Garnier

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sternesamu.szilvia, Módosítva: 2013. december 12.

Kategória:   Dezodorok

Láthatalan krém dezodor. 48-órás intenzív védelem. Kényelem érzet és puhaság a bőrnek.Azonnal beszívósik. Nem hagy nyomot. Láthatatlan a bőrön és a ruhákon.

Birkin22

2017. február 19.

Nem érzem, hogy annyira használna, a csomagolása fogott meg, ami a végén nem hiszem, hogy túl praktikus lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

sziluetta

2017. február 10.

Én a rózsaszín mellett tettem le a voksom, mégpedig azért mert furán néz ki. :D Hát a kiszerelés tényleg nem a legjobb, viszont idáig nekem ez a legjobb deo-m, mert egyrész lassan fogy, másrészt nap végére sincs izzadságszagom, még akkor se, ha sprinteltem a buszra, lépcsőztem egész nap stb. Ja és az illata isteni. :) Szóval ha nem is ilyen kiszerelésben, de tuti venni fogok még Garnier deo-t. Ha a végén nem fogok szenvedni a kinyomásával, akkor megadom neki az 5 pontot, addig 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 10.

natulcien

2017. január 30.

Ez a termék számomra teljesen használhatatlan. Nem hogy 48 óráig, de kb.3--ig sem véd az izzadsággal szemben. Egyáltalán nem érzem, hogy bármit is tenne a bőrömmel. Már a felvitele is problémás, mert a krémes állag nekem nehezen szívódik fel, így vagy nagyon sokat kell várni reggel, vagy összekenem vele a ruhámat, ami már nem túl komfortos. Semmiképp sem veszem újra, és ami jelenleg meg van, azt sem tudom elhasználni. Gyakorlatilag teljes pénzkidobás volt.

Update: felhívták a figyelmem az izzadsággátló és a dezodor közötti különbségre, így nem várok el szegénytől olyat, amit nem is kell neki tudnia. A konklúzió, hogy én nem szeretem a dezodorokat, így a véleményem kellő fenntartással fogadjátok

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 30.

Adora

2017. január 20.

Nekem a barackszínű van meg. Szerintem könnyű adagolni és nagyon szeretem az illatát, a hatásával is elégedett vagyok. Az egyetlen problémám, hogy egy idő után már rémesen nehéz kivarázsolni a tubusból, nem túl praktikus a csomagolás, ezért vontam le egy csillagot.
Viszont ami hatalmas pozitívum: nekem nagyon lassan fogy. Nem is tudom mióta van meg, és (amennyiben elő tudom csalogatni a tubusból) még jó sokáig nem is fog elfogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 20.

potatotale

2016. december 26.

Annyira nem mondanám hasztalannak a hatását, de maga a kiszerelés egy kész borzalom, vagy túl sokat nyomsz ki vagy keveset, és több mint fele alapból bennemarad...pénzkidobás! Gratulálok a tervezőjének....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

Ritcyke

2016. november 1.

Nekem be vált. Kicsit macerás néha, de amúgy jól dezodorál. Viszont, nagyon gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

Justic

2016. október 17.

Nem életem izzadásgátlója az biztos. Még egy régi dm-dobozban volt, szóval nem adtam ki érte pénzt. Az illata a rózsaszínnek nagyon kellemes, a kialakítása kicsit bajos, viszont kifejezetten elkezdek tőle izzadni, mintha a bőröm hamar szabadulni akarna tőle. Ezért a 2 *.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

Cukorbogyii

2016. október 9.

Izzadásgátlónak pocsék nekem egyáltalán nem használt ráadásul a termék felét ki sem lehetett szedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 9.

Maxina

2016. szeptember 13.

Ez egy borzalom . Olyan szagom lett tőle amilyen még sosem . Semmire sem jó

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Ez egy borzalom . Olyan szagom lett tőle amilyen még sosem . Semmire sem jó

lallala

2016. szeptember 8.

Hatalmas csalódás!
A rózsaszín verziót vettem meg és az illata szuper, de itt ki is merül minden pozitív tulajdonsága.
Azon túl, hogy persze nekem is potyogott még az izzadásgátló hatása sem elég.
Az első pár használat idején volt egy elég húzós vizsgám és szomorúan tapasztaltam, hogy alaposan cserben hagyott. :( Tudom én, hogy stressz hatására amúgy is máshogy izzadunk, de ez esetben teljesen olyan volt, mintha semmit sem kentem volna fel.
A tubusáról nem tudom nyilatkozni, mert kétlem, hogy egyhamar eljutok a végére, az ára viszont borzasztó azok után, hogy nem tud semmit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Hatalmas csalódás!
Azon túl, hogy persze nekem is potyogott még az izzadásgátló hatása sem elég.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.