Garnier

Ár:   1554 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: niki, Módosítva: 2011. augusztus 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pórusösszehúzó összetétele kettős hatást fejt ki a pattanások a pattanások okozta nyomok ellen: csökkenti a pattanásokat, és elhalványítja a pattanások okozta bőrhibákat (pattanásnyomok, kivörösödés...).

Kiszerelés: 200 ml

anna990

2016. február 29.

Ez egy elég durva cucc, amit sosem kennék fel az egész arcomra. Bele sem merek gondolni, mi történne. Viszont, ha kijön rajtam egy ragya, lekenem ezzel a tonikkal, és szépen lehúzza a gyulladást. Ez így teljesen oké. A sebek is gyorsabban gyógyulnak tőle. Ezt használom a lábszáramra is, az epilálástól gyakran vannak benőtt szőrszálaim, amik begyulladnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 29.

Piko888

2016. január 9.

Nincs vele problémám, de nem is használom minden nap mert nagyon kiszárítaná a bőröm. És nem megelőzésre, hanem kezelésre
Főleg akkor kerül elő, ha "kiműtöttem" egy pattanást a fejemről, fertőtlenítés céljából használom. Ezután már semmit nem kenek az arcomra, hogy lélegezzen a bőr, csak egy kis sudocremet a sebre. Nálam ez a tonik a Betadine-t váltotta, mert az tényleg brutálisan szárít és nem is arcra találták ki. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

Zsakov

2015. november 8.

Ezt a terméket inkább nyáron szeretem használni, mikor zsírosabb a bőröm a meleg miatt. Viszont a pattanások helyét szépen halványítja, de napi szinten nem lehet, mert baromira szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 8.

Vikcike

2015. október 24.

Nem rossz, de nem is csodaszer. Használ meg minden, de csíp. Rendben, kibírom, dolgozzanak csak a hatóanyagok, de ha találok jobbat, leváltom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 24.

FReka

2015. szeptember 3.

Nagy reményekkel vettem meg, mikor megjelent, de sajnos nappalra egyáltalán nem jött be, úgy fénylett tőle az arcom, mint aki belefejelt a zsírosbödönbe, ráadásul ragadt is, nem lehetett utána sminkelni sem, elcsúszott rajta minden. Viszont rájöttem, hogy éjszakára, csak a problémás területekre felkenve szépen lehúzza a pattanásokat és halványítja a foltokat, így már jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

Noxika

2015. július 31.

Szinte semmit sem segített a pattanások elmulasztása érdekében.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 31.

Szinte semmit sem segített a pattanások elmulasztása érdekében.

Pipsie

2015. július 25.

Kb 3 hónapja használom, de nem igazán vagyok vele megelégedve. Az első héten úgy tűnt, hogy használ, mert az arcomat tényleg jól mattította, és a pattanásaim pirossága is hamar eltűnt. Azonban később azt vettem észre, hogy ott, ahol eddig nem voltak pattanásaim, ott is megjelentek. Abbahagytam a használatát 1-2 hétre, majd megint megpróbálkoztam vele, de csak a homlokomon, orromon és államon használtam. Sajnos úgy vettem észre, hogy bár a meglévő pattikat halványítja, sajnos új kicsiket hoz ki.. Ezért nem igazán tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 25.

kozmapancsi15

2015. június 7.

1 hónapja használom.. hát ömm.. Mikor elkezdtem használni nagyon jó volt mert nagyon, nagyon zsíros volt a bőröm és ezt a zsírt hamar leszedte és nagyon jó volt.. 1-2 hétig..utánna a benne tartalmazó szalicilsavnak hála annyira kiszáradt a bőröm hogy nagyon nagy bördarabokat lehetett egybe leszedni annyira hámlott, pirosodott, érzékennyé vált.. És ha ezek nem lettek volnaelegek: Akkor pattanásaim lettek mint még soha. Hogy miért?? Mert a bör teljesen kiszáradt és azt érezte hogy még több zsírt kell termelnie... Én az arcradírjával és arctísztitő géljével együtt használtam.. És már a végére annyirra csípte is az egész börfelületet hogy mikor rá kentem bármit elkezdtem könnyezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 7.

Pingvinke2000

2015. január 11.

Nagyon bevált :) Rendszeres használat mellett csökkentette a pattanások számát, szépen összehúzta a pórusokat. Közvetlenül a pattanásra is szoktam tenni egy kicsit és lehúzta a pirosságot, másnapra eltüntette a pattit is. Én meg vagyok elégedve vele, bár nem vettem meg újra, mert tesztelgetek másikakat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 11.

Beren

2014. december 6.

Nekem nem segített, talán még rontott is a bőröm állapotán. Max nem túl problémás arcra ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 6.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Copper PCA