Garnier

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sternesamu.szilvia, Módosítva: 2013. december 12.

Kategória:   Dezodorok

Láthatalan krém dezodor. 48-órás intenzív védelem. Kényelem érzet és puhaság a bőrnek.Azonnal beszívósik. Nem hagy nyomot. Láthatatlan a bőrön és a ruhákon.

manitia

2015. május 20.

Én a narancsszínűt próbáltam ki 30 fokban, egész napos betegen szenvedésben és kiválóan teljesített. Nem lettem büdös. Az illata is kellemes. A kiszerelése első körben fura volt, de működőképes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 20.

Anthaval

2015. május 20.

Nekem az elmúlt héten a sivatagi sátorozásoknak köszönhetően voltak olyan napjaim, amikor jó szolgálatot tett a 48 órás hatás. :D Nálam szuperül működött, nem voltam egyáltalán büdös estére, nem izzadtam illetve mosakodásnál én sem tapasztaltam azt a kellemetlenséget, hogy lepereg vagy kellemetlen réteget hagy. Továbbá, ami hatalmas pluszpont, a hónaljamat nem irritálja borotválás után, eddig erre egyetlen dezodor sem volt képes. A ruháimon nem hagyott nyomot, igaz fekete ruhát emlékeim szerint nem hordtam, amikor őt használtam.

Update: sajnos tenyleg nem a legjobb, nap vegere mar erzem, hogy csokkent a hatasa, pedig nem vagyok izzados fajta. A tubus vegen jarok es igencsak nehez kiharcolni belole a maradekot. Az enyhe csalodottsag es az ara miatt (mert ennyi penzt azert tenyleg nem er...) le kell vonnom egy csillagot.

nikittta

2015. május 20.

Háát,most mit mondjak.Nekem ez egy átlag napot nem bír ki,nemhogy egy ugrálósat.Az illata jó ,de nyomot hagy a ruhán és összeáll hónaljban.Biztos nem venném újra,pláne nem ennyi pénzért(szerintem a feléért sem)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 20.

Panda

2015. május 13.

A sok negatív kritika miatt sokáig vívódtam, hogy meg vegyem-e, végül nem bántam meg;
viszonylag hamar megszárad, az illata egyáltalán nem erőteljes de friss (shower clean), a felkenése után 11 órával éreztem,
hogy újra kéne kenni /de nem azért mert büdi lennék mert pont olyan enyhe illata volt , mint amikor felkentem/
hanem éreztem, hogy az izzadásgátló hatása mintha csökkent volna...de 11 óra így is egész jó.
Sportoláshoz még nem próbáltam és nem vagyok nagyon izzadós fajta sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 13.

Sportoláshoz még nem próbáltam és nem vagyok nagyon izzadós fajta sem.

Linda0222

2015. május 11.

A narancssárgát vettem meg, nekem eddig egy használat után 4*,picit drága és foltot hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

romdia

2015. május 8.

Nem rég vettem szerintem elég jó illatra is:)szóval nekem bevállt:)csak az ára egy kicsit drága:/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 8.

Beba01

2015. május 6.

Kellemes illat nem ragad nem hagy foltot .Fruity Flower:):)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 6.

Kellemes illat nem ragad nem hagy foltot .Fruity Flower:):)

tulokvio

2015. május 1.

DM-boxban volt, magamtól nem hiszem, hogy megettem volna, és nem is vesztettem volna vele semmit. Az illata nem igazán nyűgözött le. A csomagolása nagyon nem praktikus, amikor kifogyóban van alig lehet belőle kipréselni valamit. A ruhán is hajlamos foltot hagyni, és annak ellenére, hogy az izzadással nincs különösebb problémám úgy érzem, hogy ez konkrétan semmit sem segít. Sajnálom, hogy így lehúzom, de nekem tényleg nagyon nem jött be. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

Dius24

2015. április 29.

Én szeretem jól hidratál az illat is kellemes és kibír egy kemény izzadós napot is!! Újra fogom venni nagy kedvenc lett!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 29.

Messy2214

2015. április 25.

Még csak három napja használom,de engem meggyőzött .Nagyon jó illata van,tényleg krémes és nem kelt ragacsos érzést a bőrön. Hidratál is amitől finom puha lesz a hónaljam. Hátránya viszont,hogy nyomot hagy a ruhán,ezért kicsit várni kell,hogy száradjon. Izzadásgátlás szempontjából nyárra nem biztos,hogy a legjobb választás,de a másik három évszakra tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 25.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.