Garnier

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sternesamu.szilvia, Módosítva: 2013. december 12.

Kategória:   Dezodorok

Láthatalan krém dezodor. 48-órás intenzív védelem. Kényelem érzet és puhaság a bőrnek.Azonnal beszívósik. Nem hagy nyomot. Láthatatlan a bőrön és a ruhákon.

Gina1031

2015. január 2.

Ár-érték arányban nem vizsgázott túl jól ez az izzadásgátló nálam. A narancssárgát választottam, az illata annak tetszik a legjobban. Sajnos 8 órát nem bír ki - nekem négy óra elteltével újra kellett kennem. Kb. annyit ér, mint bármelyik másik átlagos izzadásgátló, sem többet, sem kevesebbet. Az ára miatt egyértelmű csalódás számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 2.

sophia1110

2014. november 4.

Nemrég vettem meg a lila változatot és azt hittem velem van a baj. De most olvasom, hogy másnál is azt a hatást váltotta ki, mint nálam. Vagyis nagyon izzadok tőle és én is azt érzem, hogy büdös vagyok. De mintha nem is én lennék, hanem egy kőműves egy húzósabb nap után. A Garnier Mineral UltraDry Heat, Sport, Stress 48H Non Stop Dezodor nekem nagyon bevált, soha ilyen jó dezodorom nem volt, de nem találtam a DM-ben, pedig többször is kerestem. Helyette próbáltam meg ezt.
Egy hétig próbálkoztam vele, de nem lett jobb a helyzet, általában ha nem válik be egy dezodor, otthonra elhasználom. De ezt kidobom inkább, mert a hatása pont az ellenkező, mint amit várnék.
Valamint a kb. 900 Ft-os ár is fáj az eredmény tükrében.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 4.

Valamint a kb. 900 Ft-os ár is fáj az eredmény tükrében.

zsazsa

2014. szeptember 10.

Az illata finom, kellemes, a hatása kb. 4 órát tart úgy, hogy idén nem igazán kellett 40 fokokkal megbirkóznia. Talán télen jó lesz... Egyébként elég drága, akcióban vettem meg és próbáltam ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 10.

szyszaa

2014. augusztus 18.

nem tartós, illata sem egy nagy valami, nekem nem jött be...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

nem tartós, illata sem egy nagy valami, nekem nem jött be...

borntobe

2014. augusztus 12.

Nekem eddig bevalt...a barackszinu, blossom nevu van meg. A kiszerelese es az allaga nagyon tetszik. Az illata finom, de felkenve elillan. Mukodik, hidratal, hatasa nem rossz, eddig bevalt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 12.

zolabori

2014. július 29.

Sajnálom, hogy le kell húznom, de....Jobban izzadtam vele mint nélküle és iszonyat büdös, izzadtság szagom lett tőle...48 órás? Hát, már 6 óra is sok neki....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 29.

sargaeper

2014. július 7.

Narancssárga változatban van meg, közepes izzadsággátlóról van itt szó. Az illata jó, az állaga jó, könnyű eloszlatni bár tényleg nehézkes a felszívódása és nekem marad valahogy egy fehér réteg a bőrömön, viszont a ruhán valahogy nem tapasztaltam, hogy nyomot hagyna. Negatívum, hogy úgy 5 óránként nem árt utána kenni, mert izzadságszagom volt tőle, annak ellenére, hogy bár izzadós fajta vagyok, nem volt ez rám jellemző. Az izzadást közepesen gátolja, egynek elmegy kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

kucmuc

2014. július 6.

Ez egy olyan dezodor, ami valakinek vagy nagyon jó, vagy egyáltalán nem. Én az utóbbiba tartozom, mert nem vagyok nagyon izzadós, mégis ezt használva már fél nap után izzadságszagom volt. Viszont a nővéremnek ez a legjobb, amit valaha használt (mindketten a rózsaszínt próbáltuk), azóta is csak ezt használja. Nem tudom ez hogyan lehetséges, biztos van rá magyarázat. Az 1 és az 5 átlaga 3 (szerintem pénzkidobás, szerinte csodaszer), így ennyi csillagot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 6.

Bibike

2014. június 16.

Le kell húznom sajna. Én szabályosan elkezdek izzadni tőle, ha bekenem a hónaljam. Illata nagyon finom (rózsaszínt próbáltam), viszont semmit sem "gátol", sőt még erősebben izzadok tőle, mint amúgy. Fordítva működök?! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 16.

tuzki

2014. május 30.

Kifejezetten tetszik ez a kiszerelés :). Tényleg könnyen beszívódik és hidratálja is a bőrt. Nagyon jó ez a krémes, könnyen kenhető állag. A 'Shower Clean' világos kék van meg. Az illata tényleg olyan mint egy tusfürdőnek, friss és kellemes, a nap végén is lehet érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 30.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.