Garnier

Ár:   1554 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: niki, Módosítva: 2011. augusztus 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pórusösszehúzó összetétele kettős hatást fejt ki a pattanások a pattanások okozta nyomok ellen: csökkenti a pattanásokat, és elhalványítja a pattanások okozta bőrhibákat (pattanásnyomok, kivörösödés...).

Kiszerelés: 200 ml

betty88k

2013. október 13.

Akciósan vettem 2-3 hete, de egyáltalán nem vagyok elégedett vele. A szennyeződéseket tényleg szépen leszedi, és még az sem zavar különösebben, hogy nagyon alkoholos, de a pórusösszehúzó és mattító hatást egyáltalán nem érzékelem a kombinált bőrömön, sőt kb. fél óra múlva a homlokom olyan, mint a szalonnabőr. Az államon lévő pattanásokat tényleg kicsit lehúzta, viszont cserébe fájdalmasan szétszárította ott a bőrt. Soha többet nem venném újra ezt a tonikot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 13.

floracska6

2013. október 13.

Tegnap vettem meg, miután a bőrradírja ötösre vizsgázott nálam. Ebben a termékben sem csalódtam. Sokan írjátok alul, hogy erős és alkoholos, de én pont ezt vártam el tőle, mert ez egy tonik és ha nem lenne ilyen, nem szárítaná le a pattanásokat. Mindennapi arctisztításhoz ezért érzékeny bőrűeknek nem ajánlanám. Habár az én bőröm sem zsíros, inkább száraz és a T vonalban zsíros de nem irritálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 13.

JuLa

2013. május 28.

Nekem hatásos tonik volt, csípett kicsit, szárít így kell mellé hidratáló, de a gyulladásaimat csökkentette. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

uncsila

2013. április 4.

Üdv mindenkinek . Én a komplett termékcsaládot használom kb 2 éve és verhetetlen minden kategoriában . Millió féle terméket kipróbáltam a korombol adódóan de ezt semmi nem überelte .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 4.

kvitta.girl

2013. március 26.

Tényleg használ. Összehúzza a pórusokat,erősen tisztítja a szennyeződéseket (pedig előtte vagy 3 félével mosom le az arcom,de pamacson még mindig látszik elszíneződés pl.), még a hegeket is összehúzza. DE rettentően csíp,ha friss pattanás van az emberen,vagy elkapart azt szó szerint marja nem tudom ritkán használom ez miatt mert már félek előre mennyire fog fájni ha épp olyan a bőröm.
Ha meg nincs rajta semmi,akkor meg értelmetlen használnom.
Már 1 éve újra és újra veszem,de nem tudom az összes tonik ilyen-e hogy normális hogy ennyire mar, lehet ki fogok próbálni mást.
De használni tényleg használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 26.

Ha meg nincs rajta semmi,akkor meg értelmetlen használnom.
De használni tényleg használ.

Vandus

2013. március 12.

Nekem nagyon bevált, nagyon szerettem. Semmi bőrhiba csak a szép bőr. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 12.

Nekem nagyon bevált, nagyon szerettem. Semmi bőrhiba csak a szép bőr. :)

sabrirory

2013. február 17.

jó,jó,de nem a legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 17.

jó,jó,de nem a legjobb!

kriszti8

2012. október 31.

Közepes. Nálam nem volt jobb egy mezei toniknál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 31.

Közepes. Nálam nem volt jobb egy mezei toniknál.

biondi

2012. október 12.

Nagyon szerettem, talán háromszor vagy négyszer is újravettem, mert nem szokott hozzá a bőröm, este felkentem, reggelre kb minden eltűnt, ami este még piros, duzzadt, stb. volt, de eléggé igénybe vette a bőröm, tehát egy megfelelő krém nélkül nem ajánlanám senkinek se, szárított is, de az ugyanilyen, Pure Active krémmel nagyon jó volt. Amiért szívem szerint lepontoznám egyesre, és amiért nem fogom újravenni, az az, hogy állatokon tesztelték..tehát az mínusz pont, de a hatása 4-5.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 12.

nyuszko93

2012. október 11.

Nekem eleinte használt javulást vettem észre a bőröm állapotában de hatása el is múlt idővel.Van ennél jobb termékük is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 11.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Copper PCA