többi micellás víz. Leszedi a sminket dörzsöléssel és ennyi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 9.

Mantra

2019. november 4.

A vízálló spirálommal nem boldogul, de legalább nem csípi a szememet. Egyébként elégedett vagyok vele. Illata kellemes, nem zavaró.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 4.

vajvajszabo

2019. november 4.

Szerintem ha valaki nem akar annyit költeni micellás vízre, mint a Biodermánál, akkor ez a tökéletes választás számára. Nem irritálja a bőrt és alaposan eltávolítja a sminket. Picit szárítja a bőröm, így én hidratálni szoktam utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 4.

dorcs26

Korcsoport: < 18
2019. november 1.

Elégedett vagyok vele. Szimplán arctisztításra használom, nem sminklemosásra. Reggel szoktam vele letörölni az arcom, kellemes érzetet ad, és tisztít. Elég érzékeny bőröm van, ezért az nagyon tetszik, hogy a szemem környékén is merem bátran használni, mert nem csíp, nem lesz piros. Az arcomat rendbe hozta, de mikor már olyan 5-6 hónapja használtam (nem ugyanazt az egy flakont :D), akkor le kellett cserélnem egy másik arclemosóra, mert egyszerűen nem használt. Aztán mikor az új elfogyott, visszaváltottam erre, és újra rendbe hozta a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. november 1.

ludmilla

2019. október 30.

Szerintem teljesen értelmetlen a használata. Szemsminket egyáltalán nem távolít el könnyen, csak összemaszálom vele a szemkörnyékemet. Arcra sem jó, ott túl zsíros réteget hagy. Egyszerűbb egy kétfázisú sminklemosót venni, aztán szépen arcot mosni. Nekem 1 éve hánykolódik a fürdőszobámban a Helia d-s társával együtt...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

RitaJudit

2019. október 28.

Igazából évek óta ezt használom, sminklemosásra bevált. Összehasonlítási alapom nemigen van, visszatérek rá, ha a tervezett más termékeket is kipróbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

Qwerty1234

2019. október 26.

Sninklemosonak nagyon tetszik. Szemem nem csípi. Viszont a bőröm szárítja. A tonik használata után a bőröm nagyobb hidratalast igényel. Erre most jöttem rá, hogy egy másikat kiprobaltam. Sajna még maradt is egy pluszban.

Kíváncsiság után, egy este, ahogy tisztítottam a termékkel a bőröm, foreoval és arcgéllel át tisztítottam mégegyszer. Hát még utána is sok alapozót sikerült leszednem. Tehát a sminkem se szedte le rendesen. Csalódtam ebben a termékben! :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 26.

merida07

2019. október 26.

Évekig használtam. A minimális sminket leszedi, szemöldökről a festéket, bb krémet és nagyon light szempillaspirálozást. Viszont a nagyobb spirálozást, tusvonalat, egyebeket... nagyon nehezen, több vattakoronggal és ráadásul a szemem környékén többször is csípett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 26.

ancs12

2019. október 24.

Mint sminklemoso nekem elég gyenge, legalább 4 Vattakorong kell mire leszedi amit le kell, valamint a szememet is csípi :( és nem a belekerült festék miatt pedig erre is gondoltam. más sminklemosoval ugyanaz a smink lemosása közben nem csíp.
Ha van 2d pillám akkor használom kevesebb smink lemosására, amúgy nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 24.

Ha van 2d pillám akkor használom kevesebb smink lemosására, amúgy nem vált be.