Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Tesco, DM, Rossman   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: berill99, Módosítva: 2015. július 3.

Lelőhely:   Tesco, DM, Rossman
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Micellás víz érzékeny, kombinált és zsíros bőrre

A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket, faggyúfelesleget, sminket és távolítja el azokat egyetlen mozdulattal. Eredmény: tökéletesen tiszta és matt arcbőr.

bianap

2020. január 20.

Első micellás vizem volt, azóta már többször újravettem. Reggel-este használtam, de így is sokáig elég volt. Jól lemossa a sminket, tisztít, nem szárítja a bőrömet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 20.

Lorcii11

2019. december 29.

Jól tisztít a sminket nagyon könnyen leszedi nagyon sokaig elég. Minden bizonnyal újra venném.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 29.

Dooorca

2019. december 27.

Jól tisztít, a sminket eltàvolítja összességében teszi a dolgàt. Nem tapasztaltam eddig, hogy szarítanà a bőröm, de mivel semmi extra érzést nem adott ezért "csak" 4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

jituka

2019. október 11.

Szeretem, nem irritálja a szememet ami nagy plusz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Szeretem, nem irritálja a szememet ami nagy plusz.

Kincsike04

2019. október 7.

Szeretem, a sminket jól leszedi, de ezenkívül mást nem tapasztaltam. A lényeg megvan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 7.

molnarviki1209

2019. október 1.

A sminket jól leszedi, egy bajom van vele, hogy szárítja a bőröm. Akinek zsíros bőre van lehet be válhat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 1.

EstelleEszter

2019. augusztus 29.

Először ezt próbáltam ki, utána váltottam a rózsaszín változatra. Igazából nem látok különbséget a kettő között, mindkettő szépen tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Platina890413

2019. augusztus 26.

Az első micelláris vizem, de nagyon megvagyok vele elégedve . Mattit,viszont nem szárította agyon az arcomat. Reggel / este használom,nem váltok ha elfogy ( 400 ml sokáig elég / napi kétszeri használat mellett)
Egyből megtaláltam a legjobbat- mázlim volt,sminket ( szempilla spirál, szemhéjtust szépen leszedi) . Én nem tudok rosszat mondani rá. Újra vevős az tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Babooca

2019. augusztus 22.

Leszerepelt nálam, mivel a problémás területek is csontra száradtak mellette a benne lévő agresszív alkoholtól, ezért édesapámnak adtam, aki eleinte szerette, aztán azóta ő is lecserélte a Bioderma Hydrabio-ra az én javaslatomra. Egyszer jó volt, többször nem kéne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Inexa

2019. augusztus 22.

Problémás, kombinált bőrre ez messze a legjobb micellás víz! Legalább is nekem bevált. Csak ezt használom már lassan egy éve. Sokáig elég és a sminket maradéktalanul eltávolítja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.