Garnier

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sternesamu.szilvia, Módosítva: 2013. december 12.

Kategória:   Dezodorok

Láthatalan krém dezodor. 48-órás intenzív védelem. Kényelem érzet és puhaság a bőrnek.Azonnal beszívósik. Nem hagy nyomot. Láthatatlan a bőrön és a ruhákon.

DorKAS57

2015. november 26.

A rózsaszínnek az illata szuper bár sztem nem nem tart túl sokáig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

A rózsaszínnek az illata szuper bár sztem nem nem tart túl sokáig.

adelia

2015. november 23.

A hatása megfelelő. Amíg sok van a tubusban, addig könnyű használni, de minél kevesebb van benne, annál nehezebb kinyomni a krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

Nitacsiga

2015. november 16.

Eddig kettőt vettem belelő a rózsaszínt és a narancssárgát, mind a kettő nagyon tetszett. Az illatuk jó, könnyű felvinni és tényleg hatásos. Egyetlen negatívumuk, hogy amikor már kevés van bennük nagyon nehéz kierőszakolni a terméket a tubusból, de ha tesztek rá ilyen szűkítőt. (nem tudom mi a neve pontosan, a fogkrémekre szoktuk főleg tenni, hogy az utolsó csöppet is kiszedjük a csomagból) akkor nem megy belőle sok kárba. Kis mérete ellenére nagyon sokáig elég, így azért nem sajnálom érte annyira a majd ezer forintot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

zso123

2015. november 9.

Az eddigi legjobb hatású dezodor, amit próbáltam, maga a termék nagyon bevált, még a nyáron is egész nap kellemes illatom volt tőle, pedig én az állandóan izzadós típus vagyok. Mindegyik fajtának szeretem a illatát, talán a rózsaszín a legjobb, nem hagy foltot a ruhán.
A mínusz pontokat a rettentően rossz csomagolása miatt kapja, kb a fele még a tubusban van, mikor már nehezen lehet kinyomni a tartalmát. Szóval ha lenne ugyanilyen összetételű és hatású termék praktikus csomagolásban, inkább azt venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

b.lanka

2015. november 5.

Én imádom. Nem hagy foltot. Nekem bevált

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 5.

Én imádom. Nem hagy foltot. Nekem bevált

Fenolia

2015. november 1.

Nekem ősszel , télen elég az izzadásgátló hatása. A rózsaszín kupakost vettem meg, az illata finom, virágos. Az adagolása borzasztó , amíg tele van sok jön belőle , ha kevés használhatatlan. A legrosszabb , hogy nagyon kiszárította a bőrömet, iszonyúan irritált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 1.

Lalage

2015. október 30.

A legrosszabb izzadásgátló amivel eddig valaha találkoztam!
Szerencsésnek mondhatom magam abból a szempontból, hogy nem vagyok izzadós és ha izzadok is sincs kellemetlen szaga. Ezt a deót a krémes állaga miatt vettem meg. Felkenés után, hamar beszívódik és ez az egyetlen pozitívuma. Soha eddig ilyet nem tapasztaltam más izzadásgátlóknál (még az alumínium menteseknél sem!) - olyan büdös lettem tőlem, hogy szó szerint rosszul voltam a saját izzadtság szagomtól...mint nyáron 40 fokban a BKV-n érezhető egyeseken. Ezelőtt soha ne éreztem ilyet magamon! Még párszor használtam, gondoltam hátha meg kell szoknia a bőrömnek, de csak egyre rosszabb lett. (Újravettem a régi deóm és csodák csodájára, azóta se érzem magamon újra azt a szagot.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 30.

A legrosszabb izzadásgátló amivel eddig valaha találkoztam!

Vivien21

2015. október 20.

Egy ideig használt de aztán...nem tudom..lehet megszokta a bőröm de váltanom kellett. Viszont az illata tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

anyujobbantudja

2015. október 20.

Nem szeretem; a Fruity Flowers-t vettem meg az illata miatt, de: túlárazott, lassan szárad (egyébként meg összekeni a felsőimet), és NINCS izzadásgátló hatása, nemhogy 48 órás, még 24-es sem... :/ Csalódás, és főleg azért sajnálom mert drágán vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

simongela

2015. október 13.

Szerintem abszolút pénzkidobás. Semmi izzadásgátló hatása, gyorsan is fogy és ehhez képest drága is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 13.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.