Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Babuin, az összetevőket feltöltötte: BRebi, Módosítva: 2019. május 24.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Micellás Arctisztító víz a sminkeltávolítás, arctisztítás és az egész arcbőr megnyugtatásának (arc, szem, száj) egyszerű módja, egyetlen mozdulattal.

A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket.

Eredmény: tökéletesen tiszta arcbőr, radírozás nélkül. Minden bőrtípusra alkalmas, még az érzékeny bőrűeknek is. Illatanyag-mentes.

A Micellás Arctisztító víz 400 ml kiszerelése körülbelül 200 használatra elegendő. *vattakorong használatával

Nem kell leöblíteni. Szemészetileg és bőrgyógyászatilag tesztelt.

Bontatlan Garnier SkinNaturals micellás arclemosó víz érzékeny bőrre 3in1, 700 ml
Ár: 2000 , Eladó: sean
Állapot: Bontatlan, új, Helyszín: --, fizetés: Banki előre utalás utáni küldemény, személyes találkozás nincs

lovelygirl

2013. december 29.

Pár napja használom de eddig tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Leszedi a sminket és tiszta,puha arcbőrt eredményez. :) Úgy érzem állandó termék lesz a polcomon. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

kszancsuu

2013. december 29.

egyszerűen imádom! nagyon jó termék. Igaz én a Biodermát nem próbáltam. de a L'Oreál micellás vízét simán veri!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

angelcare

2013. december 29.

Zseniális! Veri a Biodermát! A L'Oreálnál pedig ezerszer jobb.Szépen leszedi a sminket,nem irritál és nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 29.

manocska8

2013. december 25.

Eddig nagyon jól szuperál, kiszerelésben és árban is veri a L'oreal-t. Szépen leszedi a sminket, és nem szárítja az arcom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 25.

leila0803

2013. december 22.

Nekem eddig jobb, mint a Biodermás. Szépen leszedi a sminket és nem szárít ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 22.

Nekem eddig jobb, mint a Biodermás. Szépen leszedi a sminket és nem szárít ki.

malnastea

2013. december 22.

Én 3 napja használom körülbelü esténként a terméket. A L'oreál micelláris vizén filóztam én is, előtte a Biodermáét használtam, de mivel olyan jó véleménnyel voltak a L'oreálról is, gondoltam beszerzem, csak szembefutottam ezzel. Jelezték is a Rossmannban, hogy tök új termék, én meg nem hittem el, hogy ilyen nagy kiszerelésűt adnak 1800-ért.
A kinézete egyből megfogott, mert egy az egyben Bioderma koppintás, viszont nekem teljesen jól teljesített. Leszedte a sminkemet, nem csípett, pár perc után meg is száradt az arcomon, és puha lett tőle, valamint nem kellett belőle sok. Nem lettem pattanásos tőle. Pont annyit használtam, mint a Biodermából. Ennyi mennyiség elég lesz jó pár hónapra, szóval én teljesen boldog vagyok vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 22.

cserhalmiagota

2013. december 21.

Eredetileg l'oreal-utánpótlásét mentem, de megláttam ezt, kétszer annyi van benne és 1800, úgyhogy elhoztam, és nem csalódtam. Ugyanolyan jó, könnyen leszedi a sminket, sőt, egy valamiben még jobb is: nincs olyan nyomorék pacsmagolós csomagolása amiből képtelenség volt megfelelő mennyiséget kivarázsolni. Ezen kívül csak azt tudom mondani amit a másikról, 2-3 vattakoronggal könnyen lejön a smink, olyan mintha vízzel szedném le, viszont én nem bírom ki, hogy ne mossak arcot utána ( ha már van egy szerelmetes LRP arclemosóm ), de a krémmánia kedvéért teszteltem lemosás nélkül: pár percig picit ragacsos, de aztán elmúlik, és csak selymes arcbőr marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 21.

Babuin

2013. december 17.

Egyelőre 3 *-ot kap..igaz 2szer próbáltam eddig..de mintha kicsit csípné az orcáimon a bőrt és bizony azt érzem, mintha ki is szárította vna..szerintem a Loreál frissítőbb volt, nem is csípett-szárított és ezután a Garnieres után még volt a szempillámon festék..1800.-ért vettem ma a Rossmannban (már csak 2 db volt),ha jól emlékszem...ja és 400 ml-es..az összetevők ugyanazok mint a Loreálnál csak ott a Poloxamer a 4ik helyen van a Garnieresben meg 6ik..ezek szerint az lehet a micella v tisztító izé és abból kevesebb van ebben..gonoldtam én,h turpisság van a dologban,h 2szer akkora és alig drágább..:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.