Garnier

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sternesamu.szilvia, Módosítva: 2013. december 12.

Kategória:   Dezodorok

Láthatalan krém dezodor. 48-órás intenzív védelem. Kényelem érzet és puhaság a bőrnek.Azonnal beszívósik. Nem hagy nyomot. Láthatatlan a bőrön és a ruhákon.

kispocsi

2017. november 6.

Egyszerűen imádom, nagyon sokszor újra vettem már. Eddig csak a narancsot (fresh blossom) próbáltam. De tervbe van a pink is.
Tetszik az illata, nem hagy nyomot a ruhán, szeretem a kiszerelést. 1hátránya van, nem tudod kipréselni az utolsó cseppig. De ettől még, 5 csillagos.
Felváltva használom, a Garnier minerals-al, 1tubus neo, aztán 1tubus minerals. Nálam dezodorokban a Garnier viszi a pálmát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

tenagi

2017. augusztus 1.

Én a fresh blossom illatú változatot vettem. Nagyon szeretem az illatát, és szerintem praktikusabb a kiszerelése, mint egy golyós dezodornak. Nekem nem hagy nyomot a ruhán, könnyen beszívódik. Az illata nem tolakodó, parfümmel együtt is tudom használni. Drágának tartom kissé, (ezért nem is használom sűrűn) szerintem ezt egy alap deonak is hoznia kellene. Igazából a márka nevét fizeti meg az ember. Folyamatos használatnál hamar elfogyott nekem, szerintem többet is kell kenni belőle, mint egy stiftesből, vagy golyósból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

DNBasser

2017. augusztus 1.

A kialakítása miatt vettem meg akciósan, hogy majd milyen jó lesz az adagokat kinyomkodni a réseken,mint egy krémet. Türkizeset vettem meg, a tubusban jó illata volt, bedobtam így a kosaramba. Ha lehet egy deo szörnyű,akkor ez az... :) Össze vissza kente,foltozta a ruhám, nem volt hatékony az izzadás és a szagok ellen, sőt valami különleges büdösség keletkezett ahogy a deo az izzadtsággal összekeveredett...kiemeltem büdös lett még a deo tubusban lévő jó illata is. Ezt én csak "menyét" szagnak hívom... :)
Nekem kuka kategória maximum - néha - éjjelre bekentem vele a hónaljam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Nekem kuka kategória maximum - néha - éjjelre bekentem vele a hónaljam...

virag004

2017. június 9.

Nekem annyira nem jött be, glamour napokon kedvezménnyel vettem egyet kipróbálni, de nem gátolta meg az izzadást vagy a kellemetlen szagokat sajnos, elhasználom azért, ha már megvettem, de újra nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

ylexe

2017. április 29.

A Fresh blossom illatot választottam (barack színű), és nálam fordított a sorrend a szilikon és alumínium esetében az összetevők között. Az első napokban ki nem állhattam a csomagolását, mert stiftes deokhoz vagyok szokva. De ha már letettem mellette a voksot, akkor illik rendesen esélyt adnom, úgyhogy hetek óta folyamatosan csak ezt használom, nem váltogatom, nem csalok. Két alkalommal fordult elő, hogy délután be kellett fújnom magam az irodai deommal, ami amúgy alumíniummentes Fa. Megszoktam ahogy kijön belőle az anyag meg a felületét is, és már tudom kontrollálni a mennyiséget is. A hatásával és illatával tökéletesen elégedett vagyok. Attól tartok csak, hogy a vége hogy fog tudni kijönni a tubusból. Ha ezt jól megugorja, megkapja az 5 csillagot, ami nagy ugrás, mert 2-ről indult. :)

UD: Január óta használtam folyamatosan, és most fogy el. Még van benne egy kevés, amit valóban csak kifacsarni tudok, ennek nem örülök annyira. A tubus vége felé kissé furcsa illata lett, lehet, hogy ennél gyorsabban kellett volna elhasználnom... Na mindegy. Marad a 4 csillag, mert jó termék, bírja a szuszt egész nap, egyedül a csomagolás butácska.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

ddedi

2017. április 15.

Sajnos a nagy remények ellenére egyáltalán nem vált be. A rózsaszínnel próbálkoztam először nagyon jó friss illatú ez vitathatatlan. De pár óra múlva teljesen használhatatlan az izzadással szemben. Még télen hűvösben sem csinált nekem túl sokat. Mi lenne vele nyáron nagy melegben? Én nem várok egész napos védelmet nyilván. De azért 1-2 óránál tovább szeretném érezni a friss illatot!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

evatakacs

2017. április 13.

Nagy kedvenc, Több illatát is kipróbáltam már. Tartósak, kellemes, nem tolakodó az illatuk. Szeretem a krémes állígukat, nem túl zsíros, mint sok stiftes deo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

aaFruska

2017. március 27.

Ez a termék nem a legjobb. Befogja a ruhát nekem és nem tart ki nap végéig a gátlás, sőt egész hamar el kezdek tőle izzadni. Az illata viszont kellemes

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 27.

Vizililiom

2017. március 21.

Nagyon kellemes, krémes illatú, tényleg tartós. A csomagolás viszont egy nagy 0. Kb. a felétől irtó nehéz kinyerni a terméket, szinte meg kell erőszakolni a tubust. Amikor már nem tudtam belőle többet kifacsarni, ketté vágtam, és még egy hétre való adag volt benne....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Chloeandhercat

2017. március 16.

Nekem is a barackszínű van meg, az illata tetszik, de egyébként semmi jót nem tudok róla írni. Nem tart ki egész nap, gyorsan fogy, furcsa az állaga.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 16.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.