Garnier

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sternesamu.szilvia, Módosítva: 2013. december 12.

Kategória:   Dezodorok

Láthatalan krém dezodor. 48-órás intenzív védelem. Kényelem érzet és puhaság a bőrnek.Azonnal beszívósik. Nem hagy nyomot. Láthatatlan a bőrön és a ruhákon.

Rebeka020

2016. augusztus 23.

Nem lenne ezzel semmi baj igazából, ha nem alakulna át a krém apró fehér szemcsékké amik potyognak le a bőrömről, az illata jó de egyébként szerintem borzalom ahogy a bőrömön viselkedik...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

LivB

2016. augusztus 13.

Ez a dezodor egyszerűen borzalom!
Kuponos napon vettem meg, mert alapból nem a legolcsóbb kategória, de úgy voltam vele, hogy kedvezménnyel megéri. Azt gondoltam, hogy azért olyan drága, mer valami forradalmian új cucc ez, a tubusos csomagolásból legalábbis ezt hittem. :D Az illata tetszett, de felkenés után pár perccel csomósodik és potyog le! Befogja a ruhákat, pánt nélküli nyári ruhákban pedig egyenesen gusztustalanul néz ki...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

Ez a dezodor egyszerűen borzalom!

gili

2016. július 24.

Nekem nem volt jó. Nagyon fog, a hónaljban összeáll, és fehér darabokban esik/szoródik. Izzadásgátló és szagsemlegesítő hatása nem sokáig tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 24.

anitaanett

2016. július 23.

Nekem a narancssárga Fresh Blossom illatú van meg. Hát nem is tudom hol kezdjem... egyszerűen borzalmas, főleg, amit száradás után művel! Darabokban potyog le, akármennyit ken belőle az ember. Először, amikor használtam azt hittem rosszul látok. Fekete nadrág volt rajtam és ujjatlan felső, nem vettem észre, hogy lepotyogott a székre, amíg sminkeltem. Beleültem a darabjaiba és alig jött ki a nadrágomból! Minden felsőt összefog, legyen az sötét vagy világos. Be kell valljam, nem olvastam utána, hogy milyen, amikor megvettem, mert általában ezt teszem. Nagyon megfogott a csomagolása, de úgy látom rajtam kívül másokat is. Az illata is nagyon tetszett, amellett, hogy bosszantó, amit művel, drága is. Az illata és a csomagolása ér 2 csillagot, de még annyit se kéne rá adni, izzadásgátlónak is csak átlagos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 23.

Tesa

2016. július 15.

Nagyon rossz dezodor. Még az izzadás gátló tudása rendben lenne, de sajnos sok vele a bosszúság.
• Nehéz kinyerni a terméket a dobozból, főleg a vége felé.
• Bármilyen vékonyan keni az ember, akkor is pár percen belül furcsa kis kukacokba összeáll a hónaljban, ami potyog lefelé, illetve ujjatlan felsőben még randa is.
• Bár azt ígéri, hogy nem fogja meg a ruhákat, még semmim sem volt, amit egyszerűen semmivel sem tudok használni, csak fehér felsővel, de még azok is megcsúnyulnak hónaljuknál tőle.
• Tényleg mindent összeken, nekem már az autó huzatom is olyan, plusz az uram egy ingujját is tönkretette. Még ölelkezni sem szabad ettől a dezodortól.

Nem, ez nem jó termék. Bármilyen is jól gátolja az izzadást, kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 15.

• Nehéz kinyerni a terméket a dobozból, főleg a vége felé.

Nem, ez nem jó termék. Bármilyen is jól gátolja az izzadást, kuka.

RagdollCat

2016. július 13.

Nem rossz az izzadásgátló hatása ellenben sárga foltos lesz tőle minden ruhám, nálam kuka...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 13.

VargaKata15

2016. július 12.

Bár az izzadásgátló hatása nagyon jó, nem szeretem. Szörnyen megfogja a ruhákat, még a világosakat is, alig lehet kimosni, sokszor darabosan potyog még akkor is, ha keveset kenek. Stradra tökéletes lesz, mert a víz még fürdésnél is nehezen viszi le, majdcsak elkopik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

dorc931118

2016. július 2.

Én a rózsaszín verziót használom. Rajtam egész tartós. A megszáradt deó tényleg potyog, ez elég rossz tulajdonsága és a sötétebb ruhákon előfordul, hogy foltot hagy, de ezen kívül nincs vele problémám. Nekem a csomagolása is bejön, de újravenni azért nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 2.

Cherryeszti

2016. június 29.

Ha már ilyen drága, legalább lehetne jó, de nem az. Konkrétan büdös vagyok tőle, nem jó semmire. Rossz az állaga és katasztrófa a tárolása. Amint letekerem a kupakját hullik a megszáradt dezodor mindenhova.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

nika15151

2016. június 16.

Ez a termék valami rémes.
Megvettem, kipróbálás alapon, és úgy agyon volt reklámozva, gondoltam hátha...Aki izzadásgátlót vásárol, ne ezt vegye. Szép, meg krémes meg jó az illata, de védelmet azt abszolút nem nyújt, s az előttem szólóval egyet értve, az én kék pólómon is olyan foltot hagyott, hogy lehetetlen kimosni belőle. Ez a termék felejtős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

Ez a termék valami rémes.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.