Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Babuin, az összetevőket feltöltötte: BRebi, Módosítva: 2019. május 24.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Micellás Arctisztító víz a sminkeltávolítás, arctisztítás és az egész arcbőr megnyugtatásának (arc, szem, száj) egyszerű módja, egyetlen mozdulattal.

A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket.

Eredmény: tökéletesen tiszta arcbőr, radírozás nélkül. Minden bőrtípusra alkalmas, még az érzékeny bőrűeknek is. Illatanyag-mentes.

A Micellás Arctisztító víz 400 ml kiszerelése körülbelül 200 használatra elegendő. *vattakorong használatával

Nem kell leöblíteni. Szemészetileg és bőrgyógyászatilag tesztelt.

Bontatlan Garnier SkinNaturals micellás arclemosó víz érzékeny bőrre 3in1, 700 ml
Ár: 2000 , Eladó: sean
Állapot: Bontatlan, új, Helyszín: --, fizetés: Banki előre utalás utáni küldemény, személyes találkozás nincs

LaMaggie

2014. január 9.

Úgy tűnik, hogy bevált! :) 2db vattapamacs elég a mindennapos sminkem lemosásához, amit teljes mértékben leszed! Úgy látom, hogy viszonlyag kevés fogy belőle, ennyiért ez a mennyiség teljesen megérte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 9.

jakittus

2014. január 8.

Ma vettem meg és nagyon elégedett vagyok vele. Szerintem még semmi nem hozta le ilyen könnyedén a sminkemet, pedig vízálló spirált használok. Remélem az arcbőrömön is javít majd valamit...Ha esetleg valaki tud valami jó kis terméket pattanások megelőzésére írjon már legyen kedves, mert sosem volt ezzel gondom csak most így 22 éves fejjel és fogalmam sincs miket használjak rá. Köszönöm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 8.

kim88

2014. január 8.

Ar ertek aranyban eleg jo, teszi a dolgat es cuki a csomagolasa.5csilli

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 8.

Ar ertek aranyban eleg jo, teszi a dolgat es cuki a csomagolasa.5csilli

varadi85

2014. január 7.

Nagyon szeretem a micellás vizeket, úgyhogy ezt is ki akartam próbálni, hogy mi tud, akkor még nem tudtam, hogy gyakorlatilag ugyanazok az összetveői, mint a L'Oréalnak. Én szeretem, szemsmink eltávolítására használom, nem irritálja a szememet, és nem is csípi, bár igaz, hogy van 1-2 spirál, amivel nehezebben birkózik meg, de amúgy teljesen rendben van. Nem is szárít, szóval nekem teljesen rendben van. Nehéz meccs lesz, hogy ezt vegyem leközelebb, vagy a L'Oréalt, de ha ezt veszem, akkor a L'Oréalnál nem sokkal drágábban dupla akkora mennyiséget kapok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 7.

Nena

2014. január 4.

még semmilyen micellás lemosóm nem volt eddig, így összehasonlítási alapom nincs, csak erről tudok nyilatkozni.
nekem 100%-osan bevált!! a vízálló sminket pillanatok alatt leszedi és az alapozó-púder-korrektor hármassal is elboldogul! ami pedig a legmeglepőbb, hogy használata után tényleg nem érzek késztetést arra, hogy lemossam az arcom még valami mással. nem marad ragacsos, vagy olajos az arcom és hidratálóért sem kiabál annyira, mint szokott. pattanásokat sem okozott eddig, remélem nem is fog később sem :)
a dm-ben vettem 1600 Ft-ért és ahogy nézem, nem kell belőle sok egyszerre, úgyhogy szerintem sokáig elég lesz.
tőlem mindenképpen 5 csillagot érdemel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

tőlem mindenképpen 5 csillagot érdemel :)

agica0723

2014. január 2.

Minden várakozásomat felül múlta! Szilveszteri sminket mostam le vele. Mindent gond nélkül levitt pedig nem volt könnyű dolga. Próbaképp az egyik szememet más lemosóval próbáltam lemosni, de az nem járt sikerrel, így jött oda is ez a kis csoda. Nagyon jó! Nem csípte a szemem sem,pedig mostanában elég érzékeny.
Dm-ben vettem akciósan 1699-ért, a Rossmann-ban drágább volt. 1999-ről volt leakciózva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

Wiwike

2013. december 30.

UP.: SOKKAL JOBB, MINT A L'Oreal!!!!

Már épp fogyóban volt a L'Oreal micellás vizem, így körülnéztem untánpótlásért. Már olvastam a Garnier újdonságáról. Meglepő módon rengeteg új dologgal találkoztam a polcokon. Így ez a micellás víz jött velem haza. Mondanom sem kell,hogy nem gondolkoztam hogy a L'Oreal 200ml - 1490 Ft-ért vagy Garnier 400ml - 1690 Ft-ért. Megtettem a próbát. Örömmel jelentem nagyon jól szuperál. Nagyon tetszik a flakona és sokkal jobban lehet adagolni a vattakorongra a kívánt mennyiséget,nekem a L'Oreál szinte ömlött és melléfolyt ha nem vigyáztam. Egyenlőre nyerő. A sminket hasonlóképpen távolítja el 2 pamacs elég hozzá. Nem szárít,nem irritál. Ha változás van írom az update-et! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

UP.: SOKKAL JOBB, MINT A L'Oreal!!!!

klaresz

2013. december 30.

az összes micellás víz kipróbálása után ennél maradok. magasan veri a többit. :) a szuperérzékeny bőröm egyik másik víz után sem érezte magát ápoltnak, csak max. tisztának, min. 2 vattakorongnyi víz után. ezzel viszont elsőre szuperül lejön minden, pedig hát sok sminket hordok. ráadásul a szemem mindentől könnyezik, de ez a sminket gond - és könnyek nélkül eltávolítja szinte egy mozdulattal. emellett szupergazdaságos. puha arc elsőre. ez az ötös csillagos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 30.

strawberry92

2013. december 30.

Nagyon jó!!! Megvettem a L'oreal-félét is és azzal is 100%-osan meg vagyok elégedve, de ha elfogynak valószínű ezt fogom újravenni, mivel ez 400ml 1800ért míg a L'oreal 1500 és 200ml. Könnyen leoldja a szemsminket is, nem csak az alapozót, nem irritál, nem kell dörzsölni és akárcsak a testvére ez is "levarázsolja" a sminket. Erre eddig még egy sminklemosóm sem volt képes mindegyikkel szétdörzsöltem a szemem mire lejött a smink, ezzel végre szenvedés nélkül lemosom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

linca002

2013. december 30.

nekem csípi a szemem sarkát :( mondjuk nem sminklemosásra vettem,én toniknak szeretném használni,a szememet mindig a neogranormonos törlőkendőmmel mosom le :) Igaz,hogy nem rég óta használom,de szerintem arcra kiváló,leszed mindent,nem hagy ragacsos érzetet,puha utána a bőröm és nagyon jó az adagolója :) szerintem naggggggggyon jóóóó! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.