Garnier

Ár:   605 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2011. október 28.

Kategória:   Samponok

Ha szőke hajadnak fényre és ragyogásra van szüksége, válaszd mézes-kamillás megoldást. Ettől hajad fényes élettel teli és árnyalatban gazdag lesz.

Kiszerelés: 250 ml

tuncsa

2013. február 15.

Vigyázat, a hamvas szőke haj barackvirágos rózsaszín lesz tőle, szörnyű.
Nagyon nehezen tünt el a hajamból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 15.

Vigyázat, a hamvas szőke haj barackvirágos rózsaszín lesz tőle, szörnyű.
Nagyon nehezen tünt el a hajamból.

zsófi84

2013. február 14.

A sötétszőke hajam nagyon szép lesz ettől a sampontól. A tapintása selymes, az illata pedig nagyon jó. Én nagyon szeretem!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 14.

esztojas

2013. január 17.

Nyáron használtam rendszeresen. Nagyon friss és nem is zsírosodott hamarabb a hajam tőle. Ráadásul szépen kiemelte a szőke tincseket. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 17.

Csibecsont

2012. december 30.

Anyukám vette a sampont, így az ünnepek alatt kipróbálhattam. Már nem használok sampont de elcsábultam, ünnepekre szerettem volna szép hajat, így lenyúltam a sampont "tesztelésre" :D. Én sötétbarna vagyok, anyukám 1-2 árnyalattal világosabb szóval nem nagyon értem mire fel vette a sampont, de nagyon örültem neki. Mindig is irigyeltem az igazi szőkéket, akiknek puha és selymes a hajuk :) Az illatot imádtam, a végeredmény pedig pontosan az lett amit elvártam tőle. Nem zsírosodott tőle jobban a hajam mint általában, a világosításról nem tudok szólni... Szóval szerintem jó kis termék, ajánlom kipróbálásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 30.

Pancsi

2012. november 28.

A gyógynövényes változat nekem bejött, gondoltam kipróbálom ezt, a Kamillás verziót is. Olyan szinten vakaróztam tőle, hogy muszáj volt más sampont vennem, ezt pedig dobom a kukába, a balzsammal együtt! Nem csak a fejbőrömet irritálta, a hajam sem szerette ezt a terméket, nem volt olyan puha és könnyen kezelhető, mint szokott. Nekem az illata is kifejezetten büdös volt, de ez (is) persze szubjektív. Nekem nagyon nem jött be, bár ne vettem volna meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 28.

Ingrido

2012. november 26.

Jó kis sampon, Egyszerű és szépen megőrzi a világos árnyalatot. Csak azért hagytam föl vele, mert elfáradt egy kicsit, de bármikor szívesen veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 26.

SzIldy

2012. november 12.

Melírozott világosbarna vékonyszálú hajam van. Már az első mosásnál éreztem mennyire jó sampont találtam :) Úgy szoktam,hogy vízzel hígítom kicsit,így szuperül habzik, nekem dúsít is és nagyon szépen kiemel minden szőke részt a hajamban. Nagyon szeretem. Már a 2. flakon végénél járok :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 12.

Xnano

2012. november 6.

Természetes középszőke hajam van. Nekem nagyon bejön a sampon, utána tényleg frissnek és tisztának érzem a hajam és a fejbőröm is. Az illata kicsit nekem túl mű, ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 6.

truska

2012. október 18.

szépen tisztító, kellemes illatú sampon, kicsit világosít is, de nekem barna hajam van, azon sokat nem változtatott:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 18.

biondi

2012. augusztus 23.

Természetes szőke hajamat széppé tette, kicsit világosította is, aminek örültem. :) Balzsamjával együtt kicsit sem szárította, sőt nagyon ápolt volt tőle a hajam, könnyen fésülhető lett, és imádom az illatát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Honey, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.