Garnier

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Agi104, Módosítva: 2015. október 13.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Garnier Pure Active mattító tonik összehúzza a pórusokat és kettős hatást fejt ki a pattanások és nyomaik ellen:

1. 2 %- os koncentrációjú, antibakteriális hatású szalicilsav tartalmának köszönhetően segít csökkenteni a pattanásokat.
2. Feketeáfonyából kivont regeneráló és bőrhelyreállító Herbe Repairt tartalmaz. Segít halványítani a pattanások után megmaradó nyomokat.

Lauditis

2016. augusztus 29.

Elsőleg nagyon csípett, de brutál jól kezeli a pattanásokat. Kicsit ragad használat után az arcom , de ez legyen a legkeesebb. Újra veszem:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Emma Woodhouse

2016. június 9.

Elég brutál ez a tonik, tele van alkohollal, viszont negyedik helyen van az INCI-jében a szalicilsav. Én akkor szoktam egy pár napig használni, amikor előjön pár pattanásom (illetve hajvasalót szoktam vele pucolni :D). Huzamosabb ideig szerintem senkinek se tesz jót, érzékeny vagy száraz bőrűek pedig messze kerüljék el.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

LathatatlanOzike

2016. május 26.

Nem szeretem. Szárítja az arcom, nem mulasztja el és nem előzi meg a pattanások, mitesszerek kialakulását.
Az ára rendben van, csak ezért kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

Az ára rendben van, csak ezért kap 2 csillagot.

stiles

2016. április 24.

Kinyitom, és megcsap az alkoholszag, fuj... Nagyon agresszív tonik, teljesen kiszárítja az egyébként zsíros bőrömet, ami erre válaszul még több zsírt termel, és csak egyre fényesebb leszek. A pattanásokat és a mitesszereket viszont szépen elmulasztja. Újravenni biztos nem fogom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 24.

Dodi95

2015. december 29.

Nekem nagyon szépen tisztítja bőröm, a pattanások száma csökkent mióta ezt használom, ajánlom annak, akinek igen pattanásos a bőre, mert nekem nagyon bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

Agi104

2015. november 13.

Először azt gondoltam, hogy nem használ de aztán rájöttem, hogy én rontottam el, méghozzá az arctisztítás lépéseit. :-)
Az illata kellemes, friss, érezni a fertőtlenítő illatot és ez nekem nagyon tetszik.
Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 13.

Csak ajánlani tudom.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid