Garnier

Ár:   680 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2015. február 11.

Kategória:   Dezodorok

A Garnier Action Control dezodor lágy, hosszantartó illatot biztosít. A Garnier leghatékonyabb terméke Hő-Sport-Stressz okozta izzadás ellen az extra száraz érzésért. Bizonyított hatás extrém körülmények között, akár 48 órán át. Garnier Mineral dezodorok aktív ásványi anyaggal gazdagítva, hogy fokozzák a dezodoráló hatékonyságot. Különösen hosszú ideig szabályozzák az izzadást, miközben a bőr lélegezhet.

Juccimo

2015. december 1.

Felváltva használom egy nivea golyós dezodorral, hogy ne "szokja" a bőröm, és nekem bevált. Utána még a spray-s változatát is használom, biztos ami biztos, mindegyik jó termék, elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

NadjaBlue

2015. július 18.

Nekem nem igazán vált be és különösen zavart, hogy csak lassan száradt meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 18.

Nekem nem igazán vált be és különösen zavart, hogy csak lassan száradt meg.

sztinke

2015. július 15.

Kimondottan jó deo, legalábbis nekem bevált. :) Kellemes illata van, amit szinte folyamatosan érzek magamon, mégsem tolakodó. A hatása is jó, pedig elég izzadós vagyok sajnos.
Úgy használom, hogy bekenem a hónaljam még fogmosás előtt, így amíg fogat és arcot mosok, meg is szárad és tudok öltözni. :) Így foltot sem igen hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 15.

fnoori

2015. július 14.

Kellemes az illata és elég jól teljesít a nagy hőségben. Nap végéig jó illatom van, de egyáltalán nem tolakodó. Ruhámon nem hagy foltot. Egyedül az zavar, hogy kicsit lassabban szárad és néha meglátszik a hónaljamon a fehér foltja, de ez csak párszor fordult eddig elő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 14.

pampamacska

2015. július 3.

most vettem csak észre, hogy eddig a kedvenc deóm ugyanennek a stickes változata volt, viszont zavart, hogy darabos maradt, miután felkentem, de tartottam attól, hogy a golyós nem lenne elég erős (szerintem átlagosan izzadok), viszont szerencsére ma a rettenetes hőségben sikerült letesztelnem és meglepően jól átment, még este is megcsap a kellemes parfümös illat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 3.

Yubiri

2015. június 18.

Beleszagolva a tubusba kellemes illatúnak érzem. Felkenve viszont az én bőrömmel nem jól működnek együtt, nem jó rajtam a dezodoráló hatása, büdösödök mellette. A ruháimon nem hagy foltot. Az árát sokallom. (Maradok a Balea golyósoknál és az Avon testpermeteknél.)
A deo stift változatát is használtam már, arról is ugyanez a véleményem.
Büdösebb vagyok vele, mintha nem használnék semmit se.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 18.

A deo stift változatát is használtam már, arról is ugyanez a véleményem.
Büdösebb vagyok vele, mintha nem használnék semmit se.

Jelizz

2015. május 31.

nagyon szeretem, ez az első garnier dezodorom, és tetszik! újra venném ha nem lenne ilyen drága :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 31.

Hidratálók: Zinc PCA