Garnier

Ár:   1380 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kolesgolyo, Módosítva: 2011. augusztus 7.

Kategória:   Dezodorok

• 48h non-stop védelem.
  • Engedi a bőrt lélegezni
  • Aktív ásványi anyaggal
  • Alkoholmentes

katalara

2013. január 20.

Teljesen meg vagyok vele elégedve. Természetes illat, nagyon izzadós vagyok, és semmi.:)
Teljesen jó termék nálam bevállt.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 20.

Teljesen jó termék nálam bevállt.:)

mariannasz

2012. december 13.

Úgy voltam vele, hogy a keménységét, valamint, hogy használat közben morzsolódik, azt elviseltem, mert izzadásgátlás szempontjából nagyon jó volt. De az, hogy a fehér ruháim sárgák, a szürke és világosbarna ruháim pedig foltosak lesznek tőle, azt nem viselem el akár milyen jó izzadásgátló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 13.

Eduska

2012. november 5.

Nagyon meglep ez a sok rossz vélemény, mert én nagyon szeretem, sőt ez az egyetlen dezodor amit évek óta újra veszek, mindig van nálam itthon 3-4 bespájzolva.A többitől nagyon büdös leszek nap végére. Egy bajom van vele, mégpedig az, hogy a fehér felsőket sárgítja. Emiatt -1*.

Mya-nak: Valószínű kifogtál egy hibás példányt, nekem a 4 év alatt mióta használom egyszer volt olyan érdes, amiről beszéltél. Nekem valószínű a nagy nyári hőségtől kristályosodhatott ki,mikor elvittem egy esküvőre, egyébként nagyon könnyen kenhető és kellemes, semmi gond vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 5.

Mona01

2012. október 9.

Ez a legszörnyűbb dezodor, amit valaha használtam! Pillanatok alatt átizzadtam, pedig nem vagyok izzadós. Valaki azt írta itt, hogy szerinte fokozta az izzadást, teljes mértékben osztom a véleményét. És kellemetlen az illata. Szívem szerint nullát adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 9.

Mya

2012. október 9.

Dezodorok réme!!!! Azért majdnem 900 ft-ért nem ezt vártam. Először is, az embernek meg kell bírkozni a használatával, valami eszméletlen kemény, kis szemcsés, karistolja a bőrt, ráadásul zsíros, kellemetlen érzés felkenve. Nekem kimondottan fájdalmat okozott a használata. Illatra nagyon erős, már zavaró, hatása sem túl meggyőző... De hogy egy stift ilyen érdes és kemény felületű legyen... Csak stifteket használok szinte, de még ilyen állagúval nem találkoztam. Nálam itt elbukott, szerintem felháborító ennyi pénzért!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 9.

Eszter a panda

2012. szeptember 25.

Én még nem találtam tökéletes deot, de ez egész tűrhető volt. Nem fogok újra ilyet venni, mert hozzászokik a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 25.

vandino

2012. szeptember 15.

Meglepett, hogy van róla rossz vélemény. Rengeteg féle deom van, és az összes közül ez az, amit mindig újra szoktam venni. Ez mindig megóv az izzadástól

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 15.

flowergirl

2012. július 12.

Nem izzadtam tőle, és könnyen kenhető, illatát nem igazán érezni.Az összetevők miatt vontam le egy *-ot. Újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 12.

esztitu

2012. május 29.

Ilyen rossz dezodorom még nem volt, kár volt megvenni. Háromszor használtam, aztán kuka. Az illata borzalmas, kenésnél túl kemény. Az összetevőkről nem is írnék semmit, már csak alumínium mentes dezodort használok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 29.

javgke

2012. május 28.

a fújós után nagy csalódás volt. kemény, morzsolódik, nem is lehet felkenni rendesen. hatása átlag alatti, vizes foltok némi épphogy nem kellemetlen "illattal".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 28.

Hidratálók: Zinc PCA

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2