Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Tesco, DM, Rossman   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: berill99, Módosítva: 2015. július 3.

Lelőhely:   Tesco, DM, Rossman
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Micellás víz érzékeny, kombinált és zsíros bőrre

A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket, faggyúfelesleget, sminket és távolítja el azokat egyetlen mozdulattal. Eredmény: tökéletesen tiszta és matt arcbőr.

bbrigii

2019. május 25.

Régóta ezt használom. Szépen leszedi a sminket, nem irritálja a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Régóta ezt használom. Szépen leszedi a sminket, nem irritálja a bőröm.

rantotthusforever

2019. április 14.

Szépen leszedi a sminket, de nekem egy vattakorong nem elég, hogy az összes sminket leszedjem vele. A szempillaspirállal és a szemceruzával sokat küzd, de azt is leszedi. Használat után szép matt az arcom, de kb fél óra múlva eltűnik a matt hatás és csillog a fejem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

horiniki

2019. április 9.

Szépen leszedi a sminket, nem csíp. Nem lesz utána száraz a bőr.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Szépen leszedi a sminket, nem csíp. Nem lesz utána száraz a bőr.

Zita1991

2019. április 1.

Reggel, este használom. Nincs vele bajom, egynek elmegy

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

Reggel, este használom. Nincs vele bajom, egynek elmegy

sagnes

2019. március 26.

Minden nap használom reggel és este. Nem irritálja, nem szárítja ki a bőröm. A szennyeződéseket jól leszedi, de a szempillaspirállal valóban megkűzd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

doori60

2019. március 26.

Szépen leszedi a szennyeződéseket az arcról, a szempillaspirállal nekem is jobban szenvedett, és sajnos hamar csillog a használata után a bőröm... De nem irritál, jól esik az arcomnak a használata, sokáig kitart. Mostanában inkább már csak habzó lemosókat használok, mert igyekszem elhagyni a vatta használatát (pusztán környezetvédelmi okokból...).

Lina14

2019. március 13.

nem rossz, szépen leszedi a sminket, mondjuk a szempillaspirál egy kicsit kihívás tud lenni. nem mattít annyira. jobban szeretem az olajos változatot meg a rózsaszínt, de egynek elmegy. az ár-érték aránya viszont király

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 13.

Dóri95

2019. január 24.

Már évek óta ezt használom, nekem bevált, szépen tisztít, leszedi a sminket, nem irritál, nem szárít, és nagyon sokáig elég. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

anitaaa04

2019. január 3.

Az én bőrtípusomnak a legjobb micellás arctisztító a Garniertől.Sajnos már évek óta küzdök az arcomon található aknékkal és ráadásul kombinált is a bőröm ezért sok időbe került mire megtaláltam azokat a kozmetikumokat, amelyek segítségével szépen tisztán tarthatom az arcomat. Én ritkán sminkelek de a smink eltávolítását könnyebbé teszi. Szépen tisztítja az arcot és nem szárít, ami egy nagyon pozitív tulajdonsága. Már a sokadik üveggel használom és semmiképpen sem szeretnék tőle megválni. Csak ajánlani tudom!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 3.

p.bettina

2018. december 6.

Minden nap használom, nekem tökéletesen bevált. Nagyon szépen leszedi a sminket, nem irritál. Szívesen ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.