Garnier

Ár:   1554 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: niki, Módosítva: 2011. augusztus 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pórusösszehúzó összetétele kettős hatást fejt ki a pattanások a pattanások okozta nyomok ellen: csökkenti a pattanásokat, és elhalványítja a pattanások okozta bőrhibákat (pattanásnyomok, kivörösödés...).

Kiszerelés: 200 ml

Krisztike127

2014. november 18.

Ha sokáig kenegetem vele az arcomat, akkor bezsírosodik utána, a kulcsa az, hogy csak egyszer-kétszer kell átmenni egy helyen.
Akkor szoktam használni még, ha kinyomok egy pattanást. Azt vettem észre, hogyha utána átkenem kevesebb eséllyel durran be, inkább visszahúzódik utána.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 18.

bonbon5

2014. november 6.

Utálom. Elég kevés és kicsi pattanásaim vannak és még azzal sem csinált semmit pedig már 1 flakonnal elhasználtam :/ Az illata tetszik de semmi más.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 6.

dori96

2014. augusztus 31.

2.flakont használtam el, a 3.at félig, azt elajándékoztam.
érezhetően tisztított, minden nap használtam, és én úgy vettem észre hogy a hegeket is eltüntette, de persze akinél súlyos a helyzet, hogy már bele égette napozással a bőrébe, ott csodát nem kell várni.
néha sminklemosásra is használtam.
ahhoz hogy mennyire csípi az arcot, hozzá lehet szokni,később nekem már kellemes érzés volt ezzel tisztítani az arcom.
nem venném már újra, mert mást keresek most, de abban a 2 évben amíg használtam, imádtam.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

2.flakont használtam el, a 3.at félig, azt elajándékoztam.
néha sminklemosásra is használtam.

epresfagyi

2014. július 18.

eddig ez az egyetlen tonik a sok közül amit kipróbáltam és úgy vettem észre működik a dolog. Halványít, kevesebb pattanás van az arcomon a használata alatt. Jelenleg mást használok, de megbántam, visszatérek ehhez. Az ára borsos, de eddig mindig sikerült akciósan megvennem a drogériákban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 18.

Bettina0123

2014. július 6.

Nagyon szeretem ezt a tonikot. A hátam néha nagyon pattanásos, de ha áttörlöm vele pár napig szépen letisztul. Az arcomra is használom, és csak néha van egy-két pattanásom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 6.

B.Sz

2014. július 5.

Szünetekkel, de szoktam használni ezt a tonikot, mert nekem működik ha kipattogok, szépen rendbe tudja hozni az arcom vagy a hátam. Érdemes szünetet tartani és áttérni olykor más tonikra mert ez nagyon tud szárítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 5.

Kay

2014. június 20.

Egyszer ezer éve kaptam ajándékba egy csomag Garnier terméket, utalásképp arra, hogy valamit ideje lenne kezdenem magammal arctisztítás terén. Azóta is nagyon szeretem ezt a tonikot, meggyőződésem, hogy segít a pattanások eltűntetésében és jól tisztít. Nem zavar az illata, nem pirosodik ki tőle a bőröm és nagyon sokáig elég - eddig a leghatásosabb lemosóm.
(Szárítani szárít, de őszintén szólva, ha egy ilyen szalicilsavas, pórusösszehúzó, pattanásgyilkos arclemosó történet még hidratálna is, azt boszorkányság vádjával illetném.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 20.

viktoriacsoke

2014. május 28.

Sokat kísérletezek tonikokból, de mindig ő a tartalék aki mindig beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 28.

Sokat kísérletezek tonikokból, de mindig ő a tartalék aki mindig beválik.

bi.ju

2014. április 25.

tavaly nyáron használtam serényen. a szaga picis szúrós, erős volt nekem, de napról napra szebb lett a bőröm tőle. a szalicil sav megtette a hatását, szépen halványodtak a pattanás utáni kis foltok is. most csak azért nem ezt használom, mert kaptam ajándékba egy TBS tonikot, meg szeretek kísérletezgetni, de ha nem találok jobbat, akkor ő marad a befutó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 25.

vargakrisztina1225

2014. április 16.

bevált :) nekem szerencsére többnyire nem szokott csípni, mindig arctisztítás után használom, nem ragad a bőröm tőle, nem okoz irritációt
hamarosan el fog fogyni, de szerintem újra ugyanezt fogom választani :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 16.

hamarosan el fog fogyni, de szerintem újra ugyanezt fogom választani :)

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Copper PCA