Garnier

Ár:   1554 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: niki, Módosítva: 2011. augusztus 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pórusösszehúzó összetétele kettős hatást fejt ki a pattanások a pattanások okozta nyomok ellen: csökkenti a pattanásokat, és elhalványítja a pattanások okozta bőrhibákat (pattanásnyomok, kivörösödés...).

Kiszerelés: 200 ml

ayer02

2012. március 3.

Na ez az a tonik ami nálam semmit nem használt, pattanás csökkentő hatása abszolút nem volt, de még sajna halványítani sem halványította a bőrhibákat!!!! :| A Garnier nagy csalódása számomra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 3.

Snoopy

2012. március 1.

Régebben használtam, szépen letisztította az arcom viszont nem vettem észre pattanás csökkentő hatást, és nem is halványította az esetleges pirosságot. Nagyon hamar kifénylett utána a T-vonalam, talán jobban mint nélküle, ezért kerestem másikat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. március 1.

Doriis

2012. február 14.

Nekem bevált, már kb 2 éve a Garnier Pure termékcsaládot használom, eddig ez a termékcsalád vált be leginkább a pattanások ellen. Persze nem szűntek meg (sajnos), de így, hogy napi szinten használom a radírt, a lemosót, a tonikot és a krémet is kevésbé pattanásos és zsíros a bőröm. A tonikot nagyon hatásosnak tartom a pattanások ellen, szeretem. Tényleg összehúzza a pórusokat is, de sajnos azért nem tesz csodát... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 14.

klau252

2012. január 28.

Nagyon szeretem . Az eddigi legjobb arctisztító amit használtam . A nyomokat is nagyon jól eltünteti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 28.

Ann-

2012. január 6.

Tisztít, mattít, összehúzza a pórusokat, bevált, bár kicsit szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 6.

Tisztít, mattít, összehúzza a pórusokat, bevált, bár kicsit szárít.

aprouleany

2012. január 2.

A célnak megfelel, de tényleg nagyon erős, csípi a bőrt, de lehet, hogy így fejti ki a hatását, fene tudja... Nekem bevált a pattanásokra, és a pirosságot is csökkenti, de csak a kezelendő részekre használom, az egész arcomra nem. Már elhasználtam egy teljes flakont régebben, amikor zsírosabb és pattanásokra hajlamos korszakát élte a bőröm, akkor nagyon jó volt, jól tisztított. Az illata szörnyű, de mivel használ, így elviselem, meg később már nem érződik. Érzékeny bőrre nem ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 2.

maycily

2012. január 2.

Tényleg csíp, viszont leszed mindent, mattít, és kevesebb tőle a patti mensi alatt.

noryen

2011. december 31.

Elég erős és csíp is, de valamennyire hatásos. Az már biztos, hogy mindent lehoz..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 31.

slilla18

2011. november 29.

Egyet használtam el, de többet soha. Nagyon alkoholos és csíp. A szennyeződéseket viszont elég jól leszedte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 29.

sandoragi0

2011. október 10.

Nem jött be,még van belőle itthon,de többet nem vennék!A teljes arra nem jó használni,mert ragacsos lesz tőle,valamint zsíros,fénylős!Annyira,hogy utcára nem tudnék kimenni,így estére ajánlott használni,ha már nem megy az ember sehová!Csak a pattanásra szoktam felvinni vattával,nagyon csíp,viszont utána a pattanás pirosságát kicsit lehúzza,halványítja,csak arra jó. Nem ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 10.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Copper PCA