Garnier

Ár:   1380 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kolesgolyo, Módosítva: 2011. augusztus 7.

Kategória:   Dezodorok

• 48h non-stop védelem.
  • Engedi a bőrt lélegezni
  • Aktív ásványi anyaggal
  • Alkoholmentes

kikki17

2011. szeptember 24.

Mikor elkezdem használni a tetején valamitől nagyon száraz és a felvitele is nehéz. de ha lejött ez a réteg utána nagyon jól fel lehet vinni. Sportolásnál is bírja a strapát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 24.

csilluka

2011. szeptember 14.

Nem szerettem,mert használatkor dörzsölte a bőröm,mintha kavicsok lennének benne,utána meg meg nagyon gyenge volt a hatása,konkrétan sokszor kellett egy nap használni,ha nem akartam kellemetlenséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. szeptember 14.

vandino

2011. szeptember 10.

A kedvencem, csak ezt használom! remek az állaga, és (bár nem vagyok problémás ebből a szempontból) remekül teljesít nyáron is. Sokadikat használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 10.

kolesgolyo

2011. augusztus 30.

Jelenleg ez a favorit deom. Jó az illata, de napközben azért egyszer át kell kennem magam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 30.

Hidratálók: Zinc PCA

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2