Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 16.

Kategória:   Dezodorok

A Garnier első,akár 48 órás izzadásgátlója antibakteriális hatóanyagokkal,természetes teafa olajjal és Mineralite™-tal gazdagítva .Gyorsan szárad,a bőr lélegzik és puha lesz.

bogarka23

2018. június 15.

Nekem ez 100%-ig bevált! Az illata friss, tiszta és a hatásfoka is kielégítő! :) Most a lilát vettem meg váltásnak, de szerintem vissza fogok még erre térni, mert nagyon szeretem! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

nikolett

2018. január 17.

Munkahelyi dezodor, jó illata van, friss.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

Munkahelyi dezodor, jó illata van, friss.

szivecske

2017. november 10.

Nemrossz, de nyomába se ér a kék Dovenak vagy kék Niveának... azért elhasználom, újra nem biztos, hogy ezt veszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

csemegeuborka

2017. november 10.

Az illatát szerettem de semmi több.
Reggel befújtam magam majd mire beértem dolgozni, már semmit nem használt. Az illata is eltűnt addigra.
Nagy csalódás pedig a lilát meg a rózsaszínt szerettem belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

Az illatát szerettem de semmi több.
Nagy csalódás pedig a lilát meg a rózsaszínt szerettem belőle.

borb.biaa

2017. szeptember 20.

Teljesen átlagos izzadásgátló, hidegebb időben azért egész jól teljesít, de melegebb napokat nem bír ki. Nem hiszem, hogy újravásárolom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

legallybrunette

2017. augusztus 10.

Pesszimista voltam, mindjárt a golyóssal együtt vettem meg, gondolva, hogy azzal kezdek reggel, és ez fújom majd napközben frissítésnek. Sajnos amit a golyós átengedett, illletve nem fedett el (enyhe izzadságszagot éreztem már pár óra után), azt a fújós sem oldotta meg. Önmagában nem tudom, hogy ki merném-e próbálni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Zsoki93

2017. március 4.

Hmmm teafaolaj! Minden mennyiségben jöhet :)) Szuper termék, nagyon szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

Hmmm teafaolaj! Minden mennyiségben jöhet :)) Szuper termék, nagyon szeretem!

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A citromos teafa friss leveleiből és leveles ágvégeiből vízgőz- vagy gőzdesztillációval előállított olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag és szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Az illata hasonlít a citrom héjáéra, ezért gyakran használják annak helyettesítésére. Antimikrobiális hatással bír, vagyis gátolja a baktériumok és gombák szaporodását. Az összetevővel leggyakrabban kéz-, köröm- és lábápolószerekben, bőrápoló olajokban, aromaterápiás fürdő- és masszázsolajokban találkozhatunk.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag