Garnier

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sternesamu.szilvia, Módosítva: 2013. december 12.

Kategória:   Dezodorok

Láthatalan krém dezodor. 48-órás intenzív védelem. Kényelem érzet és puhaság a bőrnek.Azonnal beszívósik. Nem hagy nyomot. Láthatatlan a bőrön és a ruhákon.

Anheszenamon

2015. szeptember 29.

A Fruity Flower van meg, de soha többé nem venném újra. Egy forintot nem ér ez a dezodor. Kellemesnek tűnő illat, de csak ideig-óráig. Ülő munkát végzek, semmi fizikai megterhelés, nem is vagyok izzadós, inkább stresszhelyzetben és mégis 3-4 óra múlva már furcsa illatokat tapasztalok magamon. Ráadásul nincs is már meleg, akkor hogyan teljesített volna nyáron? Hatalmas csalódás nekem ez a termék és az itteni véleményeket olvasgatva azt hiszem nem vagyok ezzel egyedül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

lexx

2015. szeptember 25.

Bor-za-lom. A "sötétebb" kék van meg, még egy negyed rész ott áll a fürdőszoba szekrényben. Arról nem beszélek, hogy kb ha a felét elhasználtad, egy szenvedés az hogy használni tudd, egy külön harc, viszont maga a tartóssága.. Vicc. Azt hittem hogy ez is olyan jó, mint a többi Garnier deo (a zöld aljú deokat használom) de csalódnom kellett. Ragadt, olvadt, már akkor "megizzadtam" amikor felkentem - ez alatt azt értem, hpgy olyan nyomot hagyott a trikómon - mindent csinált csak azt nen amit kellett volna.

Csalódás, tuti nem ajánlom senkinek és nem is veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

Csalódás, tuti nem ajánlom senkinek és nem is veszem újra.

zellerke

2015. szeptember 20.

Az illatát imádom (a rózsaszín virág illatút használom), a hatása is jó, bár 40 fokban már nem ezt használom :) A csomagolása viszont valami borzalom. Amíg sok van benne minden oké, de ahogy kezd fogyni.... Az ember csak hadakozik vele, hogy kicsalogassa a tartalmát, ami persze nem oda megy ahová kellene és rendszerint többet is sikerül kinyomni, mint amennyi kell. Emiatt alig várom, hogy elfogyjon. A csomagolás miatt nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

franciska.papp18

2015. szeptember 12.

Nekem a rózsaszín verziója van meg. Szerintem egy viszonylag jó deo, de a csomagolása katasztrófa. Amíg még sok van benne, addig könnyű használni. Amikor viszont már kifogyóban van, akkor elég nehéz kinyerni belőle a terméket. Emiatt nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

AAdriiiii

2015. szeptember 11.

Én is a narancssárga színt vettem meg belőle. Az illata nagyon tetszik és hosszan meg is marad. Nem vagyok túlzottan izzadós így nálam ez nem kihívás. Azért nem adnék neki túl magas pontot, mert túlzottan nehéznek és krémesnek tartom az állagát, ami viszonylag nehezen szívódik be. Több ruhámon is hagyott már foltot, illetve ott maradt a bőrömön. Azoknak mindenképp ajánlom, akik eddig is a krémdeókat részesítette előnyben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

Rougeway

2015. szeptember 6.

A narancssárgát vettem meg, nekem nagyon bejött. A drogériás deok közül ez működik a legjobban. Könnyű felkenni, az illata elviselhető (de azért lehetne jobb), gyorsan megszárad, és sokáig száraz a hónaljam, kevesebbet izzadok tőle. Az illata is sokáig érződik.
Szerintem megéri megvenni, ajánlom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

Szerintem megéri megvenni, ajánlom :)

CintiaKalman

2015. szeptember 1.

Nekem a narancssárga darab van meg, de őszintén szólva nagyon megbántam, hogy ennyi pénzt kidobtam rá, miközben kaphattam volna hasznosabb darabot is ilyen áron. Az illata az egyetlen pozitívum, amit meg tudok említeni. Foltot hagy a ruhán, nehezen szárad, darabos lesz a hónaljon, amelyet fehérre is színez. Nem tartós egyáltalán, az illata sem tart sokáig, sőt még kellemetlen szagot is eredményez, ha az ember akár csak egy picit is megizzad. Csalódtam benne, pedig szerettem volna szeretni őt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

Trixi

Korcsoport: >54
2015. augusztus 25.

Az illatmentes verziót vettem meg, mert szagtalanításra és nem illatosításra szeretem használni a deókat, illatot adjon inkább a parfüm. A kánikulában is jól teljesített. Az alkoholmentes és ruhakímélő deókat kedvelem, így abszolút beleesik a körbe. Nem okozott irritációt a legnagyobb melegben sem. Kellemes érzés felkenni, de persze elegendő anyagot kell kinyomni, hogy jól tudjon siklani a bőrön a kenőfej. Épp ezzel kapcsolatos a gondom is. Az anyag hajlamos túlmenni a kenőfejen, és az oldalára is kitúródik, ezért vagy forgatja az ember, hogy az oldaláról is leszedje közben a krémet, vagy, ahogy én szoktam, egy papírtörlővel használat után eltörölgetem, mielőtt ráteszem a kupakot. El tudok képzelni jobbat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

Azura

2015. augusztus 19.

A sötét rózsaszínes-lilás van meg, finom az illata. Izzadni persze ugyanúgy izzadok a melegben, de elfedi a szagot, és nekem ennyi elég. Szeretem a csomagolását is, bár mikor már kevés van belőle kicsit nehéz kinyomkodni, de nem lehetetlen. Már kétszer újra vettem, és fogom is még sokszor. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

kacola

2015. augusztus 13.

Nekünk nagyon bevált. Jó az illata és mivel krém, felszívódik és nem hagy nyomot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.