Garnier

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sternesamu.szilvia, Módosítva: 2013. december 12.

Kategória:   Dezodorok

Láthatalan krém dezodor. 48-órás intenzív védelem. Kényelem érzet és puhaság a bőrnek.Azonnal beszívósik. Nem hagy nyomot. Láthatatlan a bőrön és a ruhákon.

luizaetel

2015. június 29.

Egyszer szántam rá magam, hogy most csak azért is megengedek magamnak egy "luxusabb" terméket még a hónaljamra is. Na igen, itt csesztem el, nem kellett volna. Minden ruhámat rohadtul befogta és iszonyatosan kiszárította a bőrömet . Béna tubus , alig lehet kinyomni belőle. Számomra ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 29.

featherflying5

2015. június 27.

Borzalmas! Leginkább 0 csillagot adnék, mert ez vállalhatatlanul értékelhetetlen. Abszolút hatástalan, nem szívódik be 10 perc után se, pedig nagyon vékonyan kentem és megfogta a ruháimat is. Másrészt nem szőrtelenítés után használtam, mégis nagyon csípett. Lemarta a bőrömet, utána 1 hétig hámlott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 27.

Kicsijó

2015. június 26.

nekem nem szívódik be hamar és az izzadást sem gátolja.illata jó (rózsaszín van meg) meg az állagával sincsen baj,de hogy többet nem veszem meg az tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 26.

monika.t

2015. június 26.

Hatását tekintve jobb mint a fújós deok és ebben a tavaszi nyárban elég is, de nagy kánikulában sajnos nem. Valóban nem hagy foltot a krém, de az izzadást nem tudja megakadályozni, annyi, hogy az ember nem lesz büdi..de kb. ha fél napot kibír és ehhez képest az ára hááát...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 26.

alvingirl

2015. június 15.

Nekem nagyon nem vált be. Nagyon izzadós vagyok (=folt, szag), és ez egyiken sem segít. És amikor összekeveredik a két szag/illat... brrr... talán télen egy nemcsináloksemmit szombaton elég lenne!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

fdorottya

2015. június 12.

Joy kuponnal vettem meg így, ha nem jön be legalább nem fáj annyira az ára. Kellemeset csalódtam. Bejött. Kellemes az illata (kék színűt vettem meg), egész nap kitart. Izzadást nem akadályozza meg, de legalább büdi nem vagyok. :)

UP.: Ahogy fogy egyre nehezebb kinyomni a tubusból! Ennyi hátrányt tudok mondani!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 12.

nyarigabi

2015. június 12.

Nyáron katasztrófa, semmit nem ér, nem gátolja az izzadást. Kidobós.

Jó ez a krém állag, tényleg nem hagy nyomot, gyorsan beszívódik. A hatása nem tökéletes, bár nem vagyok izzadós, a Garnier Clean Sensation deóm sokkal jobb. Ennek az ára sem éppen kedvező, ráadásul a megszokott 50 ml helyett csupán 40 ml kiszerelésű, a krémállag miatt pedig gyorsan is fogy. Fruity Flower illatban van meg, az illat maga nem rossz, de a semlegesebb illatú dezodorokat jobban kedvelem. Szerintem nem éri meg az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 12.

Nyáron katasztrófa, semmit nem ér, nem gátolja az izzadást. Kidobós.

Bebek

2015. május 28.

Shower clean-t vettem meg. Nézegettem már egy ideje ezt a dezodort és muszáj volt kipróbálni. Az ára "kissé" sok szerintem.
Tetszik, hogy ilyen kinyomós krémes, azt én sem tudom, majd a végén hogyan szedem ki a tubusból... Tetszik az illata is, meg hogy a bőröm pikk-pakk beszívja és nem hagy foltot a ruhán. Amúgy zuhanyzáskor meg ha a hónaljamat bedörzsölöm tusfürdővel, aztán lemosom, akkor is olyan fura száraz ott a bőröm, nem olyan nedves, csúszós. Szóval ez meg kicsit durva, hogy X óra után lemosni se lehet.
A hatása... Ilyen 14-20 fokban nem gáz, de este már azért érezni az illattal keverdett izzadtság szagot, úh 30-35 fokban nem merném már használni magában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 28.

HBrigi

2015. május 20.

Szeretném,de sajna a meleg,izzasztó napokat nem bírja. Tetszik az illata,nem irritálja a bőrt,de az izzadást nem gátolja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 20.

kissdorina

2015. május 20.

Borzalmas sajnos. Az illata jó, de az izzadságot nem gátolja, és a szagokat sem! Szóval borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 20.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.