Garnier

Ár:   634 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: myoky, Módosítva: 2011. augusztus 27.

Kategória:   Samponok

A Garnier Natural sampon az elismerten puhaságot és fényt adó Aloe Vera hatását egy tiszta és könnyed textúrával egyesíti, amely nem nehezíti el haját. Eredmény: Haja ragyogó és egészséggel teli lesz. Visszanyeri energiáját és puha tapintását.

Kiszerelés: 250 ml

blackhaired

2012. április 25.

nagyon jó illata van, de az egyik legrosszabb sampon. hiába használtam hozzá a balzsamját, ugyanolyan csomós maradt tőle a hajam. alig tudtam kifésülni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 25.

Jillian

2012. április 1.

Szörnyű! Ennél rosszabbat még nem sokat használtam. Körülbelül a harmadik vagy negyedik hajmosás után azt tapasztaltam, hogy elkezdett korpásodni a hajam, de úgy hullott a korpa. mint a hó. Annyira ideges lettem, hogy kidobtam és rohantam a Rossmannba egy másik samponért ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 1.

ur.isten.ne.mar

2012. március 16.

Elég régen használtam el belőle egy flakonnal, de a nagy wow elmaradt. Nagyon kellemes az illata, baráti az ára, sampon viszonylatban szépen hidratálta a hajamat (vagy legalábbis nem ártott neki), de semmi extra. Ha a kezembe nyomják, örülök neki, de a kisujjamat sem mozdítanám, hogy szerezzek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 16.

vrekas

2012. február 25.

Nekem nem volt vele problémám. Szép fényes, tiszta és ápolt lett tőle a hajam. Az illata és állaga is kellemes volt. Az igaz, hogy nem varázsolt el teljesen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 25.

Lillababa

2012. február 14.

Nem szerettem,alig tisztított,mondhatnám, hogy jó az állaga meg az illata,stb., de nem hiszem, hogy sokat számít, ha nincs hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 14.

appdina

2012. január 25.

Az illata kellemes (dehát kevés samponnak nem az...), de nekem is ragacsos, kellemetlen érzés volt hajmosás közben, és a hatása meg igencsak távol volt attól, hogy a hajam egészségesnek és fényesnek tűnjön tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 25.

Cosza

2012. január 23.

Szerintem jó sampon. Ezelőtt Head and Shoulders-t használtam, az sem volt jobb, csak drágább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 23.

málnamánia

2012. január 5.

Kipróbáltam,nekem csak egy átlagos sampon volt. Tisztított de ennyi. Aztán odaadtam barátnőmnek,mert neki nagyon bejött.Nem venném újra az tuti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 5.

vandino

2011. december 1.

Szörnyű sampon, még jó hogy csak kaptam. Este megmosom vele a hajam, másnap már olyan mintha három napja nem mostam volna meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 1.

hanna

2011. november 7.

Közepes sampon, eléggé kiszárította a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 7.

Közepes sampon, eléggé kiszárította a hajamat.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Aloe Arborescens Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Aloe Arborescens Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.