Garnier

Ár:   777 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet feltöltötte: katica22, az összetevőket feltöltötte: ribizli, Módosítva: 2014. augusztus 1.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Zsírosodásra hajlamos hajra. A nedvszívó tulajdonságáról ismert kaolint, és a frissítő tulajdonságáról ismert citrust ötvözi egy könnyű formulában, amely tisztítja a fejbőrt és nem nehezíti el a hajat.

Szilikonmentes

bambusz09

2013. augusztus 31.

Én nagyoon szerettem ezt a sampont, mert hosszú idő után végre ez jót tett a hajamnak. Kevésbé zsírosodott, sokkal frissebb volt mindig és korpás sem voltam. Az illata is nagyon tetszett. Egy flakonnal használtam el, újra szerettem volna venni, de sehol nem találom. Azóta sem. Kivonták volna a forgalomból? Sajnálnám, mert jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

lenarta23

2013. augusztus 20.

Én is elhasználtam egy flakonnal a balzsamjával együtt. Jó volt, nem nehezítette el a hajamat, nem is szárította ki, de nem vettem észre, hogy később zsírosodott volna a hajam. Az illata nagyon tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

Teo

2013. augusztus 16.

Elég hamar zsírosodik a hajam,de csak a töveknél,úgy általánosan nem zsíros a hajam. Ettől a sampontól már másnapra zsíros lesz a töve..Ráadásul hajmosásnál is annyira fura,mert olyan mintha kiszárítaná,vagy nem is tudom hogy írjam le.Más samponoknál hajmosás közben is érzem,hogy mennyire puha,selymes a hajam,könnyen beletúrhatok,de ennél a samponnál nem megy,elakad a kezem,ahogy fésülném az ujjaimmal..(Nem tudom jobban leírni..)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

Annette

2013. július 1.

Nekem abszolút nem vált be... csak még hamarabb zsírosodik tőle a hajam mint az eddigi samponjaimtól, ráadásul akárhogy öblítem, mindig marad egy réteg a hajamon, amitől fura tapintású, és gondolom még jobban zsírosodik.. ettől függetlenül a végeket teljesen kiszárítja, hatalmas gubancokat csinál, már sajnáltam fésülni, pedig egymás után 2-3 féle balzsamot is használtam de még így is töredezik. Ez még autósamponnak sem jó :D kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

Gwendoline

2013. június 7.

UPDATE2: Mostanra kijelenthetem, hogy ez a sampon kifejezetten jót tesz a hajamnak! Nem is gondoltam volna a Balea koffeines samponja után, hogy ennyire helyreáll a hajam. Úgy van, hogy általában háromnaponta mosom meg, de akkorra már nagyon zsíros :S . Most meg nem! Simán frissen mosottnak tűnik! Szerintem kibírna még plusz egy napot, azt hiszem nagyon jó kis sampon ez :) !!!

UPDATE: Érdekes a sok negatív vélemény, mert ugyan nem használom régóta, de már jobbat tesz a hajamnak, mint a nem kifejezetten zsíros hajra való társaik. Megmosom a hajam vele, és eddig a Balea koffeines samponja miatt már másnap moshattam volna megint hajat, holott régen azért a három naponkénti hajmosás megvolt. Ezzel a termékkel úgy veszem észre, hogy tovább bírja a hajam! Én az illatát is jobban csípem, mert szeretem a friss illatokat, erősebbeket, főleg hajra. Még majd frissítek milyen hatása lesz a flakon végére érve...

Most vettem, egyenlőre elégedett vagyok, jó az illata, a lényeg, hogy szilikonmentes, meg parabén mentes is :D . Mivel szilikonmenteseket próbálok használni, így most ezt is kipróbálom, már jó ideje, vagy 2 hónapja szilikonmentesre váltottam, és csak plusz pont lenne, ha a citrustól nem zsírosodna olyan hamar a hajam. Meglátjuk, majd frissítek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 7.

Katika88

2013. április 13.

Az illata jó illetve átlagos,de a hatásával egyáltalán nem vagyok megelégedve.Nem érzem,hogy tisztább lett volna tőle a hajam, nagyon szárít és ráadásul kb. 2 nap múlva moshatom meg újra a hajam.Biztos,hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 13.

andi91

2013. április 4.

Illata finom, színe zöldes. Nem vettem észre, hogy kezdett volna valamit a zsíros hajammal. Ugyanolyan gyorsan zsírosodik. Egyáltalán nem dúsít, de nem is lapít le. Egyszóval nem vágtam magam hanyatt tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

bokihugi

2013. március 24.

Elcsábultam, és megvettem. Szerintem egy sampontól sem kell csodát várni, így nem csalódtam benne. :P
Hajmosás közben az illata valamelyik férfi parfümre emlékeztet, de nem tudok rájönni melyikre is. Kifejezetten tetszik.
Nem szárít, és nem lettem korpás sem. :)
Nem is tudom adok neki 4 csillagot. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 24.

Nem szárít, és nem lettem korpás sem. :)
Nem is tudom adok neki 4 csillagot. :)

Krix

2013. március 16.

Büdös és nagyon korpás lett a hajam tőle, ráadásul le is lapította teljesen, kb. fele annyinak tűnik a hajam, mint amennyi ha ezzel mosom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 16.

kiskozmi

2013. március 5.

Nemrég vágattam rövidre a hajam,így kb 2 naponta mosnom kell hogy jól álljon,de szerintem ezzel a samponnal 3-4 napot is simán kibírna.Szeretem,mert nem irritálja az amúgy nagyon érzékeny fejbőrömet,de minden egyes hajmosásnál megvan az a nagyon szeretett tisztaság érzésem.Az én hajamat nem szárítja,sőt,csak úgy siklik az ujjaim között miközben mosom.Ennek ellenére kell rá a balzsam/pakolás mert kissé roncsolt a hajam.

Update: Időközben rendesen megnőtt a hajam és már nem volt annyira jó,sajnos nagyon kiszárította a hajvégeket,hiába használtam balzsamot/pakolást.Ezért sajnos levonás jár és nem is vettem újra.De továbbra is kitartok amellett hogy rövid hajra nagyon jó (volt Nekem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 5.

Antioxidánsok: Citrus Medica Vulgaris Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid