Garnier

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sternesamu.szilvia, Módosítva: 2013. december 12.

Kategória:   Dezodorok

Láthatalan krém dezodor. 48-órás intenzív védelem. Kényelem érzet és puhaság a bőrnek.Azonnal beszívósik. Nem hagy nyomot. Láthatatlan a bőrön és a ruhákon.

annroi

2015. augusztus 12.

Én szeretem. A Fruity Flower van meg, nagyon tetszik az illata, ebben a melegben nem mindig használok parfümöt, csak ezt, és már volt rá alkalom, hogy megdicsérték az illatom. Szinte egész nap érzem magamon, 40 fokban persze emellett is izzadok, de nem lesz izzadtságszagom. Gyorsan szárad, foltot sem hagy, talán a feketéknél kell odafigyelni rá. És még a csomagolása is bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

anitakiara

2015. augusztus 8.

Rettenet érzékeny a bőröm, a spray-k régóta szóba sem jöhetnek, és a legtöbb kenős verzió sem (ellenben nagyon izzadok, ez egy átok). Így örömmel fogadtam a terméket, és be is vált, nekem tartós volt, ám egy idő után ettől is jelentkezett a már jól ismert kipattogás :( Egyébként az állaga, az illata (2 félét is próbáltam belőle) kifejezetten tetszik, így megtartottam combkidörzsölés elleni alternatívának :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

zsofigirl

2015. augusztus 5.

Szerettem volna kipróbálni, mert érdekesnek találtam, hogy az emberek nagy része vagy egy csillagot adott rá, vagy ötöt, csak az árát tartottam kicsit soknak, ha mégsem válna be. Végül akciósan jutottam hozzá. Eléggé izzadós vagyok, amióta megjelent a Rexona Maximum Protection, azóta nincs élet nélküle. Azonban meglepő módon bevált ez is, egy ideje főleg ezt használom. De csakis ujjatlan, pántos felsőkkel, mert bizony foltot hagy a ruhán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

dettybetty

2015. augusztus 4.

Szeretem kipróbálni az újdonságokat... bárcsak ne tettem volna... Szerintem egyáltalán nem tartós, szinte alig érezhető a hatása, amikor kezd kifogyni, egyre nehezebb belőle kipréselni a krémet, és lassan is szárad meg (nekem volt, hogy a ruhámat is megfogta). Egyetlen pozitívuma, hogy nagyon finom illata van, nekem a barackszínű tubusom volt. Ár-érték arányban nagyon nem végzett jó helyen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

Sovidora

2015. július 24.

Golyós dezodor helyett kerestem valami mást mivel egyszerűen az nem volt hajlandó megszáradni rajtam. Stifteset akartam venni, de aztán megláttam ezt és gondoltam kipróbálom. Jó döntés volt. Nem folyik el, könnyen szárad. Nem hagy fehér foltot, bár azért fekete ruhánál vigyázni kell vele. Ugyanannyi ideig kitart, mint egy golyós dezodor. És bár a hónaljam még mellette is vizes lesz (ami nem csoda 40 fokban :D ) de nem leszek tőle büdös. Az ára az egyetlen amivel nem vagyok kibékülve, bár akciósan 700 Ft körül be lehet szerezni. És ha azt nézzük más deo-k sem olcsóbbak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 24.

Matilda

2015. július 21.

Borzalmas, semmire nem jó és ahhoz képest pláne drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.

Borzalmas, semmire nem jó és ahhoz képest pláne drága.

babaga

2015. július 21.

Számomra óriási csalódás ez a termékcsalád, mivel eddig a legtöbb garnier termékkel elégedett voltam. Az illata hamar elillan, számomra az àllaga sem tetszik, 48 óra helyett legfeljebb 5-6 óràt tart, ràadásul mikor már fogyóban van, rá kell ülni a tubusára, ha az utolsó maradékot is ki akarom nyomni. Ahhoz a kevéskéhez, amit tud, túlzóan magasnak tartom az árát. Egy "noname" olcsóbb parfüm is tud ennyit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 21.

Adrienn0301

Korcsoport: < 18
2015. július 13.

Nekem a lila van meg, Nagyon izzadós tudok lenni és nekem nagyon bevált:) Eddig ez a legjobb dezodorom.:) rányomok egy kicsit az ujjamra, majd beledörzsölöm a hónaljamba. miután száraz lett, utánna egy nagyon minimálisat ha izzadok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. július 13.

devcat

2015. július 7.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, ez egy kalap trutyit nem ér. DM box-ban jutottam hozzá, így nem fáj annyira, hogy nem költöttem rá 1000 Ft-ot. Nekem a lila "jutott". Szerintem felkenve kissé férfias illata van, és nemhogy 48 de 2 órát se bír, és miután keveredett az izzadtság szaggal, khm.... borzasztó, kukába vele. Most, azaz nyáron teszteltem, nem tudom megfogja-e a ruhát, mert ujjatlan ruhánál próbáltam. 0 pont nincs, így 1-et kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 7.

moee

2015. július 7.

Nekem nagyon nem vált be. Az árához képest jobbat vártam volna, a illata viszont nekem tetszik. Egyáltalán nem mondanám láthatatlannak, hiszen akárhányszor használtam mindig nyomott hagyott a ruhán. Ezenkívül az izzadást sem gátolja, szóval ez csak pénzkidobás volt :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 7.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.