Garnier

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bszcs17, Módosítva: 2017. június 26.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kettős hatást fejt ki a pattanások és nyomaik ellen: 4 hétig tartó, mindennapos használattal segít csökkenteni a túlzott faggyút, a bőrhibák nyomait és megtisztítani az eltömődött pórusokat.

marcsi1233

2018. július 26.

Rögtön utána hidratálva nem szárít annyira, pattanásokat nem irritálta a mentolos cucc ellenére se. Elhasználom, pattanások nyomait szerintem nem fogja eltüntetni, de a faggyútermelésen talán segít kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

doriarany

2018. június 16.

Nekem egy masik arcradir hasznalata utan fejti ki jobban a hatasat. szepen halvanyitja a pattanasaim utan maradt foltokat, megfeleloen szarit de nem szarit tul (persze utana kell hidratalni) es a mentolos illataval es azzal ahogy husit engem is megfogott😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 16.

pvivien

2018. május 27.

Mikor megvettem nagyon ki volt pattogva a homlokom. Azt írják hogy heti 2-3 alkalommal érdemes használni , de én abban az időszakban naponta 2x használtam és nagyon szépen rendbe tette az arcomat pár nap alatt. És én azt vettem észre hogy ez a termék tényleg segít a pattanás utáni foltokon. ( Végre... mert én ezekkel nagyon sokat szenvedek.) Szóval csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 27.

Alexandra186

2018. május 20.

Én nagyon meg vagyok vele elégedve. Nagyon szépen szárítja a bőrömet, zsírosodás a múlté. Rá is van írva a termékre, hogy erre is szolgál, ezért is voltam rá kíváncsi. Nyilván ne vegye akinek száraz a bőre! A mentolos illata és a hűsítő hatás ami az ilyesfajta krémeknél van kivált képp tetszett. Nagyon kellemes volt. Nekem már 3 használat után húzódtak vissza a pattanások. A helyeik ellen is kitűnő. Szemcséi optimálisak és kellő mennyiségűek. Használat után az arcom új életrekel. Imádom. Csak ajánlani tudom! Árérték arányáról nem is beszélve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

FB0111

2018. január 18.

Kijöttek tőle a pattanásaim ://

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 18.

Kijöttek tőle a pattanásaim ://

Adaleide

Korcsoport: < 18
2017. december 24.

Nem használtam még túl sok arcradírt (ez a 2. fajta), ezért nincs viszonyítási alapom. Nekem tetszik, használat után frissebbnek, tisztábbnak néz ki a bőröm. Mostanában mindennap használom, a pattanás utáni barnás-pirosas foltjaimat szépen halványítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 24.

edina66286628

2017. november 23.

Meglepett a mentolos illata, nem is értem miért nem jelzik a tubusán, hogy mentolos. Arcradírnak szerintem gyenge, viszont nagyon tetszik ahogy hűsíti a bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

buba83

2017. október 27.

Én a kísérletező kedvem miatt egy krémtől előjött pattanások miatt vettem meg, alapvetően vízhiányos a bőröm. Sajnos erre nem a legjobb, mert nekem túl szárította az arcom, a pattanásokat meg nem láttam halványodni 2 hét alatt jobban, mint egyébként. Számomra elég ellentmondás a termékcímke: "4 hétig tartó MINDENNAPOS használata csökkenti a faggyút..." miközben a Hogyan használd szekcióban alatta: "Hetente 2-3 alkalommal használd." ---> Most akkor hogy is van ez?? Annyi jót tudok mondani róla, hogy kellemesen hűsítő érzés a használata és a radírozó hatása is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 27.

Zsuzsi917

2017. október 11.

Hetente egyszer használom. Szeretem, mert minden szennyezősét lehoz a bőrömről, és utána szép puha lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 11.

hamcsi

2017. szeptember 3.

Az én kombinált bőrtipusomra 10/10 a tonik használatával :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Az én kombinált bőrtipusomra 10/10 a tonik használatával :)

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Copper PCA, Propylene Glycol, Sorbitol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Capryloyl Salicylic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Sorbitol h 1 1