Garnier

Ár:   634 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: myoky, Módosítva: 2011. augusztus 27.

Kategória:   Samponok

A Garnier Natural sampon az elismerten puhaságot és fényt adó Aloe Vera hatását egy tiszta és könnyed textúrával egyesíti, amely nem nehezíti el haját. Eredmény: Haja ragyogó és egészséggel teli lesz. Visszanyeri energiáját és puha tapintását.

Kiszerelés: 250 ml

ruszi

2012. augusztus 15.

csak osztani tudom az elottem szolok velemenyet, egyik legrosszabb sampon-elmenyem! Par probalkozas utan feladtam, azota a sminkecseteimet tisztitom vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 15.

Sophisticated

2012. július 23.

Nem az első, de az utolsó Garnier sampon volt, amit megvettem. Kergethetnének vele, én kiszaladok a termékeiktől a világból! Ez is szárított, mint a fene, kipirosodott tőle a tarkóm, durván gubancolódott és hullott is tőle a hajam, olyan érzést keltett, mintha minden életerőt kiszívott volna belőle. Egyszerűen rémes, nem ajánlom senkinek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 23.

appdina

2012. július 16.

Ayer02-höz csak csatlakozni tudok, én ugyanígy jártam ezzel a samponnal és a balzsamjával! (De én kicsit szigorúbb leszek és 2 csillagot adok csak :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 16.

szilvii

2012. július 10.

elfogyott a szokásos samponom, találtam egy ilyet a szekrényben, átmenetileg ezt használom mostanában, és nem is rossz! hosszú, göndör hajam van, tisztítja és puhább is lesz, de volt már jobb samponom is

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 10.

ayer02

2012. július 9.

Amikor megjelent akkor kipróbáltam a balzsamjával 1ütt használtam, s tényleg beváltotta az ígéreteket...puhává, fényessé vált a hajam s nem nehezült el, nagyon bevált így újra vásároltam. Kb. 2 alkalommal használtam még amikor azt vettem észre, hogy már nem igazán volt meg hajmosás után semmi az előbb említettekből. Azt hiszem hozzá szokott a hajam(elég hamar :| ) s már semmit nem ért. Kár, pedig jó kis samponnak tűnt, elsőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 9.

Maddi

Korcsoport: >54
2012. július 6.

Én szeretem, nagyon szépen tisztít, keveset kell belőle használni. Igaz, hogy nekem rövid, de göndör a hajam, mégse gubancolja össze, nem szárítja ki. Kimondottan tetszik az is, hogy nincs erős illata. Már többször újravásároltam, és még fogom is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. július 6.

brizsitke

2012. június 10.

Na ez a sampon egy katasztrófa, pénzkidobás, nincs is rá szó. Annyi, de annyi féle sampon van a boltokban tessék válogatni, de kérem ezt senki ne vegye meg ha jót akar. Azért vettem, hogy semleges illata és aloe tartalma miatt Kedvesnek is jó legyen.. Tisztít, ezért kap 1 szem csillagot, mert nincs kevesebb, de szárít, roncsol és puhává, nos azzá hírből sem tesz. A csomagolása rettenet, a kupakját kinyitni eszméletlenül nehéz, nem jó az adagolója sem. Garnier nálam leírta magát..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 10.

bandita

2012. június 3.

A párom nem szivesen használta volna az én "női" Balea Professional Best Age samponomat, ezért kipróbálta ezt a sampont, amely még karácsonyról maradt ránk. Már másnap korpásodást tapasztalt, rendkívül ideges volt emiatt, állandóan turkálta a haját, és igénytelen látványt nyújtott szegény, addig a pillanatig, amíg az én samponomat fel nem ajánlottam neki újra. Azóta ismét rendben van a fejbőre, én pedig újra csak sajnálni tudom a Best Age-t, amiért nem gyártják már :(
Ez a termék számomra még csillagot sem érdemelne, kézmosóként használom el, de épp most tapasztalom, hogy durván szárítja még a kézbőrömet is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 3.

katica22

2012. június 3.

Átlagos sampon. Nagyon finom az illata, jó az állaga. Kicsit puhább és fényesebb lett tőle a hajam. De nem veszem újra, mert csomós maradt a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 3.

Orchid

2012. május 23.

Valóban nagyon rossz sampon. Az állaga szuper, az illata szintén, de a haj utána totál kifésülhetetlen (balzsamozás után is), és konkrétan olyan a tapintása, mint a kiszáradt fakéreg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 23.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Aloe Arborescens Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Aloe Arborescens Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.