Garnier

Ár:   605 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2011. október 28.

Kategória:   Samponok

Ha szőke hajadnak fényre és ragyogásra van szüksége, válaszd mézes-kamillás megoldást. Ettől hajad fényes élettel teli és árnyalatban gazdag lesz.

Kiszerelés: 250 ml

strawberry92

2012. augusztus 14.

Nagyon tetszik. Ez az első Garnier Natural samponom és imádom. Nagyon kellemes illata van, a hajamat tisztának és könnyűnek érzem utána, mégsem szárítja a hajvégeimet. Festett szőke hajam van tőle ami szép fényesnek és dúsnak látszik. A fényét persze inkább a pakolásoknak köszönheti, de ezzel a samponnal nem érzem "túl soknak" a hajamra tett dolgokat, mert kicsit sem nehezíti el, sőt talán még kevésbé is zsírosodik. Biztos vagyok benne, hogy ennek a termékcsaládnak a többi tagját is kifogom próbálni, mert ez nagyon meggyőzött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 14.

a.muse.d

2012. augusztus 2.

pár hónapja használom, nekem nagyon bevált. nagyon finom illatú, könnyűvé teszi a hajat, és én is érzem a szőkítő hatását (a többi szőkítő samponnal ellentétben)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 2.

evangeline

2012. július 30.

Még csak párszor használtam, de a hajam máris szőkébb. Az árát és az illatát is nagyon jónak tartom.
Talán egyetlen hibája, hogy a hajvégeket nagyon szárítja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 30.

Talán egyetlen hibája, hogy a hajvégeket nagyon szárítja.

Sophia

2012. június 17.

Egy meleg,átsportolt,pénteki durvább bulis hét után is szalonképes a frizurám.Ezt más samponokkal nem jött össze.Mellesleg az illata is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 17.

pihko

2012. május 1.

Természetes szőke a hajam, és igazából én sem negatív sem pozitív vátlozást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 1.

Sephira

2012. április 21.

Egyik barátnőm használta egy időben, nem vette hanem kapta, de el se használta, úgy találta hogy nagyon sárgította a haját, az meg nem minden szőkének áll jól, neki pl. nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 21.

mercivagyok

2012. április 9.

vöröses szőke hajat nagyon jó világosítja, amióta melíros áhh verhetetlen!
viszont amikor belement először a szemembe, az egész begyulladt. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. április 9.

vöröses szőke hajat nagyon jó világosítja, amióta melíros áhh verhetetlen!
viszont amikor belement először a szemembe, az egész begyulladt. :/

Macska

2012. február 6.

Én őszintén megmondom az illatába szerettem bele először :-)
Egyébként jól habzik, tisztít, úgyhogy remek kis sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 6.

Én őszintén megmondom az illatába szerettem bele először :-)
Egyébként jól habzik, tisztít, úgyhogy remek kis sampon.

doramora

2012. február 6.

Nyáron szoktam használni, mert nagyon frissítő sampon. Nincsen csudi illata, nem is krémsampon, viszont friss és természetes. Szerintem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 6.

guapa

2012. január 31.

Kellemes, jól tisztító és jól hidratáló sampon. Szőkéknek kötelező :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 31.

Kellemes, jól tisztító és jól hidratáló sampon. Szőkéknek kötelező :)

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Honey, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.