Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Linda0222, az összetevőket feltöltötte: andi91, Módosítva: 2013. január 24.

Kategória:   Dezodorok

Dius

2013. május 27.

Már sokféle izzadásgátlót kipróbáltam, de eddig ez vált be a legjobban. Kellemes az illata, és tényleg egész napon át tart. Az egyetlen negatívum, hogy nagyon lassan szárad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

szreka

2013. május 15.

Jó illata van és nagyon jó izzadásgátló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

Jó illata van és nagyon jó izzadásgátló.

andi91

2013. január 26.

Eddig az invisidry-t használtam, azt is nagyon szerettem, de ezt is ki akartam próbálni, hátha még annál is jobb. Szerintem nincs sok különbség a kettő között, ugyanolyan jó mindkettő, tartós és megbízható, egyedül az illatuk más, de mindkettő nagyon jó!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

Linda0222

2012. november 9.

Nagyon kellemes illat és hosszan tartó is egyben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 9.

Nagyon kellemes illat és hosszan tartó is egyben.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Dimethicone