Garnier

Ár:   777 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet feltöltötte: katica22, az összetevőket feltöltötte: ribizli, Módosítva: 2014. augusztus 1.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Zsírosodásra hajlamos hajra. A nedvszívó tulajdonságáról ismert kaolint, és a frissítő tulajdonságáról ismert citrust ötvözi egy könnyű formulában, amely tisztítja a fejbőrt és nem nehezíti el a hajat.

Szilikonmentes

magnolia

2013. február 11.

Nem vált be. A hajam talán még jobban is zsírosodott tőle. Tuti nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 11.

bukesz

2013. január 28.

Hát,nagyon ócska ez a sampon!Első nap még elmegy,de másnapra lelapul és már zsíros is a hajam!pedig elvileg zsíros hajra való!Már hajmosás után sem éreztem azt,hogy 100%-ig megtisztította volna a hajam!Másik fajtát is próbáltam,de az sem jött be!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 28.

szlilla

2013. január 2.

Már elhasználtam a flakonban lévő sampon felét és sajnos ez sem segített a hajam zsírosodásán. Hajmosás után valóban nagyon friss a hajam és szerencsére nem szárította ki a hajvégem, de sajnos nem javított a zsírosságomon így biztos nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

mimike18

2012. december 30.

Kellemes az illata. Nekem könnyen zsírosodik a hajam ugye fejtetőn persze de a többi része táplálásra szorul ez a sampon a zsírosság ellen jó szolgálatot tesz :) tovább szép és fényes a hajam de egy biztos hogy nagyon jófajta kondicionálót kell mellé alkalmazni mert a haj nagyon száraz lesz tőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 30.

Kodi

2012. december 30.

Nem veszem újra, pedig nagyon tetszett az illata. Nagyon kellemes élmény vele a hajmosás, de sajnos nem vettem észre, hogy kevésbé zsírosodna, másodnapra lelapul a hajam, ráadásul el kezdett korpásodni is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 30.

Kisördög85

2012. december 17.

Sokféle sampont kipróbáltam és sajnos nekem olyan a hajam, hogy egy idő után megszokja az aktuális sampont. Gondoltam kipróbálom ezt, mert szilikonmentes és citrusos és elég zsíros és kezelhetetlen a hajam másnapra, de ez sokat javított ezen a problémán. :)
De nekem csak balzsammal együtt hatásos és együtt van meg a kifésülhetőség. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 17.

De nekem csak balzsammal együtt hatásos és együtt van meg a kifésülhetőség. :)

eleonora.gonda94

2012. november 30.

Szilikonmentes, ami nagyon jó. Emellett nekem az első olyan zsíros hajra való sampon, ami tényleg bevált, 2 nappal általában kitolja a hajmosást. Amikor megmosom vele a hajam, akkor sokkal tisztábbnak érzem a hajam, mint más samponoknál. Az illatát is szeretem, olyan frissitő hatású. :))

update: nem tudom a flakon vége felé már azt vártam hogy minél hamarabb elfogyjon ,nem tudom, hogy a hajam hozzászokott-e és ez volt a baj, de mintha már kevésbé muzsikált volna mint előtte

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 30.

surreal_brain

2012. november 15.

Nem ajanlom senkinek...egyszer mostam vele hajat, de az pont eleg is volt, mar a mosasnal annyira osssze csomositotta a hajam, hogy alig birtam leobliteni es szetszedni az amugy rovid hajamat, ugyhogy nem tudom es nem is akarom elkepzelni hosszu hajjal mit csinalna...raadasul zsirosit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 15.

p.cseresznye

2012. november 11.

Nagyot csalódtam benne. Az első nap még elmegy, de másnapra tiszta zsíros, csimbókos, lelapuló lesz a hajam tőle. Hiába a szép csomagolás, a legrosszabb sampon amit valaha használtam. Két csillagot csak a csomagolás esztétikuma miatt adok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 11.

szalaijudit92

2012. november 11.

Annyira reméltem a vélemények alapján,h jó lesz ez a sampon,de sajnos nem. Hetekig kergettem,mert tényleg alig lehet valahol kapni.
Nekem sincs meg az a tisztaság érzés,és sajnos másnapra bezsírosodik,lelapul a hajam tőle,kb. az ellenkezőjét teszi,mint amit kellene. Nekem a testvére jobban bevált,hiába akartam ezt szeretni. :(
Az illata viszont tényleg jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 11.

Az illata viszont tényleg jó.

Antioxidánsok: Citrus Medica Vulgaris Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid