Garnier

Ár:   922 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: magdus_, Módosítva: 2011. december 6.

Kategória:   Hajápolók

honey021

2012. július 16.

Hát nem egy ötcsillagos balzsam az biztos. Én nem éreztem elég puhának a hajamat kiöblítéskor. A dúsításról már ne is beszéljünk... Az illata nekem tetszik. Összességében nem annyira rossz de ennek ellenére én nem fogom újra venni. Van ennél sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 16.

Desire

2012. június 28.

nagyon nem ajánlom, fél flakon kell a szöke hajamra hogy ne legyen spörd, és kifésülhetö legyen, csak az illata és a csomagolás guszta...amugy 0-a

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 28.

candysophie

2012. május 27.

nekem bevállt. tisztít, dúsít, nem túl drága, szilikonmentes. Nekem elég volt a normál mennyiségis ( bár a kifésülés tényleg kicsit nehezebb volt-de ki lehet bíni)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 27.

joker

2012. május 26.

Nem tetszik az illata, összeragasztotta a hajam, és reggel úgy néztem ki, mintha 2 hete mostam volna hajat utoljára. Borzasztó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 26.

Orchid

2012. május 18.

Kevés, középhosszú és nagyon-nagyon vékonyszálú hajam van, de egy hajmosásra legalább a flakon harmadát el kellett használnom, így pedig nagyon nem éri meg. Az illata nagyon tetszik, de igazából semmi látványos hatása nem volt. A hajam nagyon szállt tőle, a kifésülhetőségen sem segített túl sokat és a legnagyobb negatívum, hogy már másnapra bezsírosodott a fejtetőmön a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 18.

blackhaired

2012. április 25.

Ez a legjobb hajbalzsam, amit valaha használtam. Kifésülhetővé válik t őle a hajam, puha és fényes lesz. Bár az illata nem fogott meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 25.

Sephira

2012. április 17.

Nemrég próbáltam a samponjával együtt. Azt nem mondhatnám, hogy dúsít, de legalább nem lapította le a hajam. Viszonylag sok kellett belőle hogy kifésüljem az összegubancolódott hajam, az illata egészen kellemes, de elég intenzív, a megszáradt hajamon most is érzem pedig használtam utána Gliss Kur hajpakolást (nem is keveset) és alaposan ki is öblítettem (nem is szoktak érződni egyáltalán úgy általában a samponok, balzsamok a hajamban hajmosás után).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 17.

katocalol

2012. április 10.

nem mondhatni, hogy dúsít, mert az azért elég nehéz, amúgy ha valaki felkeni a hajtőre, az ne is csodálkozzon, hogy lelapul a haja. szép kifésülhetővé tette a hajam, és regenerál rendesen.
update: szilikonmentessége miatt továbbhasználhatom(szilikonmentességbe kezdtem) ezért most plusz 1*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. április 10.

monip

2012. március 12.

Csak is az illata jó,festett,vagy csak melírozott hajra nem szabad megvenni!
És semmit nem csinál a lelapuló hajjal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 12.

Csak is az illata jó,festett,vagy csak melírozott hajra nem szabad megvenni!
És semmit nem csinál a lelapuló hajjal.

engelfeuer

2011. november 23.

Ez a balzsam egyébként "hajdúsító balzsam" néven fut. Hát ha már itt tartunk, dúsításról szerintem szó sincs, habár egy balzsam hogy is dúsíthatna??!! Vagyis elég elképzelhetetlennek tartom. Én az illata miatt vettem meg, az nagyon ott van a toppon. Ha a könnyed kifésülés a cél, meg a plusz ápolás, akkor megállja a helyét. De nem nagy szám!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 23.

Antioxidánsok: Faex, Yeast Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin

Élesztőféle. Paula Begoun szerint a többi élesztóhöz hasonlóan gazdag forrása a béta-glükánnak, vagyis antioxidáns tulajdonsága és erős gyulladáscsökkentő hatása is van a bőrre.