Garnier

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sternesamu.szilvia, Módosítva: 2013. december 12.

Kategória:   Dezodorok

Láthatalan krém dezodor. 48-órás intenzív védelem. Kényelem érzet és puhaság a bőrnek.Azonnal beszívósik. Nem hagy nyomot. Láthatatlan a bőrön és a ruhákon.

betty88k

2014. április 9.

A márka golyós változatát mostanában nem igazán találtam abban az illatba, amit szeretek így próba szerencse alapon vettem a rózsaszínből egyet a Tescoban. Jó az illata, meg a hatása is, csak nekem egy picit macerás ez az, hogy ahogy a krémet kinyomkodóm, és kicsit aggályaim vannak, hogy hogy fog ez menni mikor már a tubus vége felé járok. Csak ezért -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 9.

Hencida

2014. április 7.

Kék színben vettem akciósan a Tescoban. Nagyon jól felszívódik, tényleg nem hagy nyomot, olyan púderes a krémje, jól kenhető. Még nem izzadok annyira mint nyáron, szóval azt a részét nem tudom. Eddig jól teljesít:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 7.

enciangyal

2014. január 29.

sziasztok:-) megtetszett a kinézete gondoltam kipróbálom.az illatát imádom maga a krémje lágy jól kenhető,nem ragad nem zsíros kellemes illatot áraszt.ujra fogom venni:-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 29.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.