Garnier

Ár:   1554 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: niki, Módosítva: 2011. augusztus 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pórusösszehúzó összetétele kettős hatást fejt ki a pattanások a pattanások okozta nyomok ellen: csökkenti a pattanásokat, és elhalványítja a pattanások okozta bőrhibákat (pattanásnyomok, kivörösödés...).

Kiszerelés: 200 ml

gretike66

2014. április 11.

Szuper volt az első pár alkalommal..aztán már nem használt :S Gondolom hozzászokott a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 11.

Eyrina

2014. április 11.

Nekem bevált. Elsőre egyátalán nem csíp, csak ha már a második vattakoronggal esek neki a fejemnek, mert mondjuk úgy rügyezek, mint egy májusi fa. Viszonylag hamar eltünteti a pattikat, de eléggé szárít, úgyhogy valamilyen krém kell mellé. A kiszerelés elég nagy, nekem sokáig elég. Nem túl olcsó, vannak lemosók fele ennyiért is, de így hogy sokáig kitart, nekem megéri, mert eddig ez a leghatásosabb lemosó, amivel találkoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 11.

mylon

2014. április 9.

Most használtam először,annyi biztos már,hogy nagyon csíp,kipirosodik tőle a bőröm és ragacsos lesz....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 9.

ronavolgyifanni

2014. március 18.

Számomra semmit nem használt, mindössze ragacsos lett tőle az egész arcom miután felvittem. Nemhogy nem csökkentette a pattanásaim számát, inkább több lett tőle. Nem ajánlom semmiképpen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 18.

alllmond

2014. február 28.

Nagyon meglepődtem, mert az első használat után pár órával sem kezdett el zsírosodni az amúgy közepesen zsíros bőröm!! Nem tudom, hogy milyen hosszútávon, viszont akinek nagyon szárítana az szerintem használjon hidratálókrémet..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 28.

pacsalia

2014. január 18.

Nagyon mar, sok a szalicilsav, vagy nem tudom mi. Amellett RETTENETESEN kipattogtam tőle, kisebb kinyomhatatlan "nemtudommik" jöttek ki az egész arcomon, és bőrpírt, égő érzést is okoz. Hatalmas csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 18.

nikuszka

2013. november 29.

Én csak jobban kipattogtam tőle...Nekem nem ért semmit sajnos, hűtötte az arcom ami kellemes volt, de ezért drágállom a terméket. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 29.

Kittina

2013. november 24.

Összehúzza a pórusokat,de kivörösödik tőle a bőr és nagyon ki is szárítja, ami miatt újabb pattanások borítják be az ember fejét. Nem vásárolnám újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 24.

gordiana

2013. november 15.

sajnos egyáltalán nem hozta az elvárásokat... körülbelül semmit nem csinál. tiszta érzetet ad és valóban, mintha csípne egy-két helyen, de ez a hatás fél óra alatt elmúlik, aztán semmi. kb. három hete használom, de semmit sem javított az arcomon. nagyon csalódott vagyok :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 15.

gyovai890

2013. október 16.

Én sem vagyok vele teljesen megelégedve! A szennyeződéseket szépen leviszi, de a pórusaimat ez nem húzta össze mint ahogy ígéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 16.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Copper PCA