Garnier

Ár:   1554 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: niki, Módosítva: 2011. augusztus 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pórusösszehúzó összetétele kettős hatást fejt ki a pattanások a pattanások okozta nyomok ellen: csökkenti a pattanásokat, és elhalványítja a pattanások okozta bőrhibákat (pattanásnyomok, kivörösödés...).

Kiszerelés: 200 ml

dalmuska

2017. május 1.

Még évekkel ezelőtt használtam, tette a dolgát, szóval amit ígér be is tartja. Valóban csökkenti a pattanások megjelenését, illetve halványítja a bőrhibákat. Akinek érzékeny, száraz bőre van semmiképpen sem ajánlom. Viszont zsíros, gyulladt bőrre nagyon jó, viszont óva intek mindenkit attól, hogy naponta többször használja, mert nagyon szárít, persze, megfelelő hidratálással csökkenthető a szárazság mértéke.
Az illata (szaga) borzalmas. Nem alkohol szagú, hanem valami más, egészen jellegzetes, vegyszeres szaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 1.

Dodder

2017. január 15.

Nagyon régóta használom, nem tudok meglenni nélküle. Csodát nem tesz a pattanásokkal, de mérsékeli őket és jól tisztít. Két hete felvettem a rutinomba a Bioderma Sébium habzó gélt és a mikrohámlasztó gélt. Egy esti kiadós arctisztítás és hidratálás után másnap gyönyörű bőrrel szoktam ébredni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

tothgyongyi92

2017. január 6.

Hónapok óta használom az arctisztítóját kiegészítve ezzel a termékkel. Kicsit szárít, de ha utána alaposan hidratálok, akkor tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

BogyoBalm

2016. december 29.

Én használom minden nap, jól tisztít, nekem bevált. Az egyetlen kivetnivaló, hogy alkoholt tartalmaz, és talán az árát is soknak találom, de ezektől el tudok tekinteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Bebek

2016. október 19.

Arc: T-vonalban rettenetesen zsíros a bőröm, az orrom mitesszeres (nem durva szerencsére), és az arcomon meg szoktak jelenni pattanások is. Én este , lefekvés előtt törlöm át ezzel a tonikkal az arcomat. Két vattakorong szükséges nekem, mivel hiába a zuhanyzás előtti micellás lemosás és a zuhany közbeni arcradírozás, ez még szed le szennyeződést. Picit ragacsos marada bőröm utána egy ideig. A pórusokat nem húzza össze és nem csökken a zsírosodás. De a pattanásokon segít, sokkal hamarabb elmúlnak.
Nyak: Na....ez elég érdekes helyzet...hónapok óta szenvedek azzal, hogy hátul a nyakam, de csak a nyakam pattanásos. Nem kinyomni való, hanem olyan piros búbos. Semmi nem segített, se a fekete szappan, se semmiféle lemosó és kenőcs és tonik és semmi de semmi. Aztán megvettem ennek a toniknak az arcradír párját és azt használom , plusz ezzel törlöm át este és hihetetlen, de ez végre használ! Eddig olyan 10-15 csúnya piros búb (plusz elmacerált seb :( ) volt a nyakamon, most 3 db búb van csak! Ég és föld a különbség!

Arcra tett hatása miatt olyan hármas alá lenne, a nyakra viszont simán csillagos ötös... És mivel nekem a nyakam elég gázos volt és rendbetette (kopp-kopp), így adok neki egy ötöst, mert már tényleg semmiben nem bíztam sajnos. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 19.

Kinguci123

2016. szeptember 17.

Nekem nem vált be, semmi jótékony hatást nem érzékeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Nekem nem vált be, semmi jótékony hatást nem érzékeltem.

domika

2016. szeptember 3.

Ugyan az szinte mint a Naturlandos Spiritus salicylatus. Nagyon kiszaritotta az arcborom, hamlott, huzodott az alkohol miatt. Mivel eros zsirosodasra, de kozben kiszaradasra is hajlamos igy nagyon ritkan tudtam hasznalni ugy hogy ne okozzon par nap mulva nagy hamlo foltokat. Egynek elment, de tobbszor nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

Vanda234

2016. július 23.

Legjobb pattanás elleni tonik. Rendesen fertőtlenít,kevesebb lesz a pattanásom, miteszerem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 23.

RCC

2016. július 18.

Sajnos csalódtam benne, több bajt okozott, mint ami haszna volt. Pár begyulladt pattanásra használtam első körben, az elején naponta aztán kétnaponta. Annyit értem el vele, hogy a gyulladásból csúnya seb lett, amit ahogy kentem ezzel csak rosszabb lett. Inkább egy ideig nem is használtam, majd mikor elfogyott az arclemosóm gondoltam addig jó lesz amíg veszek egy újat és pár napig ezt használtam. Nagyon keveset öntöttem egy vattára és a kényesebb területeket átmostam vele kicsit. Ki nem szárította a bőröm, de tele lett pici pattanásokkal tőle az egész kezelt rész pár nap alatt.
A pórusokat nem húzta össze, a pattanások nyomai csak rosszabbak lettek (vörös, sebes, hámló - nem szép látvány és macerásabb volt ezeket sminkkel eltakarni, mint a piros foltokat amik előtte voltak). Ragadós érzetet hagyott maga után, csillogott a fejem tőle és miután kisebesítette az arcom még csípett is. Szeretem a Garnier termékeit, használom az arcradírjait, de ezt soha többé.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 18.

macskusz

2016. június 4.

Elhasználtam, de semmit nem segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 4.

Elhasználtam, de semmit nem segített.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Copper PCA