Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Babuin, az összetevőket feltöltötte: BRebi, Módosítva: 2019. május 24.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Micellás Arctisztító víz a sminkeltávolítás, arctisztítás és az egész arcbőr megnyugtatásának (arc, szem, száj) egyszerű módja, egyetlen mozdulattal.

A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket.

Eredmény: tökéletesen tiszta arcbőr, radírozás nélkül. Minden bőrtípusra alkalmas, még az érzékeny bőrűeknek is. Illatanyag-mentes.

A Micellás Arctisztító víz 400 ml kiszerelése körülbelül 200 használatra elegendő. *vattakorong használatával

Nem kell leöblíteni. Szemészetileg és bőrgyógyászatilag tesztelt.

700 ml! Bontatlan Garnier SkinNaturals micellás arclemosó víz érzékeny bőrre 3in1
Ár: 1900 , Eladó: sean
Állapot: 700 ml! Bontatlan, új, Helyszín: --, fizetés: Banki előre utalás utáni küldemény, személyes találkozás nincs

krisztinareka

2019. október 24.

Kezdő micellás víz használó vagyok, ez az első ilyen termék amit kipróbáltam. Az itteni sok ezres és összességében öt *- os vélemény miatt döntöttem mellette. Dupla arctisztításba illesztettem be, mivel némelyeknél úgy olvastam nem jó ezt az arcon hagyni plusz így megtarthattam az eredeti arclemosómat (agyagos), ami eddig szuperül bevált az orr részi tágabb pórusoknál. Általában nem sminkelek, de még így is látszik a vatta korongon, hogy nem hiábavalóan töröltem át a micellás vízzel (felteszem a belvárosi szmogos levegő nyomait takarítom ilyenkor). Néha azt veszem észre, hogy habzik; de ez engem nem zavar, mivel úgyis lemosom utána az arcom. Ellenben amikor sminkkel is kipróbáltam, a sima (tehát nem vízálló) szempillaspirált elég nehezen szedte le illetve picit csípte a szemem. Azért azt hozzá kell tenni, hogy nekem nagyon érzékenyek a szemeim. Újraveszem-e? A kicsi 100ml-s méretet biztos, mivel utazáshoz nagyon praktikusnak tartom; de már nézegetem melyik másik micellás termék legyen a következő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

Noyko

2019. október 23.

A hatásával semmi gond nincs, azonban mivel erős sminket nem használok ezt a sima víz is lehozza. Igazából az egész arctisztító nekem olyan mint a sima víz, nem sok különbséget érzékelek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

SchmelczerKitti

2019. október 21.

Száraz és érzékeny bőröm van, ezért nekem ez nagyon jól bevált. Egyáltalán nem szárítja a bőröm, és cserébe szépen letisztít mindent és nagyon sokáig elég. Imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 21.

vorosroka

2019. október 18.

Abszolút favorit, nem csípi a szemet, szépen lehoz mindent. Újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 18.

Abszolút favorit, nem csípi a szemet, szépen lehoz mindent. Újravevős.

anetta.filip

2019. október 17.

Pillàzás mellé vettem, mert nem zsíros-olajos, ezáltal nem oldja a szempillákat. Szemkörnyéken használom kizárólag, de nekem szárítja és ráncosítja a szemem alatti bőrt hosszútávon, ezért nem részesítem előnyben. Becsületére legyen mondva, hogy nem irritál és nem csíp. Vízálló szempillaspirált nem szedi le, a többivel elbánik. Stabil 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 17.

Bobe0920

2019. október 14.

Nagyon szépen lehozza az összes sminket es szennyeződést az arcomról ezert nagyon szeretem. Negatívum, hogy hasznalata pár órára nagyon zsíros lesz tőle a bőröm, lehet ez csak az én kenyes bőröm miatt van, de más terméknél nem tapasztaltam. Ennek ellenére a legjobb sminklemosó ami kíméletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

gyongyikeolasz

2019. október 13.

A sminket jól leszedi de nekem csípte a szememet és furcsa érzést hagyott az arcomon használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

pantyus

2019. október 10.

Nagyon szeretem, évek óta veszem. A Bioderma után ez a legjobb micellás víz szerintem, nem habzik annyira mint például a L'oreal vagy az Yves Rocher.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

rakori

2019. október 9.

Nyaralás előtt vettem meg teljesen véletlenül, azóta pedig napi használatban van. :) Érzékeny a bőröm, de nem irritál, a sminket is szépen eltávolítja. Én azért a használat után szoktam hidratálni, mert picit szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

BogcaaKiss

2019. október 8.

Érzékeny a bőröm, de ezt nagyon szépen tolerálja. Mindent lehoz. Szeretem használni. Ha csak ezzel törlöm le az arcom este, reggelre nagyon szép nyugodt bőrrel ébredek. Öt csillag, ár-érték arányban a legjobb a piacon (meg az Isanás!!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 8.