Garnier

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sternesamu.szilvia, Módosítva: 2013. december 12.

Kategória:   Dezodorok

Láthatalan krém dezodor. 48-órás intenzív védelem. Kényelem érzet és puhaság a bőrnek.Azonnal beszívósik. Nem hagy nyomot. Láthatatlan a bőrön és a ruhákon.

fedorjudit1214

2016. június 15.

Borzasztó...
Előtte este Antisudoricat használtam, gondoltam reggel olyan hidratáló jelleggel is feldobom a krémdeót, de még rosszabb mint bármi. Antisudorica mellett nem kellene izzadnom, pláne izzadságszagnak lennie, hatalmas folttal, amit alig tudtam kiszedni a pólómból. Ragad, fehér hatalmas foltot hagy, alig vártam,hogy lezuhanyozzak. Nulla hatás, erre kár pénzt adni... Mineralsos változat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

Borzasztó...

danna113

2016. június 6.

Ezen a csillagszámon meglepődtem nagyon, mert nekem kész áldás. Eddig nivea "fújós" típust használtam, de ahogy jött a meleg, egyre kevėsbé éreztem hatékonynak. A golyósat nem szeretem, de ezekre a krémekre kiváncsi voltam. A csomagolása cuki és praktikus, bár van egy tippem, hogy a vėgén szenvedni fogok vele. Nem szárít, szinte nem is érzed, hogy rajtad van, az illata tetszik (fresh blosoom), egész jól kitart a nap folyamán és *dobpergés* nem izzadok át egy pólót sem, még ha nagyon meleg van is. Az eddigi tíz éves dezodor használatom alatt eddig ez vált be legjobban. Kicsit várni kell, hogy megszáradjon, de még mindig jobb mint a folyékony társai. Az ára szerintem kicsit magas, még a rexona maximum protecionhöz képest is. De mindezektől eltekintve hatásra megkapja az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 6.

Vyvcsyke

2016. június 1.

Egész jó kis termék, bár inkább maradok a golyósnál. A csomagolása nagyon tetszik ez plusz pont, viszont azt vettem észre hogy nap végére annyira nem hat olyan jól :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

csocsi36

2016. május 28.

Nem éri meg az árát egyáltalán..Az illata jó volt a rózsaszínnek + tartósnak tűnt (bár más termékek is ennyire tartósak nálam, szóval semmi extra). Amikor a fele már elfogyott kb úgy kellett kiimádkozni belőle a krémet amire nem mindig volt időm, ha siettem szóval inkább maradt a polcomon és vettem egy deospray-t..:D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 28.

Erina

2016. május 17.

Nem éri meg az árát. Nem vált be. A rózsaszínnek az illata nagyon jó, a kéknek katasztrófa. A csomagolása dizájnos, de az egész krém nem ér semmit :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

filmszalag7

2016. május 14.

Sajnos nekem nem vált be. Kék kupakosom van. Az illata jó, de ezen kívül semmi. Fekete pólóhoz pláne nem javaslom, olyan szép fehérre tud rajta megszáradni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

hnikolett

2016. május 5.

Anyunak is es magamnak is vettem.. Nagyobb foltot hagy, mint az a dezodod amire nincs rairva hogy nem hagy foltot.. Jobban izzadtam amikor ezzel kentem magam.. Amikor viszont jobban izzadtam, akkor ragadtam is.. Csak az illata miatt 2*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 5.

AngyalRoka

2016. május 5.

A lila kupakosat vasaroltam meg, masodik napja hasznalom, de ma sajnos csalodast okozott.. a leirasban szerepel ugyanis, hogy nem hagy foltot... es nekem nagyon kellene mar valami olyan.. ami nem hagy foltot, ha mar egyszer az izzadast nem minimalizalja..
Sajnos hatalmas feher folt tatong a ruham hona alatt... :(
Azert kettes, mert az illatat imadom...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 5.

Sajnos hatalmas feher folt tatong a ruham hona alatt... :(
Azert kettes, mert az illatat imadom...

bonivagyok

2016. április 7.

Tavaly nagyon jókat olvastam róla és hát nagy lelkesedéssel megvettem erre rá pár hónapra a következő tünetek jelentkeztek:
-jobban izzadtam?!
-ragadt állandó jelleggel a hónaljam
-zuhanyzáskor alig bírtam lemosni ezt a ragacsos érzést.
-kellemetlen volt, rendesen éreztem az izzadtság szagomat, nem hogy segített volna ez a készítmény kb rontott a helyzeten.

Én kitiltanám ezt az egész világból!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

-jobban izzadtam?!
-ragadt állandó jelleggel a hónaljam
-zuhanyzáskor alig bírtam lemosni ezt a ragacsos érzést.

Én kitiltanám ezt az egész világból!!!

Csirip74

2016. március 20.

A narancssárga kupakos, azt hiszem fresh blossom van meg nekem, egy száz forintos boltban láttam meg. Antisudorica mentes napokon használom, de minek...A krém állag nem lenne rossz, de a hatása nulla. Már bánom is, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 20.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.