Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 16.

Kategória:   Dezodorok

A Garnier első,akár 48 órás izzadásgátlója antibakteriális hatóanyagokkal,természetes teafa olajjal és Mineralite™-tal gazdagítva .Gyorsan szárad,a bőr lélegzik és puha lesz.

wildrose

2021. március 26.

Kellemes, friss illatú dezodor, az izzadásgátló hatása átlagos, és nem hagy foltot a ruhán.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 26.

Nyuszii22

2019. április 11.

Már pár hónapja ezt a fajtáját használoma dezodornak,vagyis ezt a "kiadást".
Elégedett vagyok,bár mivel elég izzadós vagyok azt nem.gátolja meg (persze mint az eddigi többi kipróbált dezodor sem) de a kellemetlen szagokat elfedi/megszünteti ezért szeretem.Friss illata van,ami kellemes és nekem tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 11.

Már pár hónapja ezt a fajtáját használoma dezodornak,vagyis ezt a "kiadást".

barbimariposa

2019. március 12.

2 hete használom, és mint bármilyen egyéb dezodor mellett, izzadni izzadok, viszont a kellemetlen szagokat megszünteti- egyelőre :)
Az illata egyébként nagyon friss és kellemes,szerencsére kifújáskor nem porzik.Borotválás után használva sem csíp,úgyhogy egyelőre jó kis barátom, megelőlegezem neki a 4 csillagot.
Update:Mínusz egy csillag, amint megírtam ezt a véleményt másnap reggel egy-egy nagy piros folttal ébredtem mindkét hónaljamnál. Sajnos érzékeny a bőröm és ezt a deot ezek szerint nem bírom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Ennie86

2019. február 22.

Az új kedvenc deóm a Dove-ok után. Hatásra ugyanolyan jó. Nagyon finom az illata, nem hagy foltot. Egész nap frissnek érzem magam tőle. Biztosan újravevős! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 22.

Anita97

2019. január 26.

Kellemes illatú, nem hagy foltot, de a nagy izzadásomon nem segít nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

Kellemes illatú, nem hagy foltot, de a nagy izzadásomon nem segít nagyon.

rosa.love

2018. december 22.

Tobbet vartam. Ismertetoje alapjan elkepzeltem, ahogy felfujom, es a testszagot okozo bakteriumok fovesztve menekulnek, es vissza sem mereszkednek, amig ezt a dezodort hasznalom. Hat, nem igy tortent. A téli izzadas a legnagyobb ellensegem: a hideg miatt feloltozok, mint egy eszkimo, de mire beerek a munkahelyemre, beizzadok a kabat alatt. Ezt szerettem volna kikuszobolni egy baleas, isanas dezodoroknal erosebbnek gondolt termekkel,azaz ezzel. Egy kicsit talan hatasosabb azoknal, de nem az igazi. Keresem tovabb a tokeletes dezodort...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 22.

drebeka

2018. december 4.

Kedvencem! Az illata tökéletes. Reggel befújom magamat, és este is simán érzem. Nem hagy foltokat a ruhán, nem ad kellemetlen érzetet, nem irritál még borotválkozás után sem. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 4.

Sisszy

2018. november 17.

Frissítő, jó illatú deo, közepes izzadsggátló hatással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Frissítő, jó illatú deo, közepes izzadsggátló hatással.

DoraViktoria

2018. október 25.

Pár hónapja ajánlották, és nem csalódtam! Az illata nagyon jó, tartós, izzadást meggátolja. Antibakteriális összetevői pedig nekem a csúcs!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 25.

lexyusz

2018. július 16.

3 dezodort vettem egyszerre a Garniertől ez volt az egyik. Nem hagy nyomot a ruhán, kellemes volt az illata és az elején úgy tűnt hogy használ is. Nem tudom miért, de akármilyen ilyen fújós dezodort használok az elején mindegyik úgy tűnik, hogy használ és ahogy már fogy ki a dobozból, mikor már kb fele elment, na akkor jön az a hatása, h hiába is fújok annyit belőle mint az elején, vagy egy kicsit többet, nem megfelelő a hatása, szó szerint ahogy izzadok érzem h büdös vagyok... Így nem hiszem hogy újra fogom vásárolni...
Jelenleg még van belőle, azt még el fogom használni, de már csak úgy hogy használok mellé mást is, hogy ne legyen kellemetlen illatom a nap 2. felére. Nyárra biztos, hogy kevés a hatása, lehet ha télen veszem meg akkor pozitívabban tudok róla nyilatkozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A citromos teafa friss leveleiből és leveles ágvégeiből vízgőz- vagy gőzdesztillációval előállított olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag és szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Az illata hasonlít a citrom héjáéra, ezért gyakran használják annak helyettesítésére. Antimikrobiális hatással bír, vagyis gátolja a baktériumok és gombák szaporodását. Az összetevővel leggyakrabban kéz-, köröm- és lábápolószerekben, bőrápoló olajokban, aromaterápiás fürdő- és masszázsolajokban találkozhatunk.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag