Garnier

Ár:   1380 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kolesgolyo, Módosítva: 2011. augusztus 7.

Kategória:   Dezodorok

• 48h non-stop védelem.
  • Engedi a bőrt lélegezni
  • Aktív ásványi anyaggal
  • Alkoholmentes

Judiit

2012. május 13.

Szörnyű az illata, az összetevői. Még jó, hogy csak ajándék volt. Meg biztos nem vettem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 13.

sissy93

2012. május 11.

Bármit, csak Garnier deot ne! :/
Amennyire bejött a testápolójuk, a dezodor olyan pocsék. El sem használtam, annyira rossz volt, ott porosodik a fürdőszobában, várva arra, hogy kidobjam.
Már azalatt szörnyen megizzadtam tőle, hogy otthonról elmentem a suliig.
Semmire se jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 11.

Bármit, csak Garnier deot ne! :/
Már azalatt szörnyen megizzadtam tőle, hogy otthonról elmentem a suliig.
Semmire se jó.

Bibi

2012. február 16.

Kenhetetlen,kemény, gyakorlatilag semmire nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 16.

Kenhetetlen,kemény, gyakorlatilag semmire nem jó.

kiralylanyka

2012. január 27.

Nem gátolja az izzadást és szörnyű illata van ahogyan izzadsz... Szinte rosszul voltam tőle...Nagyon rossz termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 27.

Marcsi Kincsesládikája

2012. január 5.

Nekem sajnos nagyon nem vált be! Izzadtam tőle ugyanúgy, mintha nem lettem volna bekenve semmivel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 5.

strawberry92

2011. december 30.

Semmit sem ér...az illata sem tetszik és a hatása is elég gyenge, szinte egyenlő a semmivel. 48 óra...még 3 órát is csoda volt ha kibírtam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 30.

Candush

2011. december 19.

Egyáltalán nem gátolta az izzadást, nem tetszett az illata sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 19.

Egyáltalán nem gátolta az izzadást, nem tetszett az illata sem.

Lina85

2011. december 6.

Nem vált be, jobban izzadtam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 6.

Nem vált be, jobban izzadtam tőle.

chickweed

2011. december 6.

egész jó volt a hatása, addig ameddig hozzá nem szokott a bőröm. utána egy kicsit jobban izzadtam, de az illata ugyanúgy megmaradt. nemrossz nemrossz, de lehetne jobb is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 6.

Panda

2011. szeptember 29.

Nagyon jó az illata, és a hatása is:D- bár megmondom őszintén felvitelnél kicsit "karcos"- a lemosással is meg kell küzdeni- de attól még nálam ez a number one :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 29.

Hidratálók: Zinc PCA

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2