Garnier

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sternesamu.szilvia, Módosítva: 2013. december 12.

Kategória:   Dezodorok

Láthatalan krém dezodor. 48-órás intenzív védelem. Kényelem érzet és puhaság a bőrnek.Azonnal beszívósik. Nem hagy nyomot. Láthatatlan a bőrön és a ruhákon.

Roni

2015. március 26.

az nagyon tetszik a termékben, hogy végre nem szárítja ki a bőröm és nem hagy egy furcsa réteget maga után, ami fürdéskor kb lepereg... a felvitel újszerű, jól néz ki, de nem a legjobb megoldás, mert van hogy túl keveset nyomok ki belőle, van hogy túl sokat.. így általában túl sokat és gyorsabban fogy. a hatása most még a hűvösebb tavaszi időben oké, de a nyári 40 fokot biztos nem éli túl.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

kittike14

2015. március 25.

Hát én büdösebb voltam vele mint nélküle... a tubusa sem a legpraktikusabb sajnos! Az illata jó csak.Pénzkidobás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

Viks

2015. március 23.

Határozottan cáfolom én is, hogy nem hagy nyomot a ruhán, pedig nem nyomom magamra a fél tubust egy-egy használat során...
A 48 órás hatást ugyan nem próbáltam ki (és nem is tervezem :D), de egész jól bírja. Egy hosszabb nap végén is érezni az illatát, ami nem túl erős, inkább kellemes. A bőrnyugtató hatást viszont szépen hozza nálam, minden szőrtelenítés után ehhez nyúlok, és azóta semmi baja a bőrömnek. Nem mondom, hogy minden nap ezt használom, de megvan már kb. január óta, és még mindig sok van benne (bár nem tudom, hogy szedem majd ki a legvégét)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 23.

Pumiliba

2015. március 21.

Nagyjából három hete használom. (Nem használt már semmilyen izzadásgátló sem. Se Rexona, se Adidas,se semmi...) Azt határozottan állítom, hogy igenis fehérre "festi" a sötét színű blúzodat, ha nem vagy körültekintő. Nem igaz, hogy nem hagy nyomot. Azonban nagyon kellemes, diszkrét az illata (minden változatának), bátran használható mellette parfüm. De ami persze a legfontosabb, valóban remek izzadásgátló! (Végül is, ez a legfőbb célja.) Nekem most ez a kedvenc dezodorom, biztosan újra ezt fogom vásárolni. Az ára is kedvező szerintem. Azért kap csak 4 csillagot, mert valóban nem "láthatatlan" a sötét ruhán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 21.

Berniii

2015. február 23.

A januári DM boxban lapult a rózsaszín verzió. Számomra igazából a hatás mindegy. Úgy értem, én a dezodoroknál az illatot nézem, mert izzadásgátlónak az exodort használom, így nem is kell az izzadás miatt különösebben idegeskednem. Ezt a terméket estére szoktam használni. Az illata nem különösebben tetszik, nem büdös, de valahogy semmilyen. Nem is érezni sokáig. A Garnier mineral (rózsaszín) golyós dezodorának ezerszer jobb illata van. Újravenni biztos nem fogom. Sőt van még egy aggályom is a termékkel kapcsolatban. Vajon hogy fogom kinyerni a terméket az utolsó "cseppig"? Szerintem nem a legjobb a kialakítása. :S

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 23.

hamcsi

2015. február 7.

Nemrég vettem meg kíváncsiságból. Eddig a lila Garnier minderalt használtam és azt hittem, hogy annál úgy sem találok jobbat de mégis. Én ezt mondanám a tökéletes dezodornak. Egyébként a Fruity Flower-t vettem én is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

Belkitt

2015. február 1.

Nekem nagyon bevált, kellemes, nem ragad és sokáig kibírja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 1.

Nekem nagyon bevált, kellemes, nem ragad és sokáig kibírja!

vegyesz001

2015. január 18.

Szerencse, hogy vásárlás előtt nem kerestem rá erre a termékre, mert a sok rossz vélemény alapján biztos ki sem próbáltam volna:). A Rossmanban láttam meg és a Fruity Flower illatúra esett a választásom. A csomagolása is tetszett, az illata is, így gondoltam próba szerencse. 1000 ft körül mozog az ára, szóval nem a legolcsóbb, de gondoltam hátha beválik. Már több mint egy hónapja használom és még mindig van benne, bár a vége felé járok a tubusnak és már elég nehéz kierőszakolni belőle. Nagyon kellemes illata van és a krémes állag is tetszik. Az illat sajna hamar elillan, de tényleg kibírja a 24 órát, mert esténként sem vagyok büdi :) és aminek nagyon nagyon örülök, hogy a ruhán sem hagy foltot. Ha napközben kicsit meg is izzadok, mégsem érezni rossz szagot. Összességében meg vagyok elégedve ezzel a deoval, mert már rengeteget kipróbáltam, olcsóbb, drágább (pl. Vichy) izzadásgátlókat is és eddig ez vált be a legjobban.
Jó tanács: Ha már nem bírod kierőszakolni a krémet akkor vágd el a tubust és a krémet kanalazd ki egy kis tégelybe. Nem is gondoltam volna, hogy még annyi krém van a tubusban, pedig már alig bírtam kinyomni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 18.

boni

2015. január 13.

Nekem nagyon bevált, az illata is jó, könnyen beszívódik, véd az izzadás ellen is egy bajom van vele, az pedig a tubusos megoldása. Amikor már kevés van benne, elég macerás kinyomni, konkrétan összeszorítom a tubus nyakánál és úgy kell kinyomnom erőből. :D Ezért mínusz egy csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 13.

Földes Anett

2015. január 5.

Hát látom, hogy elég rossz vélemények vannak erről a termékről. Szerencsére én rossz tapasztalattal még nem rendelkezem ezzel kapcsolatban. A narancs sárgával elhasználtam egy dobozzal vagy mivel már, és vettem egy lilát nemrég. Eddig jól működik, izzadtságszagot nem éreztem még. Gondolom majd fogok ha ennyi a rossz tapasztalat vele. A narancs illatát nagyon szeretem! A lilát még nem bontottam ki, nem tudom milyen szaga van. Egyelőre 5 csillag, de majd gondolom megy ez le rendesen később.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 5.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.